Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
08 Kasım 2017 00:25

Hemşire yardımcılığı kpss

Sizce hemşire yardımcılığına atama olacak mı ? Lise sonda okuyorum fakat okulumuzda kesin birsey soylemiyor sizin fikirleriniz neler

Hmşre1515
Aday Memur
08 Kasım 2017 10:04

Bence oturun üniversite sınavına hazırlanın kpss falan boş lise mezunu hemşire bile çok çok çok az alıyorlar

Hmsre.14
Şef
08 Kasım 2017 14:24

Kesinlikle lisans hemsireye yonelin zaten hemsire olrak bile mezun etmiycekler lisans hemsire olun rahat edersiniz biz bekliyoruz 87 puanlarla alim yok alim sinava calisin universite

Frtbrn
Kapalı
08 Kasım 2017 21:58

Orası öyle haklısınız ama bizimde özel durumlarımız var bunun için zaten Sağlık lisesini tercih ettik meslegimizi elimize almak icin umarim kadro acilir

Hmsre.14, 6 yıl önce

Kesinlikle lisans hemsireye yonelin zaten hemsire olrak bile mezun etmiycekler lisans hemsire olun rahat edersiniz biz bekliyoruz 87 puanlarla alim yok alim sinava calisin universite

Hmsre.14
Şef
09 Kasım 2017 00:03

Oyle de hemsire yardimcisida yeni cikan bolum yani ilk mezun verecek. Hemsirenin yaptigi isleride yapmiycak ne gorev alcaklar o belli degil bile

Frtbrn
Kapalı
09 Kasım 2017 22:24

Görevlerimiz belli bana gore devlet kesinlikle kadro açacak yorumlariniz icin teşekkürler

Hmsre.14, 6 yıl önce

Oyle de hemsire yardimcisida yeni cikan bolum yani ilk mezun verecek. Hemsirenin yaptigi isleride yapmiycak ne gorev alcaklar o belli degil bile

asliorthemşire
Daire Başkanı
09 Kasım 2017 22:49

tavsiyem hiçbir şeye kesin gözüyle bakmaman. 2 sene öncesine kadar kadromuz 3500 iken bir anda 600e indirildi hayatta ne olacağı hiç belli değil.

Frtbrn, 6 yıl önce

Görevlerimiz belli bana gore devlet kesinlikle kadro açacak yorumlariniz icin teşekkürler

Hmsre.14
Şef
10 Kasım 2017 00:21

Acarlar ama az olur herkesin hakkinda hayirlisi zamanla gorcez ins herkes emeginin karsiligini alir herkesin amaci bu

asliorthemşire, 6 yıl önce

tavsiyem hiçbir şeye kesin gözüyle bakmaman. 2 sene öncesine kadar kadromuz 3500 iken bir anda 600e indirildi hayatta ne olacağı hiç belli değil.

arslangazi09
Aday Memur
20 Kasım 2017 21:35

Benden sana tavsiye,otur Yks miydi neydi onun yeni adı ona çalış,sonrasında KPSS ye gir.Şunu söyleyeyim branş olarak önünüz kapalı.Eğer ki sen üniversiteni paşa paşa okur,sonrasında KPSS ye girersen gül gibi atanırsın.Benim sana tavsiyem önce Yks ye odaklan.Konular hemen hemen aynı KPSS yle.Hatta Yks, KPSS ye göre bir tık daha kapsamlı.Bu da sana avantaj sağlar.Hem üniversiteni okursun,hem de KPSS puanınla atama beklersin öncesinde.Ha sonrasında benim tahmin ettiğim gibi önünüz kapalı olursa bir daha lisans veya önlisans düzeyinde KPSS ye girersin(ki temelin varsa az buçuk bir şeyler yaparsın)kendini verir atanırsın.Velhasıl önce hedef bir bölüm belirleyip Üniversite sınavına çalış,sonrasında lise düzeyinde KPSS ye gir.Baktın olmadı mezun olduktan sonra yine girersin.Olay bu kadar basit...

handehemşire
Aday Memur
03 Aralık 2017 19:10

Sağlık meslek liseleri kapatılacak dıye bır şey duydum bu doğrumu?

03 Ocak 2018 11:40

Hemşire yardımcılığı ilk mezunlarını vereceği için atamaları basit olacaktır.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi