Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
02 Ekim 2017 18:45

Doğu akdeniz hukuk 2017-2018 dgs girişliler 14 kişi buraya

doğu akdeni̇z hukuk 2017-2018 dgs gi̇ri̇şli̇ler buraya bekleni̇yorsunuz

İskav
Aday Memur
16 Ekim 2017 12:05

muafiyet işlemleri nasıl gidiyor kaç ders muaf

657657ou
Kapalı
18 Ekim 2017 10:08

özelden mesaj attım sana iskav telefon numaramı yazdım bana dönüş yaparsan sevinirim

Topraksuyıldız
Aday Memur
21 Ekim 2017 17:08

Merhaba öncelikle sizi tebrik ederim bende bu yıl hazırlanmayı düşünüyorum acaba tavsiyeleriniz neler kaynak yada çalşma yöntemi olarak şimdiden teşekkür ederim.

657657ou, 7 yıl önce

özelden mesaj attım sana iskav telefon numaramı yazdım bana dönüş yaparsan sevinirim

657657ou
Kapalı
21 Ekim 2017 22:59

TEŞEKKÜR EDERİM TOPRAK;BENİM TAVSİYEM ŞİMDİDEN AYDA BİR DENEME ÇOZMEN VE YAYIN OLARAK TASARI VE YEDİ İKLİM KAÇINILMAZ.DERSHANEYE GİTMENE BENCE GEREK YOK.HUKUK İSTİYORSAN EN FAZLA 45 DAKİKADA TÜRKÇEYİ HALLETMEYE BAK.MATEMATİKTE ÇUKUR SORU ÇOKTUR.ÇUKURA DÜŞMEMEK İÇİN TÜRKÇEYİ HALLEDİP MATA GEÇECEKSİN ZATEN 5O TÜRKÇE YAPIP GERİYE KALAN ZAMANDA 40 MAT ÇOK RAHAT YAPARSIN VE DEVLET GELİR SANA 90 NETLE...MATEMATİKTE DE YOTUBE DA CEYHUN HOCA VAR TEMELDEN ÇOK GÜZEL ANLATIYOR.AMA BELİRLİ BİR SEVİYEN VARSA KONU ÇALIŞMA BOL BOL SORU SORU SORU...DGS DE ŞU YANLIŞ VAR HERKES KOLAY SANIYOR.RAKİPLER FAZLA VE ÇOK GÜÇLÜ O YÜZDEN ZOR.ÖZELLİKLE DE MATEMATİK ÖĞRETMENLERİ RAKİPLER...ŞİMDİDEN BAŞARILAR.HATTA BEN BÜYÜK İDDİAM ŞU DGS İLE KAZANMAK YGS LYS KALKTI AMA ÜNİVERSİTE SINAVI İLE KAZANMAK DAHA KOLAY..

Topraksuyıldız, 6 yıl önce

Merhaba öncelikle sizi tebrik ederim bende bu yıl hazırlanmayı düşünüyorum acaba tavsiyeleriniz neler kaynak yada çalşma yöntemi olarak şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi