Editörler : swat3410E.Kayı Han
22 Eylül 2017 10:43

Pomem tavsiye

Herkese merhaba. Ben sabah 9 akşam 19.30 saatlerinde çalışıyorum ilan da geldi parkur hazırlığı için zaman yok. sizce parkur için işten ayrılmalı mıyım iş çıkışı klasik ayakkabıyla 45 dk yol yürüyorum sporla ilgilenen arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim

PGDI6
Şube Müdürü
23 Eylül 2017 01:23

İsten ayrilmadan parkuru belki ayarlayabilirsin. Benim gittigim yerde calisanlar oldugu icin (ki bircok yerde boyle olabilir) baslangic saati 19:00 hatta 19:30'a kadar beklenebiliyor. Gerekli parkuru bulup hocasiyla iletisime gecersen mutlaka yardimci olurlar. Cunku senin durumunda olan cok fazla kisi var.

nuglo34
Daire Başkanı
23 Eylül 2017 01:46

20-22 arası parkurdur saat olarak.

Girmeden önce 2 kere dene.

Fit değilsen kesinlikle koş nefes aç. Bir çok arkadaşım (hiç girmeyen) önce koşturdum sonra 1 kere benle parkura getirdim(çalışıyor).

Parkur denemeden geçme çok zor. Halı sahacılara lafım yok. Masa başı kahve krakerciler parkuru denemeden çok pişman oluyor.

İşten ayrılmak kadar saçma bir şey yok. Pomem e işsizler girmeli. Çok kişi işinden ayrılıp pişman olan var.

Sen kendini 2 günlüğüne 20.00 sonrasına ve parkur yere bakarak ayarla.

enaslann
Aday Memur
23 Eylül 2017 02:40

Tesekkur ederim yorumlarınız için. Ben ayrıca ayakkabıdan ve çalışmaktan gerilen bacaklar spora gidince beni zorlar mi diye düşünüyorum

23 Eylül 2017 13:22

Spor en son değil mi Spor

IcimdekiUkte
Kapalı
02 Ekim 2017 11:19

Emin kondisyon eksikliği açısından farkı olur, en azından sınava girdiğinde yabancı kalmazsın en azından istiyorsan git işten sonra dene, gerekirse 1 veya 2 gün izin al... Ama dene yabancı kalma yani bilmiyorum da belki pişman olursun ... Gitmediğine...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi