Editörler : Cüneyt Barışoglu
14 Kasım 2017 15:58

av.bte
Aday Memur

Hangi kurumda çalışıyorsunz acaba ve ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?

hukukuçu.07, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kurumu açıklamayayım ama nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatayım. Öncelikle bölge olan kurumlara dikkat edin, başta gezer tozarım diyorsun ama bizimki gibi avukatına bir araç bile tahsis etmeyen bir kurumda çalışıyorsanız zorlanıyorsunuz. Araç istiyoruz, veriyorlar da ama bazen araç olmadığı oluyor yada iki uzak şehirde birden duruşma oluyor, biri kendi imkanları ile gitmek zorunda kalıyor. Tercih edeceğiniz yerdeki bir avukatı arayarak kafanıza takılanları sormanızı tavsiye ederim.

14 Kasım 2017 19:03

foseptik mefruşat
Aday Memur

Ben uzun zaman önce 90 puan ile atanmıştım. Başta tek derdim bir işim olsundu. Ancak hata yaptığımı anladım, çalışacağım kurumu hiç araştırmamıştım. Şimdi her sabah geri geri gidiyor ayaklarım, inanılmaz mutsuzum. Hafta sonu 2018 KPSS'ye girmeye karar verdim. Ben mülakatsız atanmıştım ama şimdi işler çok değişti. Becerebilir miyim, yeterli puan alabilir miyim, mülakatta başarılı olur muyum ? Hepsi birer bilinmeyen. Herkes için hayırlısı olsun diyorum.

av.bte, 1 hafta önce - Alıntıya git

eş durumu tayin olanağınız nasıl acaba?

14 Kasım 2017 19:19

Av.Hanımmm
Aday Memur

Arkadaslar merkezi atamada tercih yapacaklar nereyi kac puanla tercih ettigini yazabilir mi

15 Kasım 2017 08:10

avukattbey
Aday Memur

Arkadaslar merkezi atamada tercih yapacaklar nereyi kac puanla tercih ettigini yazabilir mi

Av.Hanımmm, 1 hafta önce - Alıntıya git

88.3 henüz tercih yapmadım

16 Kasım 2017 11:22

hukukuçu.07
Aday Memur

Kurumu açıklamayayım ama nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatayım. Öncelikle bölge olan kurumlara dikkat edin, başta gezer tozarım diyorsun ama bizimki gibi avukatına bir araç bile tahsis etmeyen bir kurumda çalışıyorsanız zorlanıyorsunuz. Araç istiyoruz, veriyorlar da ama bazen araç olmadığı oluyor yada iki uzak şehirde birden duruşma oluyor, biri kendi imkanları ile gitmek zorunda kalıyor. Tercih edeceğiniz yerdeki bir avukatı arayarak kafanıza takılanları sormanızı tavsiye ederim.

av.bte, 1 hafta önce - Alıntıya git

peki bölgeden kastınız nedir mesela asp il müdürlüklerini tavsiye eder misiniz?

16 Kasım 2017 15:27

mstfyrdkll
Aday Memur

87.4 puanla branş bazında 445. sıradayım sizce 2 yıl çalışma şartı aramayan kurumlara yerleşebilir miyim? Bir de sözleşmeli alan kurumları tercih etsem mi karar veremiyorum bu konuda önerisi olan var mı? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

16 Kasım 2017 15:59

Av.Burcu
Aday Memur

87.4 puanla branş bazında 445. sıradayım sizce 2 yıl çalışma şartı aramayan kurumlara yerleşebilir miyim? Bir de sözleşmeli alan kurumları tercih etsem mi karar veremiyorum bu konuda önerisi olan var mı? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

mstfyrdkll, 5 gün önce - Alıntıya git

Benim puanım da 87,5 ama çoğu ili tercih etmeyi düşünüyorum çıkabilir tabi bir önceki atama 87 ile kapatmıştı biraz daha düşebileceği kanaatindeyim . Başarılar ..

16 Kasım 2017 16:17

Av.Hanımmm
Aday Memur

Burcu hanim 2 yillik deneyiminiz var mi?

16 Kasım 2017 16:38

Av.Burcu
Aday Memur

Burcu hanim 2 yillik deneyiminiz var mi?

Av.Hanımmm, 5 gün önce - Alıntıya git

Hayır yok

16 Kasım 2017 16:40

Av.Hanımmm
Aday Memur

Arkadaslar 2 yillik deneyimi olup da tercih yapacaklar puanlarini yazabilir mi

17 Kasım 2017 00:04

ddmgny

TİGEM ve TMO nun çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olan var mı?

17 Kasım 2017 01:36

reallyone
Aday Memur

Arkadaşlar şimdi sırası değil ama 2018/1 atamasında 2016 da olduğu gibi yüklü bir alım olursa 80 puanla bir ümit olur mu

Toplam 32 mesaj
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?