Editörler : Pangaea
14 Ekim 2017 16:06

2018 Kpss gk gy kaynak kitap tavsiyesi

merhaba arkadaşlar. almayı düşündüğüm hoca ve yayınlar şunlar ;

Tarih ; İsmail Adıgüzel, Ramazan Yetgin konu ve soru bankaları, Evveliyat çok ayrıntılı diyorlar

kararsızım

Türkçe ; Benim Hocam yayınları konu ve soru bankası

Vatandaşlık ; Ali Koç, Benim Hocam konu ve soru bankaları

Coğrafya; Coğrafyanın Doktrini, Coğrafyanın Pusulası konu ve soru bankaları

Matematik için karar veremedim Uzman Kariyer ve Matematiğin Kara Kutusu var aklımda. Konu anlatımı ve soru bankası yüzeysel basit olmayan özgün olan kaynaklar hangisi ?

Türkçe ve Matematik için çıkmış ales soruları alacağım.

Listemde şu da kesin olmalı dediğiniz kaynak var mı ?

Puan Akademi, 657, Kuzey Akademi, Yedi İklim konu ve soru bankaları nasıl ? iki üç kaynak bitireceğimi varsayarsam tavsiye edermisiniz ?

Ilhan123
Kapalı
14 Ekim 2017 21:24

Tarihten benim hocam soru bankasını al ama konu anlatım olarak ismail adıgüzeilinki daha iyi

fbzoom
Şef
14 Ekim 2017 21:40

Konu anlatımı bir kitaptan çalışılır, geri kalan zamanda soru bankası çözülür. Birden fazla konu anlatımı almak saçmalıktan başka bir şey değil.

istanbul1234
Aday Memur
14 Ekim 2017 21:43

Beyaz kalem ve yediiklim nasıl bilgisi olan paylaşabilir mi

harita94
Genel Müdür
14 Ekim 2017 21:45

kesinlikle katılıyorum.Herhangi bir konu anlatımdan çalışılır 10 farklı soru bankası çözülür.

fbzoom, 7 yıl önce

Konu anlatımı bir kitaptan çalışılır, geri kalan zamanda soru bankası çözülür. Birden fazla konu anlatımı almak saçmalıktan başka bir şey değil.

Ilhan123
Kapalı
14 Ekim 2017 21:53

Arkadaşlar haklı konu anlatım tek kitaptan çalışılır benim araştırdıgım kadarıyla tarihten ismail adıgüzel tarihin pusulası,vatandaşlıktan ali hoca,cografyadan cografyanın doktrini önerilmiş,matematik ve Türkçeden belirli bir kaynak önerilmemiş ama

14 Ekim 2017 23:42

ARKADAŞLAR gy-gk konu anlatımlı için benim hocam yayınları güzel anlatılmış soru bankası olarak da karakutu ınformal yayınları tüm derslerinin tek tek kitabını alın çözün gerisi kolay yaparsınız

Ovvyea
Aday Memur
15 Ekim 2017 01:02

teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için. kara kutular için şimdiye dek hiç olumsuz geri dönüşle karşılaşmadım. matematiği ve gerekirse diğer dersleri informal yayınlarıyla tamamlayım.

BenZ7
Aday Memur
15 Ekim 2017 12:40

Hocam matematik konu anlatımı için ne önerirsiniz? Aklımda karakök 0 ve evveliyat mat var hangisi daha iyidir? Bir tane alacağım.. İsemde video izledim evveliyatı o yüzden düşünüyorum..

BenZ7
Aday Memur
15 Ekim 2017 12:43

Bir de yargı adım adım matematik var güzele benziyor artı fiyat avantajı var

BenZ7, 7 yıl önce

Hocam matematik konu anlatımı için ne önerirsiniz? Aklımda karakök 0 ve evveliyat mat var hangisi daha iyidir? Bir tane alacağım.. İsemde video izledim evveliyatı o yüzden düşünüyorum..

Ovvyea
Aday Memur
20 Ekim 2017 18:01

ayrıca 657 yayınlarının matematik konu anlatımı şimdiye dek gördüğüm en ayrıntılı en çok konu anlatımı olan kitap. umut türkyılmaz gerçekten kaliteli bir eser ortaya koymuş. kesinlikle tavsiye

ederim.

aydnarslan
Aday Memur
10 Ocak 2018 10:09

Merhaba arkadaşlar. Matematiğin kara kutusu vardı elimde, sorular çok detay geldi içerik fazla yoğun, zor ve matematik seviyeniz yüksekse çalışabilirsiniz. Aynı zamanda pegem düşünüyorsanızpek tavsiye etmem sürekli aynı şeyleri basıyorlar eğer önceki yıla ait kitapları elinizde varsa inceleyin içeriğini. Tavsiye üzerine İsemin Evveliyat serisini aldım detay diye bende duymuştum gidip kitapçıda inceledim öyle aldım fakat gereksiz bir detay yok konu soru olarak gayet başarılı, ösym tarzına da uygun formatı tavsiye edebilirim.

HABİP67
Aday Memur
03 Mart 2019 14:55

2019 kpss kitap önerileri için çok güzel bir yazı buldum okuma için link bırakıyorum arkadaşlar!

https://www.osymli.com/kpss/kpss-genel-kultur-genel-yetenek-kitap-tavsiyesi-kpss-kitap-onerileri.html

aydnarslan, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. Matematiğin kara kutusu vardı elimde, sorular çok detay geldi içerik fazla yoğun, zor ve matematik seviyeniz yüksekse çalışabilirsiniz. Aynı zamanda pegem düşünüyorsanızpek tavsiye etmem sürekli aynı şeyleri basıyorlar eğer önceki yıla ait kitapları elinizde varsa inceleyin içeriğini. Tavsiye üzerine İsemin Evveliyat serisini aldım detay diye bende duymuştum gidip kitapçıda inceledim öyle aldım fakat gereksiz bir detay yok konu soru olarak gayet başarılı, ösym tarzına da uygun formatı tavsiye edebilirim.

erkan1111
Kapalı
03 Mart 2019 19:31

güncel bilgiler konu soru bankası tavsiyeniz var mı ?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi