Editörler : crops35
18 Ekim 2017 16:17

Sıfırdan başlamak için hangi yayın evi?

Merhaba arkadaşlar

Çalıştığım için kpss'ye yeni başlayacağım. Sıfırdan başlayacağım antremanlarla matematik kitabım var. Konu anlatımlı kitap seti almak istiyorum farklı yayınlardan ayrı ayrı da olabilir.Hangi yayınları önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

18 Ekim 2017 18:26

Ben murat aldım. Çalışıyodm.okul dolayısıyla çalışamıyorum şimdi. Güzel bi yayın. Diğerlerini bilemiyorum

Mnaaaa
Kapalı
19 Ekim 2017 19:39

Ne alırsan al para etmez sana antrenmanla mat. nedir ya? Sen önce konuları öğren sonra soru bn kası mi alırsın modüler set mi alırsın bakarsın. Ama ilk konu öğren, tekrar ve soru çözümü sonra da sistemli bir kitap alırsın. Yoksa paran boşa arkadaşım. ..

sterilkedi
Memur
19 Ekim 2017 21:45

Yediiklimle baslayabilirsin. Seviyesi kolay ve anlasilirdir. Daha sonra yargı, tasarı, murat ve en son pegem.

kpsszedeyiz
Memur
20 Ekim 2017 10:44

Kitabin Dibi com Kısayol yayınlarında inanılmaz kampanya yapmış gerçekten de dibine vurmuş fiyatların. Haberiniz olsun https://www.kitabindibi.com/urun-kategori/yayinevleri/kisayol-yayinlari/

Nidaye
Aday Memur
20 Ekim 2017 11:03

Yargı yayınevi diyip duruyorsunuzda piyasada yargı satılmıyor ki.internete bile birsürü şikayet var.ne telefonlarını açıyorlar nede maile dönüyorlar.

sterilkedi, 6 yıl önce

Yediiklimle baslayabilirsin. Seviyesi kolay ve anlasilirdir. Daha sonra yargı, tasarı, murat ve en son pegem.

newres
Memur
20 Ekim 2017 17:31

Xyayıncılığın çok derinlemesine inmeyen not defteri tarzında kitapları var coğrafya ve tarihe vatandaşlığa onlardan çalıştım. Tarih'de Ramazan Yetgin Coğrafya'da Nihan Ataman , Vatandaşlık, Esra Özkan ve Bora Mürk(bu sene anlatmıyormuş keşke anlatsa) izledim. Birkaç farklı yayınevinin soru bankalarını çözdüm. Mantığım herkes zor soru yakalamak derdinde ama bir-iki zor soruyu yakalayım derken kolay bir dolu soruyu kaçırıyorlar, ben kaçırmayım.

Matematik için antrenmanlarla matematikle başladım. (sınavda 5 matematik ancak yaptım.) (antrenmanlarla matematik hocası konuları youtubede anlatmış ) antrenmanlarla matematik 1 ve 2. kitapları bitirdikten sonra İlyas güneşi izleyerek artık orta zorlukta soruları çözebiliyorsun. Matematik de yine Pegem çözdüm.

Türkçe de ise dershanenin hocası ihtiyaç, pegem, yediiklim çözmeden sınava girmeyin demişti

ihtiyaç kolay yediiklim orta zorluk, pegem zordu. (sınavda türkçe çok daha zor geldi)

yani işin özü bir yerden başla ve bırakma...

20 Ekim 2017 18:28

Hocam ,ihtiyac yayınları piyasadan toplatıldı(geçen sene)şu anda da satılmıyor sanırım.yarginin matematiği berbat,en iyisi pegem,daha kolay arıyorsanız yediiklim ve beyazkalem

newres, 6 yıl önce

Xyayıncılığın çok derinlemesine inmeyen not defteri tarzında kitapları var coğrafya ve tarihe vatandaşlığa onlardan çalıştım. Tarih'de Ramazan Yetgin Coğrafya'da Nihan Ataman , Vatandaşlık, Esra Özkan ve Bora Mürk(bu sene anlatmıyormuş keşke anlatsa) izledim. Birkaç farklı yayınevinin soru bankalarını çözdüm. Mantığım herkes zor soru yakalamak derdinde ama bir-iki zor soruyu yakalayım derken kolay bir dolu soruyu kaçırıyorlar, ben kaçırmayım.

Matematik için antrenmanlarla matematikle başladım. (sınavda 5 matematik ancak yaptım.) (antrenmanlarla matematik hocası konuları youtubede anlatmış ) antrenmanlarla matematik 1 ve 2. kitapları bitirdikten sonra İlyas güneşi izleyerek artık orta zorlukta soruları çözebiliyorsun. Matematik de yine Pegem çözdüm.

Türkçe de ise dershanenin hocası ihtiyaç, pegem, yediiklim çözmeden sınava girmeyin demişti

ihtiyaç kolay yediiklim orta zorluk, pegem zordu. (sınavda türkçe çok daha zor geldi)

yani işin özü bir yerden başla ve bırakma...

newres
Memur
23 Ekim 2017 11:51

ihtiyaç piyasada yokmuş evet. Yediiklime siz baktınız mı, bizde keyifli matematik var çözemiyorum sorular zor geliyor.

ahmet44mlty, 6 yıl önce

Hocam ,ihtiyac yayınları piyasadan toplatıldı(geçen sene)şu anda da satılmıyor sanırım.yarginin matematiği berbat,en iyisi pegem,daha kolay arıyorsanız yediiklim ve beyazkalem

kpssaysegul06
Yasaklı
23 Ekim 2017 20:46

Matematik seviyesi iyi olmayanlar için kuzey akademinin ÇOK KOLAY MATEMATİK KİTABI ÇOK İYİ,Soru bankalarını ben kazanmadan önce hepsini çözdüm çok iyiydi ..çalışma sürecinizde zihin açıklığı dilerim

ahmet44mlty, 6 yıl önce

haticeguzelll20
Yasaklı
26 Ekim 2017 17:33

KPSS'ye hazırlanacak yiğenlerime bile Ankara'dan bu ÇOK KOLAY matematiği ve Kuzey AKademi yayınlarını Kargoyla gönderdim,kazansınlar yeter bana gençler .....

kpssaysegul06, 6 yıl önce

Matematik seviyesi iyi olmayanlar için kuzey akademinin ÇOK KOLAY MATEMATİK KİTABI ÇOK İYİ,Soru bankalarını ben kazanmadan önce hepsini çözdüm çok iyiydi ..çalışma sürecinizde zihin açıklığı dilerim

naazlı
Şef
28 Ekim 2017 15:39

data yayınlarını tavsiye ederim. özellikle tarih kitabını.

28 Ekim 2017 15:50

Hocam,ben çalışmıyorum..benim soruşturma bitti ,ben atandım. Şu anda da 3-4 günlük memurum..Allah hepinizin yardımcısı olsun..ben bunları kullandım,faydasını gördüm..

kpssaysegul06, 6 yıl önce

keremcem200
Yasaklı
28 Ekim 2017 20:35

Matematik için ÇOK KOLAY MATEMATİK kuzey akademin bu yayınla başlayıp temel atıp,alıştırma ve bol soru çözeblirsiniz,daha sonra soru bankalarını çözebilirsiniz

kusursuz-35
Aday Memur
31 Ekim 2017 11:57

ne varsa çöz

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi