Editörler : Cüneyt Barışoglu
12 Kasım 2017 12:55   

Tcdd nin açıktan alacağı mühendis kadroları

Arkadaşlar merhaba bakanın konuşmasında yaklaşık 150 kişi işkur aracılığıyla alınacak demişti. Bunlardan kaçı mühendis olacak?

bide ne zaman alımlar başlayacak

12 Kasım 2017 23:24

semihh48
Şef

İşkur ile alınacak mühendislerde kpss + tecrübe şartı aranacak + mülakatta olacak

13 Kasım 2017 09:23

Feroli06
Aday Memur

İşkur ile alınacak mühendislerde kpss + tecrübe şartı aranacak + mülakatta olacak

semihh48, 1 hafta önce - Alıntıya git

Tecrübe şartı kaç yıl daha fazla bilginiz var mı ne zaman çıkacağıyla ilgili

13 Kasım 2017 09:27

semihh48
Şef

Tecrübe şartı kaç yıl daha fazla bilginiz var mı ne zaman çıkacağıyla ilgili

Feroli06, 1 hafta önce - Alıntıya git

en az 2 yıl tecrübe şartı aranacak ve kasım ayı içerisinde çıkılacak diye biliyoıum

13 Kasım 2017 10:24

Feroli06
Aday Memur

en az 2 yıl tecrübe şartı aranacak ve kasım ayı içerisinde çıkılacak diye biliyoıum

Kadrolar hakkında bilgin var mı hocam ? Umarım makinecilerin mağduriyetini bir nebze olsun giderirler.

13 Kasım 2017 11:12

semihh48
Şef

Kadrolar hakkında bilgin var mı hocam ? Umarım makinecilerin mağduriyetini bir nebze olsun giderirler.

Feroli06, 1 hafta önce - Alıntıya git

inşaat, harita,jeoloji ve elektrik elektronik ağırlıklı olarak alınacak hocam makineye kadro geleceğini sanmıyorum çünkü alınacak kişiler hızlı tren altyapı ve üst yapısında çalıştırılacak

14 Kasım 2017 20:03

raylısistemm
Aday Memur

Güncel

14 Kasım 2017 20:15

Altnnn
Aday Memur

Mühendis kadroları merkezi atama ile alınıyor zaten şuanda.. nereden bu bilgiye sahip oldunuz.. tcdd mühendis kadrosunu İŞKUR üzerinden almıyor

14 Kasım 2017 20:19

44cven06
Aday Memur

inşaat, harita,jeoloji ve elektrik elektronik ağırlıklı olarak alınacak hocam makineye kadro geleceğini sanmıyorum çünkü alınacak kişiler hızlı tren altyapı ve üst yapısında çalıştırılacak

Statüleri ne olacak bilginiz var mı? Merkezi alınanlar gibi 399 sözleşmeli mi yoksa işçi olarak mı?

14 Kasım 2017 21:55

semihh48
Şef

Mühendis kadroları merkezi atama ile alınıyor zaten şuanda.. nereden bu bilgiye sahip oldunuz.. tcdd mühendis kadrosunu İŞKUR üzerinden almıyor

Altnnn, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kurumda çalıştığım için duydum işçi mühendis olarak alınacak memur değil

14 Kasım 2017 21:56

semihh48
Şef

Statüleri ne olacak bilginiz var mı? Merkezi alınanlar gibi 399 sözleşmeli mi yoksa işçi olarak mı?

44cven06, 1 hafta önce - Alıntıya git

işçi mühendis olarak alınacak

15 Kasım 2017 08:21

Altnnn
Aday Memur

Hocam mühendis sayıları ne kadar olur(Elektrik-Elektronik Mühendisi).. istenilen tüm mühendis ilanları için tecrübe istenilecek mi?. Tecrübe şartı olmayanlar olur mu?

15 Kasım 2017 10:05

birgb
Memur

semihh hocam merhaba bende harita mühendisiyim meslektaşınız olarak soruyorum tcdd de işçi mühendis olarak çalışmanın avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilendirebilirmisiniz

15 Kasım 2017 11:27

semihh48
Şef

semihh hocam merhaba bende harita mühendisiyim meslektaşınız olarak soruyorum tcdd de işçi mühendis olarak çalışmanın avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilendirebilirmisiniz

birgb, 6 gün önce - Alıntıya git

bana göre avantajı şu maaşı normal memur mühendisten 700-800 lira fazla ayrıca emekli olduğunda memur emeklisi gibi düşük emekli ikramiyesi ve emekli maaşı almazsın çalışırken kazandığın para kadar emekli parası alırsın.

Dez avantajı ise kurum seni istediği yerde ( çoğunluğu şantiyelerde çalışır) çalıştırır ve eş durumuda dahil başka bir yere naklini isteyemezsin tamamen kurumun tasarrufundasın. Bunun dışında normal memur mühendislerden bir farkı yok.

15 Kasım 2017 11:36

schwann
Aday Memur

TCDD memur mühendis tayin olayı dedikleri gibi zor mudur ?

15 Kasım 2017 13:23

birgb
Memur

bana göre avantajı şu maaşı normal memur mühendisten 700-800 lira fazla ayrıca emekli olduğunda memur emeklisi gibi düşük emekli ikramiyesi ve emekli maaşı almazsın çalışırken kazandığın para kadar emekli parası alırsın.

Dez avantajı ise kurum seni istediği yerde ( çoğunluğu şantiyelerde çalışır) çalıştırır ve eş durumuda dahil başka bir yere naklini isteyemezsin tamamen kurumun tasarrufundasın. Bunun dışında normal memur mühendislerden bir farkı yok.

semihh48, 6 gün önce - Alıntıya git

anladım hocam teşekkür ederim peki bu deneyim şartı demir yolları işinde çalışmış olmak gibi bir seymi yoksa meslekte herhangi bir alanda iki yıl çalışan herkes başvurabilirmi ?

15 Kasım 2017 16:20

semihh48
Şef

anladım hocam teşekkür ederim peki bu deneyim şartı demir yolları işinde çalışmış olmak gibi bir seymi yoksa meslekte herhangi bir alanda iki yıl çalışan herkes başvurabilirmi ?

birgb, 6 gün önce - Alıntıya git

demiryolları işinde çalışmış olma şartı aranır

15 Kasım 2017 16:46

amele-müh
Şef

tecrübe şartı aranması adil değil

yaw çalışan var çalışamayan var

daha neye kpss girildi

Toplam 17 mesaj
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?