Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
10 Kasım 2017 16:56   

Tmo hakkında sorusu olanlar sorabilir

Arkadaşlar TMO'da görev yapıyorum sorusu olan arkadaşlar sorabilirler..

10 Kasım 2017 17:44

Bahtsız.memo
Kapalı

Selam onur TMO mu TCDD mi

10 Kasım 2017 17:53

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

Selam onur TMO mu TCDD mi

Bahtsız.memo, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aleykum selam...hocam Ofis zaten başka bir şey hele bi de bolvadin ofis bambaşka yani tcdd istediğin yere girebilirsen gir yok afyonlusundur bolvadinden çıkmak istemezsin onu bilemem ama bana sorarsan ki ofis nasıl bir kurum abi şöyle örnek vereyim son 4-5 senede atanan gençlerin %90'ı kpss girip kurumdan kaçmak istiyor haberin olsun..

10 Kasım 2017 19:47

Bahtsız.memo
Kapalı

Eyvallah kardeş teşekkürler

10 Kasım 2017 21:53

huysuzman
Memur

Tercih yapacakmisin hocam 2061 den

10 Kasım 2017 22:16

huysuzman
Memur

Tercih yapacakmisin hocam 2061 den

huysuzman, 2 hafta önce - Alıntıya git

Onur kuzucu hocam ?

10 Kasım 2017 22:21

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

DHMİ Adana/Seyhan yazacağım inşallah

10 Kasım 2017 22:46

Bahtsız.memo
Kapalı

Memleketine yakın olsun istiyordun Adana neden Onur

10 Kasım 2017 23:21

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

Memleketine yakın olsun istiyordun Adana neden Onur

Bahtsız.memo, 2 hafta önce - Alıntıya git

başka bir şehir kadro açmadı kardeşim ne yapayım :) mecbur Adana yazacağım

12 Kasım 2017 00:42

preko
Aday Memur

onur bey afyon bolvadin çalışma koşulları hakkında bilgi verirmisiniz?

12 Kasım 2017 09:09

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

onur bey afyon bolvadin çalışma koşulları hakkında bilgi verirmisiniz?

preko, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam Bolvadin Ofisin özerk bölgesidir..1 tane fabrika var zaten herhangi bir işi yok tek işi dışarıdan gelen haşhaşları işlemek..unvanınızı söylerseniz daha lokal şekilde yardımcı olmaya çalışayım :)

12 Kasım 2017 12:46

b.emre67
Aday Memur

Hocam Bolvadin Ofisin özerk bölgesidir..1 tane fabrika var zaten herhangi bir işi yok tek işi dışarıdan gelen haşhaşları işlemek..unvanınızı söylerseniz daha lokal şekilde yardımcı olmaya çalışayım :)

Onur Kuzucu, 1 hafta önce - Alıntıya git

makine teknisyeni ne iş yapar teknisyen alımı gözüküyor ama özel sart koymuşlar ambar memuru gibi biş yapalcakmış nedir bu iş

12 Kasım 2017 13:27

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

makine teknisyeni ne iş yapar teknisyen alımı gözüküyor ama özel sart koymuşlar ambar memuru gibi biş yapalcakmış nedir bu iş

b.emre67, 1 hafta önce - Alıntıya git

depo teknisyenligi yapiyoruz hocam hem depocu hem teknisyen gibi yani iki is birden gibi :)

12 Kasım 2017 13:34

b.emre67
Aday Memur

depo teknisyenligi yapiyoruz hocam hem depocu hem teknisyen gibi yani iki is birden gibi :)

maaş falan nedir ek bi edeme yapılıyor mu peki çalışma sistemi nasıl vardiya var mı

12 Kasım 2017 13:57

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

maaş falan nedir ek bi edeme yapılıyor mu peki çalışma sistemi nasıl vardiya var mı

vardiya olma ihtimali var fabrikada..maas bekar teknisyen ocakta 3600 alir

12 Kasım 2017 14:00

b.emre67
Aday Memur

vardiya olma ihtimali var fabrikada..maas bekar teknisyen ocakta 3600 alir

görevde yükselme sınavı ve tayin durumu nedir 5/1 KADROSUNDAKİ memur maası nedir asağı yukarı

12 Kasım 2017 14:24

b.emre67
Aday Memur

görevde yükselme sınavı ve tayin durumu nedir 5/1 KADROSUNDAKİ memur maası nedir asağı yukarı

adalet bakanliğında şoför olarak 7 yıldır calışıyorum lisans mezunuyum sizce tmo yu tercih etmeli miyim

12 Kasım 2017 14:38

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

gorevde yukselme sinavi yapilacak yakin zamanda fakat teknisyenler her kadroya basvuramiyor sadece teknikerlik muhendislik teknik seflik vs. tayin ise biraz sikintili zira atandiginiz yerin size ihtiyaci oluyo sizi birakamiyor :)

16 Kasım 2017 17:26

huysuzman
Memur

Tmo yapilandirma devam ederken mi alim yapiyor Yoksa Yapilandirma Bittimi Tmo da 4. atamada Alim yaparmi yine

16 Kasım 2017 22:31

Onur Kuzucu
Şube Müdürü

Tmo yapilandirma devam ederken mi alim yapiyor Yoksa Yapilandirma Bittimi Tmo da 4. atamada Alim yaparmi yine

huysuzman, 5 gün önce - Alıntıya git

yapılandırma devam ediyor tamamlanmadı daha sanırım mecburiyetten alındı..4. atamada da devam edeceğini düşünüyorum ben ama sadece şahsi tahminim bir yerden bir şey duymadım..tabii ki teknisyen olarak alım yapar mı yapmaz mı onu da bilmiyorum ama eksper veya muhasebeci alımı yapabilir diye düşünüyorum

20 Kasım 2017 09:12

omeryalcin
Aday Memur

arkadaşlar tmo ya sakin gelmeyi̇n. hayatinizi karartmayin. i̇nsanlik denen şey buraya uğramamiş. atanamazsaniz bi̇le gi̇di̇n dişarida çalişin daha i̇yi̇...

Toplam 21 mesaj
ANKET
Hangi operatörü kullanıyorsunuz?