Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Eylül 2017 20:48

Yönetici atama 2.yerleştirme

İstanbul ek yerleştirme başladı 18 i son ama sadece exel tablosundan tercih yapmak için yazı geldi okula ben de tabloyu doldurup ilçeye gittim almadılar mebbis te buton açılacak önce ordan başvuru yapacaksınız dendi yetişmez ki ne şekilde yapılacağını bilen var mı

Herman
Aday Memur
16 Eylül 2017 21:56

Hocam istanbulda ilk atamada acilmayan yerler ikinci atamada acildimi acaba bilginiz varmi

Seebo
Aday Memur
16 Eylül 2017 22:21

Hayır hocam açılmamış. Açık sayısı Yok denecek kadar da az

Herman, 7 yıl önce

Hocam istanbulda ilk atamada acilmayan yerler ikinci atamada acildimi acaba bilginiz varmi

Herman
Aday Memur
16 Eylül 2017 22:45

Hocam istanbul genelinde 500 den fazla acik var tabi sizin bulundugunuz ilcede az olabilir

Seebo, 7 yıl önce

Hayır hocam açılmamış. Açık sayısı Yok denecek kadar da az

cem_uar
Şube Müdürü
16 Eylül 2017 23:21

çok gecikmiş. biz yaptık hatta yerleştik.

Seebo
Aday Memur
17 Eylül 2017 07:30

Hayırlı olsun hocam kaç puanla yerleştiniz ek atamada

cem_uar, 7 yıl önce

çok gecikmiş. biz yaptık hatta yerleştik.

cem_uar
Şube Müdürü
17 Eylül 2017 10:59

sağolun hocam. toplam 37.5 ile atandım. ama şuan müdürle ilgili olarak sıkıntı olacak gibi. müdür başka bir öğretmene vekalet edersin diye söz vermiş. ilk atamada çıkmayınca nasılsa kimse istemez diye düşünmüşler. benim atandığımı duyunca nasıl gelcen gitcen, yok niye ikinci atamada bana sormadın, biz diğer arkadaşa söz verdiydik şimdi ne yapacaz falan filan demeye başladı. işin komiği o hocamız sınava falan girmedi. yani hem kadrom düşmesin hemde vekalet idareciliğe devam ederim durumu.

Seebo
Aday Memur
18 Eylül 2017 06:56

Sizin hakkınız hocam takılmayın bunlara

cem_uar, 7 yıl önce

sağolun hocam. toplam 37.5 ile atandım. ama şuan müdürle ilgili olarak sıkıntı olacak gibi. müdür başka bir öğretmene vekalet edersin diye söz vermiş. ilk atamada çıkmayınca nasılsa kimse istemez diye düşünmüşler. benim atandığımı duyunca nasıl gelcen gitcen, yok niye ikinci atamada bana sormadın, biz diğer arkadaşa söz verdiydik şimdi ne yapacaz falan filan demeye başladı. işin komiği o hocamız sınava falan girmedi. yani hem kadrom düşmesin hemde vekalet idareciliğe devam ederim durumu.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi