Editörler : Pangaea
20 Eylül 2017 14:58

Kpss B

Merhaba Arkadaslar, kpssyi dershanede hazilarlanan pegem, beyaz kalem,uzman kariyer, yargi hangisi daha iyi. Daha once gitmis arkadaslardan tavsiye.....

ledeynaa
Aday Memur
20 Eylül 2017 15:02

Kimse hazirlanmadi mi???????????

kpssmagduru28
Aday Memur
20 Eylül 2017 17:12

4 dakikada cevap beklemeniz güzel.Ben cevap vereyim. BEYAZ KALEM

halisöztürk
Kapalı
20 Eylül 2017 17:30

gideceğiniz il ilçede hangi dersanenin isimleri güzel, hangi marka daha kaliteli diye bakacağınıza ordaki hocaların kalitesine bakın. kimi yerde pegemin hocası daha iyidir kimi yerde ihtiyacın kimi yerden yediikllimin vs vs vs. olayı anladınız umarım.

ledeynaa
Aday Memur
21 Eylül 2017 19:35

Hevesle yazinca cevabiminda cok olmasini bekledim..????

kpssmagduru28, 7 yıl önce

4 dakikada cevap beklemeniz güzel.Ben cevap vereyim. BEYAZ KALEM

ledeynaa
Aday Memur
21 Eylül 2017 19:37

Evett...tesekkurler

halisöztürk, 7 yıl önce

gideceğiniz il ilçede hangi dersanenin isimleri güzel, hangi marka daha kaliteli diye bakacağınıza ordaki hocaların kalitesine bakın. kimi yerde pegemin hocası daha iyidir kimi yerde ihtiyacın kimi yerden yediikllimin vs vs vs. olayı anladınız umarım.

fbzoom
Şef
21 Eylül 2017 20:04

Franchising mantığıyla isim hakkı veriliyor diye biliyorum. O yüzden şube bazlı düşünmek gerek. Ayrıca bazı şeyler öğrencide de bitiyor. Matematik dersini x şahsı iyi anlarken, y şahsı iyi anlamayabilir.

ledeynaa
Aday Memur
21 Eylül 2017 20:32

Iyi de ben sadece bu dershaneler daha once gitmis memnun kalan birisi var mi diye merak ettim. Soru bu kadar basit aslinda !!!!

fbzoom, 7 yıl önce

Franchising mantığıyla isim hakkı veriliyor diye biliyorum. O yüzden şube bazlı düşünmek gerek. Ayrıca bazı şeyler öğrencide de bitiyor. Matematik dersini x şahsı iyi anlarken, y şahsı iyi anlamayabilir.

tombismetal
Kapalı
21 Eylül 2017 20:36

kpssb için ankarada x dershanesine yazıldım

halisöztürk
Kapalı
21 Eylül 2017 23:08

aydın için y dershanesine gittim tarih dışında her dersten memnun kaldım. tarih derslerine bir süre sonra girmedim kendim hallerrim. yani bahsettiğiniz herhangi bir dersaneden memnun kaldım. cevap EVET

tombismetal, 7 yıl önce

kpssb için ankarada x dershanesine yazıldım

Volvol6161
Şube Müdürü
22 Eylül 2017 00:22

Dershane para tıuzağı otur evimde benım hocam yayınlarını iZle dershane parası ile de bol deneme soru yap benim hocam yayınları videodakiler Türkiye'de ki seçilme hocalar dershane hocaları tam keko koparma peşinde hepsi

KPSS dershane ile olacak bir sınav değil kişinin kendisiyle çalışması iLe olacak sınav dershane yol gösterir o paraya değmez Başkan

tombismetal
Kapalı
22 Eylül 2017 13:11

kurs başlamadan çalışmaya başladım soru çözüyom ön hazırlık yapıyorum. hatta kurs bünyesinde izleyebileceğim video dersleri kullanıcı adımla izleyebiliyorum. hayta yarın 2 tane soru bankaso alvam tüm dersleri kapsayan

Volvol6161, 7 yıl önce

Dershane para tıuzağı otur evimde benım hocam yayınlarını iZle dershane parası ile de bol deneme soru yap benim hocam yayınları videodakiler Türkiye'de ki seçilme hocalar dershane hocaları tam keko koparma peşinde hepsi

KPSS dershane ile olacak bir sınav değil kişinin kendisiyle çalışması iLe olacak sınav dershane yol gösterir o paraya değmez Başkan

ledeynaa
Aday Memur
23 Eylül 2017 10:31

Evet hakli olabilirsiniz ama dershane de planli ve programli gidebiliyirsun?bu yuzden istemisdim..:)

Volvol6161, 7 yıl önce

mert9191
Aday Memur
30 Eylül 2017 12:16

BAŞKENT KARİYER KPSS-B KADROSU

aynı zamanda bizim derslerende giiren hocalar;

abdullah köybaşı

erdem ersin

özgür kangallı

binali toprakçı

oğuz helvacı

burcu çevik

Toplam 13 mesaj