Editörler : crops35
12 Ekim 2017 17:27

Bilgisayar serfitikası

Başvurucağım kurum bilgisayar serfitikası istiyor.Ben üniversitede Bilgisayar-1,Bilgisayar-2 derslerini görüp geçmiştim.(üniversiteden mezun olmadım kaydımı sildirdim).Okuluma gidip transkript alsam bu serftika yerine kabul edilir mi?

12 Ekim 2017 17:37

Dıdısının dıdısı.Git belediye kursuna 100 liraya 1ayda al kardeşim.Kafan ağrımaz.

marjinalfaydam0
Kapalı
12 Ekim 2017 18:49

1 ay sonra başvurular bitiyor hocam bir kaç yerde oluyo diye okumuştum teyit etmek istedim

ArturFrenkAsabiyovic, 7 yıl önce

Dıdısının dıdısı.Git belediye kursuna 100 liraya 1ayda al kardeşim.Kafan ağrımaz.

12 Ekim 2017 21:17

Valla senin olay biraz muamma işini garantiye al derim.

Kurs 1 ay sonra bitiyor dedikleri o dönem ki kursiyerler içindir hocam.Onların dönemi bitince yeni kayıt açarlar.

marjinalfaydam0, 7 yıl önce

1 ay sonra başvurular bitiyor hocam bir kaç yerde oluyo diye okumuştum teyit etmek istedim

HayatAcimasizz
Kapalı
15 Ekim 2017 13:18

Henüz öğrenci durumunda olup lise kpssden başvuru yapanların transkripleri bilgisayar sertifikası yerine geçtiğine göre kaydını sildirenin ama daha önce başarılı olanınki de geçerli sayılır tahminimce. Henüz öğrenci durumunda olanın da mezun olacağı garantisi yok sonuçta. Sen o dersin eğitimini almış başarılı olmuşsun konu bitmiş yani.

Taiga
Memur
15 Ekim 2017 20:22

Lisede bilgisayar dersi görüp geçmişsen okuduğun liseden de traskript tarzı bir belge alabilirsin. Ben icra katipliğine bu belge ile başvurmuştum. 4 Sene boyunca aldığın dersler ve sınavlardan aldığın notlar, not ortalamaların filan yazıyor. Müdür ve müdür yardımcısı imzalayıp mühürleyip veriyor sana. Eğer benim gibi e-okul sisteminden önce liseye başlamışsan belgeyi alman bir kaç gün sürebilir. Çünkü okulun arşivinde senin bilgilerini arayıp buluyorlar. Ama liseye başladığında e-okul sistemi varsa bir kaç dakikada çıkartıp verirler.

toramans
Aday Memur
16 Ekim 2017 12:36

KASIM ayında başlayacak programlarımıza bekleriz. KPSS, ALES, DGS,YDS kayıtlarımız devam etmektedir. http://www.marmaraartiakademi.com/

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi