Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
07 Ekim 2017 16:12   

2018 Ortaöğretim kpss

Sizce başlamak için erken mi?Coğrafyaya nasıl çalışmayı önerirsiniz?

08 Ekim 2017 01:02

Volvol6161
Memur

Ben başladım bile

Hedef 95 ve üzeri benim

Coğrafya benim hocam

Ve bol soru

08 Ekim 2017 13:15

ArturFrenkAsabiyovic
Aday Memur

Ben başladım bile

Hedef 95 ve üzeri benim

Coğrafya benim hocam

Ve bol soru

Volvol6161, 2 hafta önce - Alıntıya git

Tarihi felan nasıl çalışıyosun hocam.Günde kaç saat kasıyosun?

08 Ekim 2017 15:46

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

Arkadaslar ben 97.75 net ile 2016 KPSS'den 94.5 aldim.

inanin zor bir sey degil..sadece bol soru cozmekten geciyor farkli kaynaklardan bol bol soru cozerseniz sikinti kalmaz..Tarihte 26 net yaptim Ramazan Yetgin videolarini izledim ve 4-5 kitap bitirdim soru bankasi olarak..cografya Engin Eraydin videolariyla halloldu sandim ama 12 net yaptim zar zor :) matematigim iyiydi 27 net yaptim bol bol soru cozerek elbette. En nankor ders matematik 2 hafta cozme hemen unutuluyo o yuzden surekli konu tekrari niyetine soru cozmelisiniz..baska bir sey sormak veya danismak isterseniz her zaman seve seve yardim etmeye calisirim simdiden bol sans iyi calismalar Allah yardimciniz olsun..

09 Ekim 2017 15:44

ArturFrenkAsabiyovic
Aday Memur

Arkadaslar ben 97.75 net ile 2016 KPSS'den 94.5 aldim.

inanin zor bir sey degil..sadece bol soru cozmekten geciyor farkli kaynaklardan bol bol soru cozerseniz sikinti kalmaz..Tarihte 26 net yaptim Ramazan Yetgin videolarini izledim ve 4-5 kitap bitirdim soru bankasi olarak..cografya Engin Eraydin videolariyla halloldu sandim ama 12 net yaptim zar zor :) matematigim iyiydi 27 net yaptim bol bol soru cozerek elbette. En nankor ders matematik 2 hafta cozme hemen unutuluyo o yuzden surekli konu tekrari niyetine soru cozmelisiniz..baska bir sey sormak veya danismak isterseniz her zaman seve seve yardim etmeye calisirim simdiden bol sans iyi calismalar Allah yardimciniz olsun..

Onur Kuzucu, 2 hafta önce - Alıntıya git

Coğrafya neden öyle oldu hocam ;)

09 Ekim 2017 15:59

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

Coğrafya neden öyle oldu hocam ;)

ArturFrenkAsabiyovic, 2 hafta önce - Alıntıya git

Coğrafyada bi uğursuzluk mudur nedir anlamadım hocam..Tarih 27. soru bittiğinde 60 genel yetenek + Tarih dahil 8 yanlışım vardı 87 soruda..sadece coğrafya ve anayasada 9 yanlışım çıktı..bildiğim soruları yapamadım resmen stresten..coğrafya zaten 2014 yılında da 9 netti en çok ona çalıştım sadece 3 net arttırabildim :) bilgi sorusu olsa her şeyi öğrendim..hala daha madenler tarım ürünleri ( şu an tarım kurumunda çalışıyorum zaten ) ekonomik coğrafya vs. her şeyi öğrendim ama adamlar yorum sorusu soruyorlar ve o soruları bi türlü onların kafasından düşünemiyorum çok düşünmekten yanlış yapıyorum..halbuki basit ve yalın düşünsem full çıkartacağım belki de..inşallah 2018'de fulleriz :)

11 Ekim 2017 20:43

nur.senaa
Aday Memur

2016 yılında ne olarak atandınız?

12 Ekim 2017 05:33

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

2016 yılında ne olarak atandınız?

nur.senaa, 2 hafta önce - Alıntıya git

2014'te atanmıştım 2016 puanıyla tercih yapmadım daha :) memleketime yakın bir yer istiyorum olursa yazacağım inşallah..

13 Ekim 2017 12:54

ayliner55
Aday Memur

Başlamak için erken değil geç bile kaldınız bence zor bi süreç çünkü :) bende youtube dan isemin videolarını izliyorum dershaneye gidemiyorum yanına ek olarak konu anlatım ve soru bankası aldım sende eger dershaneye gitmiyorsan evde video ve kitaplarla düzenli çalışarak halledebilirsin :)

21 Ekim 2017 14:06

ŞEBNEM caner
Aday Memur

4 Kasımda Ankara'da KUZEY Akademide lise-önlisan grupları başlıyor,dershane ile birlikte,çalışma sürecinizi yürütürseniz,ve günlük 3-4 saat çalışmA ZAMANI VE TEKRAR yeterli olur..

21 Ekim 2017 16:44

ArturFrenkAsabiyovic
Aday Memur

Başlamak için erken değil geç bile kaldınız bence zor bi süreç çünkü :) bende youtube dan isemin videolarını izliyorum dershaneye gidemiyorum yanına ek olarak konu anlatım ve soru bankası aldım sende eger dershaneye gitmiyorsan evde video ve kitaplarla düzenli çalışarak halledebilirsin :)

ayliner55, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben aktif olarak üniverste okuduğum için günlük 1 2 saat bakıyorum daha doğrusu bakabiliyorum.2 hafta oldu çalışmaya başlayalı. Tarihte osmanlıya geldim.Coğrafya anayasa bilgim sıfır.Matematik türkçeyi 1 ayda hallederim.

Geç bile kaldınız yazınca baya bi tırstım.Sizin çalışmalar ne durumda?

Toplam 10 mesaj