Editörler : F16 Gökçen
17 Eylül 2017 18:08

YDS kurs önerileri, çalışma şekli hk.

arkadaşlar

yds hakkında önereceginiz kurs yada çalışma şeklı varmı?

yds ingilizce için önereceginiz

kaynak yada onlıne(uzaktan ) kurs varmı?

yds için nasıl çaşımam gerekıyor

bu arada ingilizce seviyem başlangiç?

lingusta setini kullanan varsa

göruslerını alabilir miyim?

yds ingilizce için önereceginiz

onlıne kurs - kaynak- set varsa önerelerinizi, alabilir miyim?

yds de yuksek alan arkadaşlar

neleri tercih edersiniz ?tşk

usdatim
Aday Memur
17 Eylül 2017 18:09

yds de yuksek alan

arkadaşlar neleri tercih edersiniz ?tşk

elktrk-elktrnk_mhds
Aday Memur
18 Eylül 2017 08:40

Şu uygulamayı tavsiye ederim, işine mutlaka yarayacaktır.

YDS - YÖK DİL Test Uzmanı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ingilizcetestuzmani.asha

hakankalem
Aday Memur
20 Eylül 2017 17:31

Ben yds için online eğitim aldım online yds center dan. Bütün ekip çok ilgili hoca zaten herkesle birebir olarak ilgileniyor çalışmaları takip ediyor denemelerden gelen puanlara yükselişe özellikle dikkat ediyor. Ben 3 kere girdim yds ye hep 40 larda puan aldım ama bu sefer çok umutluyum sonucumun iyi geleceğine eminim diyebilirim. Olmazsa da zaten yine bir sonraki döneme kadar videolar açık kalacak oradan yine çalışırım ama gerek kalacağını da hiç düşünmüyorum. Puanım açıklanınca yine yazarım buradan.

feridk
Aday Memur
08 Ekim 2017 13:58

yds önemli bir sınav bu yüzden bilinen ve uzun yıllardır tecrübesi olan kurumlar tercih edilmelidir diye düşünüyorum. İstanbul lisan merkezi bence bu konuda baya başarılı hocaları da en az 15-20 yıllık tecrübesi olan hocalar. İlm yi tavsiye ederim

Dalaras
Şube Müdürü
08 Ekim 2017 15:23

Ben tavsiye etmiyorum İstanbul lisan merkezini

feridk, 7 yıl önce

yds önemli bir sınav bu yüzden bilinen ve uzun yıllardır tecrübesi olan kurumlar tercih edilmelidir diye düşünüyorum. İstanbul lisan merkezi bence bu konuda baya başarılı hocaları da en az 15-20 yıllık tecrübesi olan hocalar. İlm yi tavsiye ederim

alexfb
Aday Memur
09 Ekim 2017 11:36

akın dil online kurs almak isteyen benimle iletişime geçebilir. Yökdil puanım 83,75.

Tgcec
Kapalı
14 Ekim 2017 23:06

Neden tavsiye etmiyorsunuz acaba ?

Dalaras, 7 yıl önce

Ben tavsiye etmiyorum İstanbul lisan merkezini

abdullah369
Aday Memur
15 Ekim 2017 11:39

ben 2017 eylül yds den 68.75 aldım

abdullah369
Aday Memur
15 Ekim 2017 11:41

68.75 puanı yüksek kabul ediyosanız tavsiye verebilirim.İlk girişim bu arada

hanifeglck
Aday Memur
16 Ekim 2017 09:48

Bende 78,75 aldım. Online yds center i öneririm kardeşim bi ara öğren konuş pişman olmazsın örgün eğitimi aratmıyor, gerçekten kaliteli hocaları var ayriyetten hocalarla hep iletişidesin canlı dersleri var ücretsiz kaynakları hepsindende yararlandım çok şükür amacıma ulaştım :)

aslanseyma
Aday Memur
26 Ekim 2017 12:12

merhabalar, online eğitim düşünenler için exam navigator'u tavsiye ederim. çok kaliteli bir eğitimi çok uygun fiyata alıyorsunuz. eğer online eğitim alacaksanız mutlaka bir inceleyin. sonra hangi kursu isterseniz ona kaydolabilirsiniz.

mervemrv741
Aday Memur
26 Ekim 2017 14:08

Bence imkan varsa kursa gitmeli. Kısa zamanda sınava yönelik faydası olur. Tek tek dolaşmaya da gerek yok kursları şartlarını öğrenmek için. Bilgi formlarını doldurunca dönüş yaparlar zaten ya da kurs sitelerinden teklif alınabilir kurs.com kursbudur.com gibi..

nihatsseckin
Aday Memur
27 Ekim 2017 12:26

Dün Online Yds Centera kayıt yaptım. ingilizce seviyem başlangıç yerlerde desek daha iyi olabilir :/ Kendim izmir deyim birçok kurs araştırdım ama online yds centerı araştırırken beni en iyi hazırlayan kursun burası oldugunun ve kriterlerime daha uygun olduğunu düşündüm ve kayıt yaptırdım inşallah hayırlı olsun. Benimle çok güzel konuştular ve ilgilendiler birçok kaynak kelime sınavı videolar flan göderildi şuan onlara göz atıyordum. Buraya da bir yorum bırakmak istedim. ben memnunum hocamızın dilide süper zaten kendisi yabancı ırklıymış ama nereden olduğunu hatırlamıyorum. tavsiye ediyorum arkadaşlar kurs aramasına çıktıysanız eğer burayı da bi düşünün derim herkese iyi çalışmalar..

alvinhansen92
Yasaklı
04 Kasım 2017 11:58

Ankara'da YDS ve YÖKDİL tek hocası FATİH HOCA(KUZEY AKADEMİ) 120 ve 180 saatlik programları ile tek hoca belli sayıda öğrenci ile sistemini yürütüyor,şehir dışından yayın önerisi isteyen arkadaşlarıma bile fatih hocanın yayınını öneririrm

busuu
Aday Memur
07 Kasım 2017 16:24

Merhaba Arkadaşlar,

Yabancı dil öğrenmek veya bildiğiniz yabancı dili geliştirmek için pratik bir yol arıyorsanız www...adresini veya busuu uygulamasını öneririm. Busuu?da şu anda Almanca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça, Lehçe, Türkçe, Japonca, Çince ve Arapça kursları bulunuyor.

Busuu farklı diller öğrenen ve sahip oldukları bilgileri karşılıklı alıp vermeye, kendi dillerini paylaşmak için diğerleri ile iletişim kurmaya ve kendi dil becerilerini geliştirmeye istekli 60 milyon kullanıcısı olan bir topluluktur. Busuu?daki tüm içerikler, dil öğrenme deneyiminizi geliştirmek için canla başla çalışan dil uzmanları tarafından yaratılır ve yönetilir.

busuu, bir bireysel çalışma platformudur ve iletişim kurabileceğiniz topluluğun diğer üyeleri dışında herhangi bir öğretmen bulunmaz. Bir alıştırmayı yapıp gönderdiğinizde, bu alıştırmayı ya 5 busuu arkadaşına kadar seçim yapıp gönderebilir ya da öğreniyor olduğunuz dili ana dili olarak konuşan 5 anadil konuşurunu seçip, alıştırmanızı bu kişilere gönderebilirsiniz. Ayrıca, faaliyetlerinizin haftalık güncellemesini içeren ve dil gelişiminizi gösteren e-postalar alıyorsunuz.

%50 indirimle kayıt olmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- ......

2- İndirim kodu olarak MGCODE50 yazınız.

3- Çıkan planlardan 1 veya 2 yıllık olan en avantajlı fiyatlardan birini seçiniz.

Bu kod yalnızca verilen web sitesinde kullanılabilmektedir. Ancak kayıt olduktan sonra aynı kullanıcı adını mobil uygulamanızda da kullanabilirsiniz.

ebrmutlu06
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:02

Hocam yazınızı yeni gördüm Fatih hoca ve kuzey akademiden bahsetmişsiniz benimde abim Fatih hocanın öğrencisi oldu ve seviyesi çok iyi olmamasına rağmen,hocanın sistemi ile 80 üstü puan aldı,hocasını öve öve bitiremiyordu.........

alvinhansen92, 6 yıl önce

Ankara'da YDS ve YÖKDİL tek hocası FATİH HOCA(KUZEY AKADEMİ) 120 ve 180 saatlik programları ile tek hoca belli sayıda öğrenci ile sistemini yürütüyor,şehir dışından yayın önerisi isteyen arkadaşlarıma bile fatih hocanın yayınını öneririrm

ceren.kelbatt
Yasaklı
14 Kasım 2017 20:17

Yyanları çok iyi Hocanın ama çalışma sürecinde 4-5 farklı yayınında soru ve denemelrinide çözerek soru tarzı ve yayın farkını görmek mantıklı

alvinhansen92, 6 yıl önce

mehmetfettahoglu
Aday Memur
06 Şubat 2018 11:20

sana istanbul lisan merkezini tavsiye ederim.

20.denizli20
Aday Memur
25 Şubat 2018 09:48

Kitap mı yoksa kurs mu soruyorsunuz?

usdatim, 7 yıl önce

yds de yuksek alan

arkadaşlar neleri tercih edersiniz ?tşk

denizgurkem
Aday Memur
26 Şubat 2018 11:15

Öncelikle şunu söyleyeyim kaynak bulsan bile tek başına zor bir iş bu yds ye hazırlanmak, zamanın yoksa bile akşamları online kurslara katılabilirsin. Online Yds Center mesela ben kendim aldım burdan 81.25 aldım kurstan sonra sınavdan. bence yeterince iyi ve kaliteli bir eğitimleri var. girecek arkdaşlara önerimdir

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi