Editörler : supporters.
18 Eylül 2017 20:47

Kpss'den yüksek puan alanlar akıllı değildir

aksine biraz alıktır zira o sınava çalışmak akıl karı değildir. inşallah teog gibi kalkar da ülke kalkınır. kpss fetönün ülkeye sardığı bir beladır onu savunmak da fetönün ekmeğine yağ sürmektir.

18 Eylül 2017 21:01

HS

Aragog
Şef
18 Eylül 2017 21:44

Ulan ne ala memleket ya.İşinize gelmeyen kaldırılsın.

ir mania
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 21:44

cumhurbaşkanımıza laf mi ediyorsunuz

Aragog, 7 yıl önce

Ulan ne ala memleket ya.İşinize gelmeyen kaldırılsın.

Aragog
Şef
18 Eylül 2017 21:52

Niye cumhurbaşkanı teogla mı atanıyor da işine gelmediğini düşündün?

ir mania, 7 yıl önce

18 Eylül 2017 21:53

Kendi kapasitesiyle sinavi kazanamayip yalakalanayim belki torpil yaparlar dernegi baskanina da merhaba?? bu sizinki 2.seviye ??

ir mania, 7 yıl önce

ir mania
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 21:54

kpss kapasite ölçmüyor zekeriya

savcıcamiryo, 7 yıl önce

Kendi kapasitesiyle sinavi kazanamayip yalakalanayim belki torpil yaparlar dernegi baskanina da merhaba?? bu sizinki 2.seviye ??

Aragog
Şef
18 Eylül 2017 21:57

Senin kapasiteni neyle ölçsünler istersin ir mania?

ir mania, 7 yıl önce

kpss kapasite ölçmüyor zekeriya

ir mania
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 21:58

teogun yerine hangi sistem gelecekse kpss yerine de aynısı gelsin

Aragog, 7 yıl önce

Senin kapasiteni neyle ölçsünler istersin ir mania?

Aragog
Şef
18 Eylül 2017 22:04

O zaman seni diplomat yaparlar hazırlan şimdiden.

ir mania, 7 yıl önce

teogun yerine hangi sistem gelecekse kpss yerine de aynısı gelsin

ir mania
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 22:05

hazır ve de nazırım devlete girsem hepsinden iyi yaparım işimi mesele devlete girmekte

Aragog, 7 yıl önce

O zaman seni diplomat yaparlar hazırlan şimdiden.

Akaber
Aday Memur
18 Eylül 2017 22:17

millet aylarca dirsek çürütsun ama ben çalışmayı sevmiyorum beni alsınlar diyorsun :) böyle mi hepsinden iyi yapacaksın

ir mania, 7 yıl önce

hazır ve de nazırım devlete girsem hepsinden iyi yaparım işimi mesele devlete girmekte

chemical74
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 22:53

KPSS den yüksek puan alanlar zekidir çünkü yüksek alabilmek için özellikle Matematik sorularını ful veya fule yakın yapmak gerekir ki bu da kafa gerektirir kafa ...

Diğer sorular ise çalışmayla olur. Bu da sabır ve emek gerektirir.

KPSS sorularının içeriğini tartışabiliriz ama bir sınavın olması emek ve zekayı boş organik bedenlerden ayırması iyi bir şey.

Eskiden kurum sınavları formaliteden stadlarda yapılırmış tabi torpili olan girermiş bir nevi beşik ulemalığı.

Arkadaşın istediği hem yatayım hem işim gücüm garanti olsun

ilk yılımda 81 aldım son atamada memur olarak yerleştim işletme diplomamla

ikinci yıl 80

üçüncü yıl 83

dördüncü yıl 86

beşinci yıl ise 2014 KPSS de 91 aldım ve mühendisliğe atandım

2015 ve 2016 da giremedim düğün cenaze vs üstüste geldi

bu yıl girdim yine 83 aldım

inşallah 2018 de yine girecem

bakarsın bir tarafa uzman oluruz

ama vazgeçmek yok yatmak yok torpil yok kul hakkı yok

alın teri var sabır var emek var

ir mania
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 23:33

adam gibi sınav olsa haklısın ama değil ki dağın başında okumuş adamla boğaziçinde okumuş adamı bir tutuyor. üniversite okumanın önemini sıfırlayan bir saçmalık. dil bilmişsin genel kültürün iyi önemi yok. papağan gibi ezber yapacaksın. zeka ile uzaktan yakından alakası yok.köylü marabanın oğlunu memur yapıp salla başı al maaşı adamlara istediklerini yaptırmak herhalde amaç. iyi bir üniversite bitirip memur olan kişi olduğunu sanmıyorum aldığı sorgulayıcı eğitimden sonra googlea sorsan 1 dakkada cevabını alacağın sorular için senelerini vermez öyle biri bunu yapanlar yukarda aldığı puanları sayan tiplerdir

Akaber, 7 yıl önce

millet aylarca dirsek çürütsun ama ben çalışmayı sevmiyorum beni alsınlar diyorsun :) böyle mi hepsinden iyi yapacaksın

Aragog
Şef
19 Eylül 2017 00:07

Kardeş ne kadar önemsedin kendini ya.Köylü maraba tarzı söylemlerle insanları küçük görmek de nedir?Bu zihniyette olan insanlar gelmesin asıl devlet kadrolarına.Hedefin varsa bu hedefini gerçekleştirmek için elinden geleni yapacaksın.Kpss den iyi puan almak için tabiki süper zeka olmaya gerek yok.Ama insanların hedefleri var bunun için çaba harcıyorlar.Sen daha yolun başında zora gelemeyip pes etmişsin.Sana mı emanet edilecek bu makamlar?

ir mania, 7 yıl önce

adam gibi sınav olsa haklısın ama değil ki dağın başında okumuş adamla boğaziçinde okumuş adamı bir tutuyor. üniversite okumanın önemini sıfırlayan bir saçmalık. dil bilmişsin genel kültürün iyi önemi yok. papağan gibi ezber yapacaksın. zeka ile uzaktan yakından alakası yok.köylü marabanın oğlunu memur yapıp salla başı al maaşı adamlara istediklerini yaptırmak herhalde amaç. iyi bir üniversite bitirip memur olan kişi olduğunu sanmıyorum aldığı sorgulayıcı eğitimden sonra googlea sorsan 1 dakkada cevabını alacağın sorular için senelerini vermez öyle biri bunu yapanlar yukarda aldığı puanları sayan tiplerdir

ir mania
Şube Müdürü
19 Eylül 2017 00:08

ben gelirsem düzeltecem kalkınacaz çok saçma sistem var neden çalışayım varoş muyum

Aragog, 7 yıl önce

Kardeş ne kadar önemsedin kendini ya.Köylü maraba tarzı söylemlerle insanları küçük görmek de nedir?Bu zihniyette olan insanlar gelmesin asıl devlet kadrolarına.Hedefin varsa bu hedefini gerçekleştirmek için elinden geleni yapacaksın.Kpss den iyi puan almak için tabiki süper zeka olmaya gerek yok.Ama insanların hedefleri var bunun için çaba harcıyorlar.Sen daha yolun başında zora gelemeyip pes etmişsin.Sana mı emanet edilecek bu makamlar?

İslam Oruç 35
Yasaklı
19 Eylül 2017 04:58

ARAGOG' un dediklerine aynen katılıyorum..

Ders çalışmayıp düşük not alanlar, bilgisi kıt olanlar bu tür başlıklar açmayı adet edinmişlerdir. IR MANIA zeki ve bilgili olsaydı; KPSS konusunu rahatlıkla önemserdi ama ona çalışmak zor geliyor..

Akaber
Aday Memur
19 Eylül 2017 12:58

yazık sana valla bak :)

Aragog
Şef
19 Eylül 2017 19:40

Neden kardeşim problem nedir anlamadım?

Akaber, 7 yıl önce

yazık sana valla bak :)

20 Eylül 2017 09:20

Ir mania umarım trollsündür.

edgar1899
Memur
20 Eylül 2017 09:48

KPSS evet tam anlamıyla olmasada zeka ölçen bir sınavdır. Daha doğrusu zeka ve genel kültür ölçen bir sınavdır. Hayatımda hiç kpss çalışmadım ancak mutlaka günlük gazete okur, günceli sürekli takip ederim. Tarih hakkında oturumları takip eder bol bol roman ve siyasi eserler okurum. Saçma sapan ne işe yaradığı belli olmayan sosyal medya hesaplarım yok. Mühendisim 2. üniversite olarak işletmeyi yeni bitirdim. 2 ayrı tezli yüksek lisans yapıyorum ve 8 yıllık memurum.

2008 ortaöğretim 94

2010 ortaöğretim 92

2014 lisans 89

2015 lisans 86

2017 lisans 88

Bak bu puanlar hiç kpss çalışmadan alınabiliyor. Türkçe zaten okuduğunu anlama her insanda olması gereken meziyet. Matematik temel zaten ve pratik zekaya dönük. Genel kültür kısmının zaten adı üzerinde. Yani sen çalışarak dahi iyi puan alamıyorsan hayat tarzını değiştir hayatını boşa geçiriyorsun ya da diğer seçenek zeki değilsin.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi