Editörler : E.Kayı Han

Oguzlar06
Aday Memur
02 Aralık 2017 07:17

İyi ki sıfır çekmemişler?

Kırk sorudan bir taneye doğru yanıt vermiş olmaları bile onlar için büyük başarı sayılmalıdır.

Türkiye, bu çok zayıf kafalarla gelişip kalkınacak, muasır medeniyete ulaşacak ha?.. Gülerim!..

yenbatıur
Yasaklı
02 Aralık 2017 18:36

Geçen sene, yani 2016 yılındaki durum da aynıydı. Şaşırılacak bir şey değil, 30-40 senedir adet böyledir.

mmurat234
Kapalı
03 Aralık 2017 00:29

BU DA İHLLERE DÜŞMAN TÜM PARALEL ZİHNİYETLERE KAPAK OLSUN....

Bugün beni gelecek adına, gençliğimiz adına umutlandıran çok güzel bir haber aldım. Haberi gönderen aziz dostum, Müdürü Sevgili Mitat Tekçam Bey'di. Göreve başladığından beri başarılı çalışmalarını gıpta ile izlediğim sayın Tekçam, bütün mesaisini aşkla harcadığı okulunu yeni bir safhaya taşımış.

Üniversite giriş sınavlarında Türkiye 1. lerini çıkaran, İmam Hatip neslinin yüzünü ağartan marka okulumuz Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi artık başarılarına uluslararası boyutunu da ekledi.

Öğrenci velisi olmakla iftihar ettiğim okulumuz bundan böyle IGCSE (International General Certificate of Secondary Education) programlarını ülkemizde uygulayan ilk ve tek devlet okulu oldu.

Şimdi çocuklarını Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne veren velilerimiz daha mutlu olacaklar. Çünkü okulumuz bundan böyle mezunlarına IB (International Baccalaureate) diploması da kazandırabilecek.

Aşağıda kıymetli meslektaşım KAİHL Müdürü Mitat Tekçam'dan aldığım bilgilendirme yazısını dikkatinize arz ederken okulumuzun öğrenci, öğretmen ve idarecilerini tebrik ediyorum.

*

*

*

Anadolu İmam Hatip Liselerinin ilki ve Türkiye'nin markası olan Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi, başarılarına bir yenisini ekledi.

Ülkemizin IGCSE (International General Certificate of Secondary Education) uygulayan ilk ve tek devlet okulu olan Kartal AİHL, IB (International Baccalaureate) Diploma Programını uygulamak için yetkinlik almıştır.

Uluslararası okul olma yolunda temel basamakları kat etmiş olmaktan mutluyuz. Katkısı olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Hayırlı olsun..

Mitat TEKÇAM ? Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü

yenbatıur
Yasaklı
03 Aralık 2017 05:00

Boş ve uyduruk kelamlar... Nafile!.. "Halep oradaysa arşın burada,,,"

İmam Hatip Liselerinin 40 soruda sadece 1 tane doğru ortalama yanıtları ortada iken, bu uğraş çocuk kandırma olayı olur.

İmam Hatip Liseleri, liseler içinde 30-40 senedir hep sonuncu oluyor... İbretlik olaydır.

Mezun öğrencilerin büyük çoğunluğu, 40' ta tek bir tane Matematik sorusunu bile çözemediler.

ozanbeylim
Yasaklı
03 Aralık 2017 20:43

Benden de bir Maşallah olsun..

ozanbeylim
Yasaklı
03 Aralık 2017 20:44

LYS' ye kolejlerin ortakokunda okuyanlar girseydi, Matematik'ten an az 10 tane soru çözerdi.

Toplam 166 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi