Editörler : Adversarysmtvs
19 Kasım 2017 14:32

laneth99
Aday Memur

Turkce kompozisyon cok genel kapsamliydi, nasil degerlendirecekler bilmiyorum

19 Kasım 2017 14:55

banderia
Aday Memur

Turkce kompozisyon cok genel kapsamliydi, nasil degerlendirecekler bilmiyorum

laneth99, 2 gün önce - Alıntıya git

Genel olarak snopsis üzeri gittik ben hocam ayrıca 20 stratejik ortalık 28 HDİK 23 STA detaylarına da ekledim tika thy enerji Tamam filan da ekledim fazla uzatmadan da bitirdim

19 Kasım 2017 15:06

banderia
Aday Memur

Belirleyici olanlar çeviriler olacak gibi

19 Kasım 2017 21:36

banderia
Aday Memur

Sonuçlar ne zaman açıklanır sizce

Airtrafficer, 2 gün önce - Alıntıya git

12 gün sonra bence önceki öyle oldu

20 Kasım 2017 10:01

Lehitraod

Benim çevirelerim iyiydi 1-2 gülünç hata dışında.kompozisyonlarda bir türlü organize olamadm hayrls

20 Kasım 2017 11:37

goblin88
Aday Memur

diplomat olanlar tekrar sınava neden giriyor? Ne saçmalık!

20 Kasım 2017 14:01

birihtimal06
Aday Memur

kim o diplomat olup sınava girenler? sınava almanca girdim. Fransızca ve Almanca'dan toplam 32 kişi vardı. içlerinde de toplam 5 kişi Almanca üzerinden girmiş çoğunluk Fransızca..

20 Kasım 2017 14:02

Diana Ross
Aday Memur

KİM ve MM'nin sunduğu kariyer perspektifine bakarsanız bunun nedenini anlayabilirsiniz. Bir KİM olarak en fazla Başkonsolos olabiliyorken, bir MM olarak Büyükelçi olabiliyorsunuz. Yine benzer şekilde MM olarak ünvan grupları arasındaki geçiş süreleri daha kısa. Sonuç olarak MM olmak için gerekli şartlara haiz duruma geldiğinde bir KİM'in bu pozisyona başvurmasından daha tabii bir şey yok. Nihayetinde bunlar Kamu Kurumları içindeki belki de en prestijli pozisyonlar. Bu pozisyonları elde eden insanların da, nasılsa kapağı attım demektense bir mesleki gelişim hedeflerinin olup, yükselmek istemeleri çok akla yatkın.

21 Kasım 2017 09:05

liebestraum
Aday Memur

Kompozisyon konusu neydi arkadaşlar? Bir de çeviri metinleri hk bilgi verir misiniz?

Toplam 169 mesaj
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?