Editörler : Cüneyt Barışoglu
15 Kasım 2017 14:01

kamucalisan

Adana komisyonu bugün açıklanır umarım

15 Kasım 2017 14:08

kamucalisan

Adana adliyesini aradım,çok net haftaya dedi :(

15 Kasım 2017 14:37

AGPY
Aday Memur

Haftaya yani sözlüye 2 gün kala.

Listede çıkıp sözlüye mi çalışalım.

Sınava 2 gün kala adanaya istenilen belgeleri mi gönderelim.

Bu ne perhiz..

15 Kasım 2017 14:44

minos87
Memur

Adana kaç ile kapatır acaba. Meraktayım! Denizlinin çok yüksek kapamış olması izmir in de aynı şekilde. Korkutuyor . Inşallah 99 lara falan düşer hayırlısıyla. Bir mucize Rabbim:(

16 Kasım 2017 10:48

maviyelkemal
Aday Memur

Adana kaç ile kapatır acaba. Meraktayım! Denizlinin çok yüksek kapamış olması izmir in de aynı şekilde. Korkutuyor . Inşallah 99 lara falan düşer hayırlısıyla. Bir mucize Rabbim:(

minos87, 6 gün önce - Alıntıya git

denizli yüksek kapattı ama istanbul anadolu 100-90 kapattı hiç belli olmuyor. Adana çok geç

açıklamasa listeleri geç açıklamıştı.

16 Kasım 2017 22:42

katibimkatipsinkatip
Aday Memur

adana klavye programının adını bilen var mı

17 Kasım 2017 08:29

maviyelkemal
Aday Memur

adana klavye programının adını bilen var mı

katibimkatipsinkatip, 5 gün önce - Alıntıya git

adana adliyesinin internet sitesinde sol altta örnek formlar diye bir yer var oraya gir. ordaki

programın aynısı.

17 Kasım 2017 12:13

miranda58
Aday Memur

Çok saçma bir sistemleri vardı. Bizim komisyonda metin kendiliğinden ekrana gelir başlayın derler biz de başlarız, sınav heyecanı ben anlamadım sınavı bizim başlatacağımızı. Herkes yazmaya başladı ben hala metnin ekrana gelmesini bekliyorum sonra butonu gördüm ama panik olmuştum zaten bir de sayıyla başlayan metin denk gelmişti. Sonra toparladım ama geç başladığım için diğerleri için süre dolmuştu bırakın dediler benim süremin bitmesine vardı. Yani ne olduğunu anlayamadım, evde imlalı 120-180 arası yazan ben 90 nette kaldım.

19 Kasım 2017 21:01

kamucalisan

yarın gelir mi sonuçlar

19 Kasım 2017 21:50

zeynepb93
Aday Memur

yarın gelir mi sonuçlar

kamucalisan, 2 gün önce - Alıntıya git

İnşallah diyelim.

19 Kasım 2017 23:44

cenk3838
Memur

Çok saçma bir sistemleri vardı. Bizim komisyonda metin kendiliğinden ekrana gelir başlayın derler biz de başlarız, sınav heyecanı ben anlamadım sınavı bizim başlatacağımızı. Herkes yazmaya başladı ben hala metnin ekrana gelmesini bekliyorum sonra butonu gördüm ama panik olmuştum zaten bir de sayıyla başlayan metin denk gelmişti. Sonra toparladım ama geç başladığım için diğerleri için süre dolmuştu bırakın dediler benim süremin bitmesine vardı. Yani ne olduğunu anlayamadım, evde imlalı 120-180 arası yazan ben 90 nette kaldım.

miranda58, 4 gün önce - Alıntıya git

Klavye modeli neydi oradaki hatırlıyor musunuz

20 Kasım 2017 14:54

kamucalisan

Haydi açıkla artık

20 Kasım 2017 23:51

zeynepb93
Aday Memur

Arkadaşlar, Adana komisyonunu hiç arayan oldu mu? Açıklanacağı konusunda hala bir tık yok.

Toplam 53 mesaj
ANKET
Hangi operatörü kullanıyorsunuz?