Editörler : supporters.
22 Eylül 2017 13:26

Adli hakimlik notları ile ilgili rica

Arkadaşlar herkese merhaba, yaşadığım şehirde kaynak konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bildiğiniz

üzere konu anlatımlı kitaplardan çalışabileceğim kadar zaman kalmadı. Elinizde adli hakimlik sınavına hazırlık için güvendiğiniz notlarınız varsa kargo ile rica edebilir miyim ? Çok teşekkürler

şimdiden.

Cintirole
Memur
23 Eylül 2017 12:45

Milletin eksik gedik notlarından çalışmaktansa kısa konu anlatımlı kaynaklardan çalışmanız daha mantıklı.

Süre konusunda yanılıyorsunuz. Sınava üç ay var ve Üç ay gayet iyi bir süre hakimlik sınavı iÇin.

Şehrinizde kaynak olmasına gerek Yok. benim perşembe günü verdiğim sipariş cuma günü elimde oldu. Netten sipariş vermeyi düşünün

wilshere
Şef
23 Eylül 2017 13:18

Hangi yayınlardan çalışıyorsunuz? Neleri tavsiye edersiniz

Cintirole, 7 yıl önce

Milletin eksik gedik notlarından çalışmaktansa kısa konu anlatımlı kaynaklardan çalışmanız daha mantıklı.

Süre konusunda yanılıyorsunuz. Sınava üç ay var ve Üç ay gayet iyi bir süre hakimlik sınavı iÇin.

Şehrinizde kaynak olmasına gerek Yok. benim perşembe günü verdiğim sipariş cuma günü elimde oldu. Netten sipariş vermeyi düşünün

Lizzy26
Aday Memur
23 Eylül 2017 14:50

Çok teşekkürler yanıtınız için. Herhangi bir öneriniz var mı kaynak konusunda ?

Cintirole, 7 yıl önce

Bay Lawyer
Şube Müdürü
24 Eylül 2017 21:41

Konu Anlatım olarak: Murat Yayınları(Genel olarak)

Ancak Borçlar Genel için Tan Tahsin Zapata

CMK ve İYUK için sadece Kanun( çok okuyun)

Ticaret Hukuku dersleri için de Ayşe Sarıcanın kitabı

Test için HAKİMİM VE JUSTİCE

cherkess60
Kapalı
25 Eylül 2017 13:17

Kardeşim nacizane tavsiyem:Belli başlı derslere mutlaka kanundan da çalış... Soruların bir çoğu kanun maddelerinden geliyor... Göz aşinalığın olsun... Başarılar dilerim...

Cintirole
Memur
26 Eylül 2017 14:58

Ben de savaş yayınları hakimlik kampı var ordan çalışıyorum ve memnunum. Uzun uzun anlatmıyor konu anlatımında boğulmuyorsun.

Soru bankası justice, konsensus ve hakimim.

Kaynak anlamında herkesin sistemi farklı, ben soru çözerek daha iyi öğreniyorum. Onun için konu anlatımını çabuk halledip soru çözmek istiyorum.

Diğer taraftan mesela anayasadan başladık ve her detayını öğrenecek kadar çalıştık. Zaten diğer derslere geçince başta çalıştığın büyük oranda uçacak.

avukatbsr
Aday Memur
10 Ekim 2017 01:23

.

hamzaoglu66
Memur
10 Ekim 2017 02:19

,,,

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler