Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Eylül 2017 21:52

Acil yardım lütfen

1.arkadaşlar 2.ildışından bir ile tayinim çıktı.Ancak okulla ilgili yanıltıcı bilgi verildiği için kötü bir yere tayinim çıktı. Eş durumundan tekrar eşimin bulunduğu ile yani eski çalıştığım ile eş durumu tayin isteyebiliyor muyum? ( İlişik kesip göreve başladıktan sonra öğrendim :( )

k.cokol
Kapalı
16 Eylül 2017 21:53

şubatta istersiniz

laedri85
Şef
17 Eylül 2017 13:46

Teşekkür ederim hocam peki ben şuan ücretsiz izindeyim şubatta değilde ağustosta istesem göreve döneceğim diye dilekçe vermeden geri dönebiliyor muyum?

laedri85
Şef
20 Eylül 2017 12:13

hocaların Allah rızası için bilen birileri cevap versin ben ücretsiz izin bitimi okula verilecek göreve başlama dilkekçesini okula gitmeden şuan eşimin bulunduğu ilde olduğumdan posta yoluyla yada başka yollla yollasam göreve öyle de başlayabilir miyim ?

güngünseli
Genel Müdür
28 Eylül 2017 20:02

Evet hocam birine vekalet verir işlemleri yapabilirsiniz. Telaşeye gerek yok. Yine de ücretsiz izninizi harcamayın şubatta geri dönün bence.

Hatta şubatta yer değiştirip ücretsiz izninize devam da edebilirsiniz. Sonuçta izindesiniz diye devlet memuruna verilen haklarınız yanmıyor.

laedri85, 7 yıl önce

hocaların Allah rızası için bilen birileri cevap versin ben ücretsiz izin bitimi okula verilecek göreve başlama dilkekçesini okula gitmeden şuan eşimin bulunduğu ilde olduğumdan posta yoluyla yada başka yollla yollasam göreve öyle de başlayabilir miyim ?

laedri85
Şef
09 Ekim 2017 08:46

hocam okulda kimseyi tanımıyorum müdüre vekalet versem onun vekaleti kabul etmeme hakkı var mı?Yada vekalet vermeden postayla göreve başlama dilekçesini okula ulaştırsam olur mu? kaç gündür gözüme uyku girmiyor stresten bir yardım lütfen

k.cokol
Kapalı
09 Ekim 2017 17:51

Müdürler genellikle vekalet kabul etmezler özellikle tayin ve göreve başlama işlerinde... Bence gitmeniz gerekir

laedri85, 7 yıl önce

hocam okulda kimseyi tanımıyorum müdüre vekalet versem onun vekaleti kabul etmeme hakkı var mı?Yada vekalet vermeden postayla göreve başlama dilekçesini okula ulaştırsam olur mu? kaç gündür gözüme uyku girmiyor stresten bir yardım lütfen

laedri85
Şef
09 Ekim 2017 22:06

peki postayla göreve başlama dilekçesi yollasam olur mu? Tayinim çıkmazsa da tekrar ücretsiz izine devam etme dilekçesi yazsam bu dilekçeleri postayla yada faksla yollasam olur mu?

k.cokol
Kapalı
09 Ekim 2017 22:49

postayla bu gibi şeyleri kimse kabul etmez. bir okul müdürü, öğretmeni görmeden göreve başlatmaz. siz görev mahalli dışındayken göreve başlatılmanız suç içerir. görev mahalli müdürün göreve başlama yazınızı yazmasının ardından farklı bir ilde başınıza bişey gelse sorumluluk müdürün olacaktır ki kimse bu sorumluluğa girmez

laedri85, 7 yıl önce

peki postayla göreve başlama dilekçesi yollasam olur mu? Tayinim çıkmazsa da tekrar ücretsiz izine devam etme dilekçesi yazsam bu dilekçeleri postayla yada faksla yollasam olur mu?

laedri85
Şef
12 Ekim 2017 10:00

ocak dönemi özür grubu kılavuzlarında Yurt dışında görevlendirilenler ile aylıksız izinli olan öğretmenlerden yurt dışı görev sürelerinin veya izinlerinin 6 Şubat 2017 tarihine kadar sona ereceğini belgelendirenler, diğer şartları da taşımaları kaydıyla yer değiştirme başvurusunda bulunabilecektir. Bu kapsamda yer değişikliği yapılanlardan en geç 10 Şubat 2017 tarihine kadar görevine başlamayanların atamaları ipta ledilecektir. özür grubu kılavuzunda yazan şu madde ücretsiz izindeyken bizim gibi tayin isteyenler için değil mi bir de bu durumu dilekçeyle e postayla okula yollasak başvurumuzu onaylarlar mı

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi