Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : idealist84Komik.Retikulum
06 Mart 2007 00:34  

GERÇEK VE SEVİYELİ BİR DOST ARIYORUM...

neden bılmıyorum ama su sıralar kendımı çok yalnız hıssedıyorum ya da biçare ama bunu lutfen yanlış anlamayın... sımdıden herkese teşekkürler

06 Mart 2007 11:10

nigahban

olur bazen böyle yörük kızı.insan kendini çaresiz ve yalnız hisseder,sıkılır.sanki bir boşoluktadır.belki can sıkan bişeyler vardır belkide hiç bişey yokken olur.ama her nasıl olursa olsun insan yalnızlığını paylaşmalı,dertleşmeli birileriyle.bilemiyorum bir sebebi varmı sıkıntının, biçare hissettiğine göre belki bir sbebi vardır diye düşünüyorum. çok zaman bende yalnız hissederim kendimi,hemde onca insanın içinde.kalabalıkta yalnızlık benimki.bazen bulurum dertleşcek birini.iki kelam söylese rahatlar insan.bir dost kolay bulunmuyor,dostun olsada her zaman yanında olmuyor.eğer dilersen yalnızlığını paylaşabilirsin,derdin varsa dinleyebilirim.belkide biçare diye düşündüğün şeylere çare bulabiliriz.bunları söylerken beni sakın yanlış yorumlama.

06 Mart 2007 12:49

yorukkizi

guncel

06 Mart 2007 13:58

bilgisayar78

merhaba seni anlıyorum bizler insanız ve her zaman için dosta ihtiyacımız var. Eğer itersen görüşebiliriz.

06 Mart 2007 14:05

yorukkizi

EWET DOSTA İHTİYACIM VAR BELKİ DE YALNIZLIK DEĞİL DERDİM YALNIZ KALMAYI İSTEMEK BANA YARDIMCI OLMAK İSYETEN HRKESE TEŞEKKÜ EDERİM... SINAVLARDAN BAŞIMI KALDIRAMIYORUM BUNLAR BENI ÇOK YORUYOR AMA SUNU DA BİLİYORUM Kİ ÇALIŞMADAN KAZANMAK ASLA BANA GÖRE DEĞİL

06 Mart 2007 14:25

balkis

metni okuyunca içim bir garip oldu yazmadan geçemedim bence asıl dost insanın kendisidir kendinle dost olmayı başarırsan insanlala dost olmak o kadar zor bişiy diil.ben senin gibi diilim aksine insanlardan kaçıyorum.çok güzel dostlarımda var ama kendimle dost olmayı bir türlü beceremedim. bak ne güzel sınavlardan başını kaldıramıyormuşsun uğraşı o kadar güzel ve gerekli bişiy ki hayatta .elindekilerin kıymetini bil çünkü gün gelecek girecek sınav bile bulamayacaksın ben 11 aydır hiç amaçsız ve umutsuz öylecene bekliyorum artık neyi beklediğimi bile unuttum umarım anlatabilmişimdir. tavsiyem polianacılık bardağı ne kadar dolu bakarsan o kadar doluyor çünkü...saygılar yörükkızı

06 Mart 2007 16:05

yorukkizi

ÇOK TEŞEKKÜRLER BU KADAR SAMİMİ OLMANIZ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

07 Mart 2007 20:25

ferhatyavuz1
Kapalı

Sitenin özürlüler için bir forum oldugunu düşünüyordum yani bir bilgi aliş verişi dertlerin sıkıntıların paylaşildiği yer diye ama su yazılanlardan sonra diyecek bir şey bulamıorum yoruk kızı sen chat sayfalarına takıl...

07 Mart 2007 22:04

yorukkizi

dostluk aramak için burdayım partner aramak için değil senın gıbı beyın ozurluler varken engelli arkadaşlarımızın özürlu olduğunu soylemek çok yanlış olur ha buarada chat sayfalarını bulmak zor değil

08 Mart 2007 11:59

Bilgisayarişletmeni

:))) son yorumlar dikkat çekici iki adet haklı talep.

08 Mart 2007 12:04

yorukkizi

evet ben haklıyım ama ferhatı bılemem savunmasını kendısı yapsın:)

08 Mart 2007 20:22

yiğit_can

ya arkadaş karıştırmış burası dot arma sitesi değil dhat kanallarında daha rahat bulursun birini:)

08 Mart 2007 23:48

yorukkizi

yiğitcan bunun cevabını vermesı gereken sen değilsin ancak ben verebılırım neyı nerede bulacağıma

09 Mart 2007 02:41

NUHNEONEO

Bence forum kuralları dahilindeki bu konuya bir müdahale yok. Forum yöneticileri duruken YÖRÜKKIZI nı sizin tenkit etme hakkınız yok. Kaldıki Burası özürlüler platformu biz özürlüler malesef sizin yaptığınız gibi küçümseniyor. "Damdan düşenin halini damdan düşen anlar." Saygılarımla.

09 Mart 2007 08:21

i.izmir

o ho o kardeşim sizene kız ister dost arar ister arkadaş sizene.varsa kız arkadaş eksikliğin açık açık söyle böyle kabalıklarla bir yere varılmaz.

09 Mart 2007 12:07

Bilgisayarişletmeni

arkadaşlar yörükkızı bayan arkadaşımız için hitap ederken saygı gösterin sanki sizin 1. derece yakınınıza bir başkanısının nasıl hitap etmesini isterseniz öyle hitap edin.

genel toplum kuralıdır. ayrıca yörük kızınada buradan bir şey söyleyeceğim

sen o dost kavramını yanlış yerde aramışsın baksana sana verilen cevaplarda hiç ruh hali saglıklı adam görebiliyormusun . bazılar gerçekten özürlü ne özürlüsü bililyormusun özürünü kabullenmemiş a sosyal arkadaşlara bakarmısın

neyse saygılar. sevgiler...

09 Mart 2007 12:45

ferhatyavuz1
Kapalı

Bakın arkdaşlar neyin kavgasını yapıyoruz gerçekten bilemiyorum komiğime gitmeyi başladı yörükkızı ifadende benden beyin özürlü diye bahsetmişin dikkate bile almadım gülüp geçtim nedenmi?Nerde ne arayacağini bilmeyen nerde ne konuşacağini sezemeyen birisin gerçekten çok komiksin dost ta arasan eş de arasan arkdasta arasan burası sana uygun bır yer değil platformun tüzühüne uygun bir yer değil.Gercekten şimdi merak merak ediyorsun demi kim beyin özürlü diye o anlamsiz ve hiç bir seye yaramayan beynin yine kilişe duygularının önüne geçip beni suçlayacak eminim.Konu'nu okuyan herkes senin beyin özürlü olduğunu zaten biliyor..Daha fazla komik duruma düşmemen için sana bir iylik yapcam ve artık benden cevap alamaycaksın.Kırıcı olmak asla istemezdim ama anlayacağin türden yazmak istedim herşey için özürdilerim....

09 Mart 2007 12:55

ferhatyavuz1
Kapalı

Arkdaşlar bu sacmalıklara zaman ayırmayı birakıp bibirimize yardım edebileceğimiz bilgileri paylaşabileceğimiz el ele verebileceğimiz konular oluşturmamız gerekir.Şunu iyi bilmenizi istiyorum türkiyede özürlü vatandaşların diğer normal vatandaşlardan tek farkı ne yazıkki özürlü olmasıdır..

Yani gerek sınavlarda gerek yerleştirmelerde anlatılanlar gibi fazla bir üstünlühümüz yok.Şairin dediği gibi;

Gelin birlik olalim, yarin çok geç olmadan

Gelin dirlik bulalim, vazgeçin öc almadan

Nefreti yok edelim, gel sende katil bize

Intikam eskiyasi, sevgiyle gelir dize

Bin kere lanet olsun, yezid denen deliye

Muhabbetle bagliyiz, Muhammed'e Ali'ye

SAYGILAR....

09 Mart 2007 19:03

yorukkizi

sana tek sözum bu baslığa lutfen yazı yazma seninle polemiğe gırmek istemiyorum

09 Mart 2007 21:49

yiğit_can

yörük kızı adam gibi şeyler yaz burası dost arama sitesi değil bilgilerin paylaşıldığı bir platform :(

10 Mart 2007 11:01

i.izmir

selamın aleyküm arkadaşlar merhaba . nasılsınız iyimisiniz , inşallah iyisinizdir.

arkadaşlar öncelikle gözlerime takılan bir husustan bahsetmek istiyorum.engelli ibaresi yerine özürlü ibaresini kullanıyorlar benim isteğim önce birbirimize saygı duyalım. adı üstünde engelli platformu burası.

Toplam 46 mesaj