Editörler : Cüneyt Barışoglu
30 Eylül 2017 11:38   

Kuveytturk mufettis yrd. alım sınavı

ilan açılmış arkadaşlar. pozisyonun özlük hakları vs. hakkında ve banka hakkında dusunceleriniz nelerdir?

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-mufettis-yardimcisi-1883730

01 Ekim 2017 01:13

hazilanan
Aday Memur

Albaraka'da aynı bu şekilde kaç kişi alacağını söylemeden sınav yapmıştı. Gittik girdik çok da iyi geçti ama gel gör ki 5-10 kişi arasında bir şey aldı yada almadı. O yüzden kaç kişi alacağını bir bilsek daha rahat olurduk ama dediğim sebeplerden dolayı girmeyeceğim çünkü alım sayısının az olacağına eminim ve o kadar da torpilim yok :) Girecek arkadaşlara başarılar

01 Ekim 2017 21:41

natureline
Aday Memur

Arkadaslar ben yeni mezunum da bu servis görevlisi uzman/müfettiş yardımcısı vs. Sınavlara nasıl hazırlanmak gerek kpss kadar detaylı mı acaba hukukta hayli zayıfım özellikle

03 Ekim 2017 16:05

smithvecetesi
Aday Memur

Bu yıl mezun oldum. Askerlik tecil sürem 06/2019 tarihinde bitiyor. İlanda "en az 2 yıl tecilli" yazıyor erkek adaylar için. Boşa mı başvuru yapmış olurum bilgisi olan var mı?

12 Ekim 2017 21:28

paretoo
Şef

Arkadaslar bu sinav ekonomi bakanligi sinavi ile çakışıyor, sinav tarihinde yeniden bir duzenleme yapilabilir mi diye ulasmaya çalışıyorum ik'ya ama ulasamadim henuz. Ne yapsak, var mi benim durumumda olan?

Toplam 4 mesaj