Editörler : Adversary
06 Ekim 2017 14:35   

Tcdd ilanı

Arkadaşlar yüklü bir alım geliyormuş bu ay içinde. Acaba burdan iibf ye kadro gelir mi ? Destek elemanı diyor da o nedir ?

06 Ekim 2017 14:43

chaooss
Aday Memur

detsek personelini bilmiyorum ama tasımacılık a.s ye 167 memur alınacak.önemli olan merkeziyle mi alacak yoksa mülakatla mı

06 Ekim 2017 14:46

melek-33
Memur

detsek personelini bilmiyorum ama tasımacılık a.s ye 167 memur alınacak.önemli olan merkeziyle mi alacak yoksa mülakatla mı

chaooss, 2 hafta önce - Alıntıya git

Merkezi denmiş hocam ilanda direk. Merkezi alımla yapılacak. 167 mi sadece memur için o kadar kadrodan

06 Ekim 2017 14:48

chaooss
Aday Memur

Merkezi denmiş hocam ilanda direk. Merkezi alımla yapılacak. 167 mi sadece memur için o kadar kadrodan

melek-33, 2 hafta önce - Alıntıya git

şu anda ilan yok sadece bakanın açıklaması var ama umarım merkezi olur

06 Ekim 2017 15:03

melek-33
Memur

İnşallh hocam bakalım

06 Ekim 2017 15:08

ustura kamil
Şef

iibf ye zıkımın dibi gelsin. ulan o kadar alım oluyor atanamıyorsunuz hala mühendis alımı yapacak kurumların kadrolarına göz dikiyorsunuz.

06 Ekim 2017 15:14

melek-33
Memur

iibf ye zıkımın dibi gelsin. ulan o kadar alım oluyor atanamıyorsunuz hala mühendis alımı yapacak kurumların kadrolarına göz dikiyorsunuz.

ustura kamil, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ya git derdini devlete anlat be madem mühendis alacak ne diye 2. Atamada tcdd ye iibf aldı... onlardan daha akıllı işen git sen bakan ol hala ne burda harcanıyorsun. Bir bitmediniz. Mühendis mühendis diye. Almıyorlar işte

06 Ekim 2017 15:15

ustura kamil
Şef

Ya git derdini devlete anlat be madem mühendis alacak ne diye 2. Atamada tcdd ye iibf aldı... onlardan daha akıllı işen git sen bakan ol hala ne burda harcanıyorsun. Bir bitmediniz. Mühendis mühendis diye. Almıyorlar işte

sen burda kadro dilenene kadar git 88-89 al da atan çok bilmiş. almışsınız 70 puan kadro kadro diye her yerde zırlıyorsunuz

06 Ekim 2017 15:17

melek-33
Memur

sen burda kadro dilenene kadar git 88-89 al da atan çok bilmiş. almışsınız 70 puan kadro kadro diye her yerde zırlıyorsunuz

Puanım 85 Üzeri zaten boş boş konuşma kaldırım mühendisi.... sen zaten 100 de alsan memurluk gereği olan akıl sağlığı yerinde olmak koşulunu sağlamadığın için yine kalırsın....

06 Ekim 2017 15:18

Evolosion
Şef

O dedğilde iptal edilecek olan kyk kadroları mühendislere açılmasın diye ağlayan kim acaba 4001 den açılan kadrolar sadece iibf lilere kalsın diye ağlayan kim acaba bence bu konulara girmeyelim zararlı çıkan siz olursunuz

06 Ekim 2017 15:18

ustura kamil
Şef

iibfliler ders çalışmaz ama dilenmeye geldi mi zırlamaya geldi mi piyasaya çıkarlar. iibf dye bir bölüm bile olmaması lazım. adamlar daha 3 tane mat sorusu çözemiyor, okudugu paragrafı anlamıyor

06 Ekim 2017 15:20

chaooss
Aday Memur

kardeş puanım 87 küsür boş konuşma.88 alınca einstein mı sandın kendini herkes bu puanlarda.70 le atanan iibf liyi göster nerdeymiş o 70 le atanan cok merak ediyorum.

06 Ekim 2017 15:22

melek-33
Memur

O dedğilde iptal edilecek olan kyk kadroları mühendislere açılmasın diye ağlayan kim acaba 4001 den açılan kadrolar sadece iibf lilere kalsın diye ağlayan kim acaba bence bu konulara girmeyelim zararlı çıkan siz olursunuz

Evolosion, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kyk ya başvuru bile yapmadım.... bana hangi kadro verilirse yazacağım zırlayın siz

06 Ekim 2017 15:22

chaooss
Aday Memur

iibfliler ders çalışmaz ama dilenmeye geldi mi zırlamaya geldi mi piyasaya çıkarlar. iibf dye bir bölüm bile olmaması lazım. adamlar daha 3 tane mat sorusu çözemiyor, okudugu paragrafı anlamıyor

senle aynı puanı aldıgımıza göre söylediğin hersey senin için de gecerli

06 Ekim 2017 15:24

Evolosion
Şef

Kyk ya başvuru bile yapmadım.... bana hangi kadro verilirse yazacağım zırlayın siz

Daha ne söylediğimi anlamamışsın peki hayatta aldığın kpss puanıyla başarılar dilerim böyle devam et :)

06 Ekim 2017 16:21

melek-33
Memur

Daha ne söylediğimi anlamamışsın peki hayatta aldığın kpss puanıyla başarılar dilerim böyle devam et :)

Evolosion, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sen sanırım ne yazdığını anlamıyorsun. Sen de kadro kadro diye devam et.... ayrıca 3 matematik yapamadı diye gevezelik edenler iibflilerden sizden çok matematik yapan yığınla insan var. Neyse eğitim önemli....

06 Ekim 2017 16:42

Olduolacakya
Aday Memur

Bunların beyin foksiyonlri çalışmıyor galiba mühendis kadrosuyla memurluk kadrosunu daha ayırt edemiyorlar gelmiş ıibf ye laf atıyorlar

06 Ekim 2017 17:15

Evolosion
Şef

Bunların beyin foksiyonlri çalışmıyor galiba mühendis kadrosuyla memurluk kadrosunu daha ayırt edemiyorlar gelmiş ıibf ye laf atıyorlar

Olduolacakya, 2 hafta önce - Alıntıya git

iibfliller 4001 leri çok güzel ayırt ediyorlar onların beyin fonsiyonları gayet iyi öalışıyor değil mi?

07 Ekim 2017 02:56

wigglewiggle
Aday Memur

beyler bayanlar serbest piyasa kasmayın len :D

07 Ekim 2017 08:16

Alilin
Aday Memur

4001le alım olur mu acaba tsdd'ye? geçen senelerin kadrolarını bilen var mı?

Toplam 19 mesaj