Editörler : Pangaea

Kapalı
13 Kasım 2017 16:48

Mülakatın kaldırılacağı söylentisi

Birden herkeste mülakatın kaldırılacağı söylentisi oluşmaya başladı. Anladığım kadarıyla bu alımları da sözleşmeli yapacaklar bir dahaki alımları artık kadrolu olarak yapacaklar. Seçimlerde anketler pek iyi gelmiyor sanırım. Yeni kurulan parti bütün anketlerde baraj üstünde çıkıyor. Çok kritik bir seçim ve yeni parti çok popülerleşiyor.

İktidar partisinin de muhalefet partisinin de her bir oya ihtiyacı var. Son 15 senedeki gördüğümüz en kritik seçim bu olacak. Üstelik 3 tane seçim aynı senede olacağı için iktidar partisinin kadrolu öğretmenliği geri getirerek 400 bin atanamamış öğretmenin ve 1 milyon halihazırdaki kadrolu öğretmenin gözünde imajını yükseltmesi çok büyük bir önem arz ediyor.

HakanMatt
Şube Müdürü
13 Kasım 2017 17:34

Sonuc hocam ?

ÇağatayD
Şube Müdürü
13 Kasım 2017 18:01

Seçim zamanı bence de herkese kadro verecekler. Bu çok yüksek bir ihtimal. 2016 ile sözleşmeli girenlere kadro verip yenileride kadrolu olarak alacaklardır. Örneğini geçmiş yıllarda ki sözleşmeli öğretmen atamasında görmüştük. Ama mülakat kalkar mı bundan kuşkuluyum açıkçası. Belki kaldırıp yerine tamamen genişletilmiş güvenlik soruşturmasını getirirler sadece.

Açık konuşmak gerekirse ben kendimi 2019 u düşünerek ders çalışma anlamında içsel olarak motive ediyorum. Her gün ders çalışma süremi ve verimimi arttırıyorum. Bir çok açıdan şanslı bir yıl olacak. Hepimizin hakkında hayırlısı.

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
13 Kasım 2017 20:23

Bu Ortadoğulu zihniyetine sahip iktidar başımızda olduğu müddetçe hiçbir alımda mülakat falan kalkmaz.3 katı insana umut vermek varken niye mülakat kalksın ki?

Ayrıca ekonomimiz tepetaklak giderken azıcık oy için sözleşmeli öğretmenliği de kaldırmazlar.Hele hele 657 ve memuriyet düşmanı bir Cumhurbaşkanı varken sözleşmelilik hiç kalkmaz.

Bu iktidara oy verdiyseniz de tüm bu olanları hakediyorsunuz demektir.Sizlerin oyları yüzünden bize de olan oluyor.Artık vazgeçin şu futbol takımı tutar gibi parti tutmaktan,akıllanın biraz!

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
14 Kasım 2017 01:29

herkesten farklı olarak kesinlikle seçim zamanı kadroların artacağını, sözleşmelilerin kadroya geçeceğini vb. gibi popülist işlerin yapılmayacağını düşünüyorum. zira bizler iktidar için azınlık bir kesimi oluşturuyoruz eğer bu olacaksa 2016 referandumundan önce yapılırdı. zira genel seçimden yerel seçimden de önemliydi. artık yeni bir anayasa değişikliği ile devlet memurluğunun sözleşmeye bağlanması ve memurluğun getirdiği güvencelerin ortadan kaldırılmasıdır.

16 Kasım 2017 16:00

herkes halınden memnun ki eksı oy vermıs.

ekonomi.çoh.eyi, 6 yıl önce

Bu Ortadoğulu zihniyetine sahip iktidar başımızda olduğu müddetçe hiçbir alımda mülakat falan kalkmaz.3 katı insana umut vermek varken niye mülakat kalksın ki?

Ayrıca ekonomimiz tepetaklak giderken azıcık oy için sözleşmeli öğretmenliği de kaldırmazlar.Hele hele 657 ve memuriyet düşmanı bir Cumhurbaşkanı varken sözleşmelilik hiç kalkmaz.

Bu iktidara oy verdiyseniz de tüm bu olanları hakediyorsunuz demektir.Sizlerin oyları yüzünden bize de olan oluyor.Artık vazgeçin şu futbol takımı tutar gibi parti tutmaktan,akıllanın biraz!

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
16 Kasım 2017 20:03

O eksi verenlerin çoğu Aktroller,başkaları değil.Geçen gün haberlerde çıktı,en az 6 bin Aktrol sosyal medyada gezinip Akp'ye muhalif yazılara laf yetiştiriyorlarmış.Ancak bu şekilde ayakta tutabiliyorlar zaten partilerini,onun dışında neresinden tutsan elinde kalıyor bu iktidar ve bu ülke.Bu Aktroller de para karşılığı sadece kendilerini değil ülkelerini de satıyorlar aslında.PİS ORTADOĞULU ZİHNİYETİNE SAHİP İNSANLAR BUNLAR!

RencidePorsuk, 6 yıl önce

herkes halınden memnun ki eksı oy vermıs.

zzfizz
Aday Memur
16 Kasım 2017 21:09

Seçim 15 temmuz 2018 pazar günü yapılacak bence

16 Kasım 2017 22:27

Forumda troll yok ve eksi verenlerden biri de benim.

Maaşlı çalışan gibi propaganda yapan bir sen varsın.

O eksi verenlerin çoğu Aktroller,başkaları değil.Geçen gün haberlerde çıktı,en az 6 bin Aktrol sosyal medyada gezinip Akp'ye muhalif yazılara laf yetiştiriyorlarmış.Ancak bu şekilde ayakta tutabiliyorlar zaten partilerini,onun dışında neresinden tutsan elinde kalıyor bu iktidar ve bu ülke.Bu Aktroller de para karşılığı sadece kendilerini değil ülkelerini de satıyorlar aslında.PİS ORTADOĞULU ZİHNİYETİNE SAHİP İNSANLAR BUNLAR!

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
17 Kasım 2017 00:54

Ben,sizin gibi taraftar ruhlu yobazları bazı gerçeklere davet ediyorum sadece.Bu forumda 1 senedir ekonomik kriz geliyor diyorum ve ekonomik krize girdiğimizi sizin Akp'lilerden bazıları bile kabul etmeye başladı artık.

Ancak daha ekonomik krizin çok başlangıcındayız,daha ne beter durumlara düşeceğiz göreceksiniz.Açlıktan ve işsizlikten köpekler gibi sokaklarda gezineceksiniz siz Akepe'liler.En sonunda o kadar parasız kalacaksınız ki hırsızlığa,gaspa,yan kesiciliğe,dolandırıcılığa başlayacaksınız.

Bu güzelim ülkeyi kendiniz gibi daha da Ortadoğulu bir ülkeye benzeteceksiniz ne yazık ki.En sonunda da Irak,Suriye gibi olacağız ve Abd-Rusya müdahale edip bölecekler bizi.Sizin reisiniz de tıpkı bir zamanlar bolca söylediği gibi BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNİN EŞBAŞKANI olacak!

birisi.iste, 6 yıl önce

Forumda troll yok ve eksi verenlerden biri de benim.

Maaşlı çalışan gibi propaganda yapan bir sen varsın.

boksAr1
Daire Başkanı
17 Kasım 2017 16:46

Ne mulakat kalkar ne sozlesmeli. Tek yapacaklari is secim zamani atama sayisini artirip mevcut sozlesmelileri kadroya gecirmek.

ulashserdar
Daire Başkanı
18 Kasım 2017 18:27

AKP li de değilim troll de değilim. Ama o kadar ucuz siyasetiniz var ki can sıkmaktan Başka bi işe yaramıyor siyasetiniz. Eksiklerin en önemli sebebi bu bence.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi