Editörler : Lanet
29 Eylül 2017 11:09

Dayanamadım istifa ettim

Saygıdeğer arkadaşlar merhaba. Ben bir belediyede vhki olarak görevli iken istifa ettim. İstifa ettiğim kurumuma tekrar dönmeyi düşünüyorum. Ayrıldığım belediye beni tekrar göreve başlatırken teknik kadroya atamamı yapabilirmi yoksa gene zorunlu vhki olarak mı başlatması gerekiyor

metehan50*
Genel Müdür
30 Eylül 2017 09:28

Sanırım siz mobbing uygulandığından istifa ettiniz.Bence idare mahkemeye mobbingden dolayı istifa etmek zorunda kaldığınızı belirterek tazminat davası açın.Ama öncelikle bunları belgelemeniz gerekir.Bu durumda bir arkadaş davayı kazandı sanırım

istifaedenmemur
Aday Memur
16 Ekim 2017 20:23

bende istifa ettim ama şimdide pişmanım ve geri almıyorlar

Mutemedim
Aday Memur
17 Ekim 2017 14:37

İnşallah ohal döneminde istifa etmemişsinizdir, Çünkü ohal durumunda istifa edince geri dönüşü yok, ohal döneminde istifa etmediniz ise geri dönüşü var malumunuz, birkaç yeni açılmış (2007 ve sonrası) üniversiteye başvurun biri illaki kabul edilir.

istifaedenmemur, 7 yıl önce

bende istifa ettim ama şimdide pişmanım ve geri almıyorlar

poyrazpoyraz20
Aday Memur
19 Ekim 2017 22:43

Eski kurumunuz kabul etmek zorunda degildir. Ayrica vhki olarak goreve baslaycaksiniz. Teknik kadrolar unvan degisikligine tabidir.

istifaedenmemur
Aday Memur
22 Ekim 2017 21:48

söylediğinizi anlayamadım 2013 te istifa ettim 2 yıldan beri dilekçe veriyorum ama almıyorlar yani ohalde istifa etmedim maalesef torpilim olmadığı için ve adaylık döneminde istifa ettiğim için sadece istifa ettiğim üniversiteye dönebiliyorum ama onuda yılda 1 kişi alıyorlar oda olmuyor cünkü torpilim yok.

poyrazpoyraz20
Aday Memur
22 Ekim 2017 23:17

Aday memurken istifa ettiysen isin zor kardesim bence butun kurumlara dilekce gonder

istifaedenmemur
Aday Memur
23 Ekim 2017 06:49

kanunen bütün kurumlara dilekçe gönderemezsin sadece ayrıldığın kurumlara dilekçe gönderebilirsin

ozgurturkmen5252
Aday Memur
05 Kasım 2017 03:58

Asaletin onaylandıktan sonra istifa eymiş olsaydın 5 sene içinde dönebiliyordun ama sen aday memurken etmişsin . Hiç boşuna uğraşma mucize gerekli dönebilmen için . Aday memurken bi uyarı cezası bile alsan memuriyetin iptal oluyor . Adı üstünde aday memursun memur değilsin . Üzüldüm adına

istifaedenmemur
Aday Memur
08 Kasım 2017 16:51

geri dönenler var ama torpil meselesi

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi