Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
23 Eylül 2017 14:16

En çok ve an az puanla atama yapan aöf bölümü hangisi?

Merhaba benim okulla aram iyi değildi diyelim.. 3 sene bekledim bu sene gideyim dedim %50 tıbbi sekreterlik yazdım geldi gittim 2 yıl toplam 15bin tl.. neyse ben baktım olacak iş değil okul çoluk çocuk dolu yurt çıktı dağ başında görsen rezillik insan yaşayamaz hele ki istanbulda dağ başından gitmek ömrün metroda çürüyor ayaklar hamlıyor oturacak yer yok çünkü.. bıraktım okulu 25inde okul açılıyor du okul açılmadan sildirsem paramı geri alabilirdim gittim kaydımı silmeye diplomayı vermediler heyete sokacağız falan dediler yani bildiğin taklaya geliyordum ki uçağım var dedim orda bir abla saolsun verdi diplomamı.. şimdi tek korkum kredi çekip yatırdığım bu parayı alamam.. resmi gazetede yazıyor eğitim dönemi başlamadan kayıt sildirenlerin borcu ödenir.. ama bakıyor e-devletten hala kaydım gözüküyor.. bu kadar çileyi çektim gittim geldim boşuna masraf vs.. ikinci üniversite olarak emlak yönetimi yazdım iyi mi yaptım yani bunları anlatma sebebim öyle bir bölüm olsun ki artık ona odaklanacağım.. sıkıntı çıkmaz diye dua ediyorum.. çünkü bu ülkede mahkemeye gitsen sen suçlu çıkıyorsun kağıt avukat vsvs bir ton masraf içimdeki milliyetçilik öleli çok oldu.. çok yazdım okuyup derdime yardımcı olacaklara çok teşekkür ederim

kaplumbaga155
Yasaklı
24 Eylül 2017 20:20

hocam geçmiş olsun. ben de aynı şeyi araştırdım (ataması çok ve kolay) ben de emlak yazdım. ama öyle bir bölüm yok onu söyliyim. yarın bakarsın emlağa hiç kadro verilmez. tr'de işlerin %95 şans ya da torpille döndüğünü zaten anlamışsınızdır tecrübelerinizden. ben de yazdım emlak ama şansa bıraktım ya da kader hangisine inanıyorsanız. kolay gelsin.

akcent1
Kapalı
25 Eylül 2017 12:28

Hayırlısı olsun.. 2018 kpssde atama olacağını düşünmüyorum ama en azından yığılma çok değil olursa atanırız belki.. zaten atama durumu bu son 2 sene bundan sonra artık dereceyle girilecek ama ben o kadar kötü olacağını düşünmüyorum bakalım hayırlısı

kaplumbaga155, 7 yıl önce

hocam geçmiş olsun. ben de aynı şeyi araştırdım (ataması çok ve kolay) ben de emlak yazdım. ama öyle bir bölüm yok onu söyliyim. yarın bakarsın emlağa hiç kadro verilmez. tr'de işlerin %95 şans ya da torpille döndüğünü zaten anlamışsınızdır tecrübelerinizden. ben de yazdım emlak ama şansa bıraktım ya da kader hangisine inanıyorsanız. kolay gelsin.

akcent1
Kapalı
25 Eylül 2017 12:30

bu bölümden atanamasak diğer bölümler hiç atanamaz aöf için konusuyorum 85+ alan adama da zaten bölüm fark etmez.

kaplumbaga155, 7 yıl önce

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi