Editörler : alex 10

18 Kasım 2017 20:36

Tebrikler bazılarının istediği oluyor

İnce ince kıyımla tebrikler ligi dengelediniz..

Başakşehir'in 1. golü öncesi faul kesinlikle Faul değildi..

Başakşehir'in 2. golü öncesi 2 hata birden var.. Önce Gökhan İnler (yanılmıyorsam oydı) taban girerek topu aldı, tehlikeli hareketti hakem pozisyonu kesmedi, sonra da pozisyonun devamında orta anında Elia ofsayttı , Adebayor arkadan gelip vurdu ama Elia aktif alanda NET OFSAYT.. hakem golü verdi..

2 hata = 2 gol.. skor 2-0

Sonra derler Galatasaray ortada yok, Başakşehir çok iyi oynuyor.. Nasıl oynamasın 11'e 15 oynuyor adamlar daha ne olsun!!!

Bu digiturk aldığım son sezon oldu.. Galatasaray şampiyon olsa da olmasa da artık bu tiyatrodan sıkıldım.. Bir takım puan farkını açmayadursun hemen dengeleniyor lig.. Böyle saçmalık artık bıktırdı..

2 net hatadan hakemin attırdığı 2 gol ve ilk yarı skoru: 2-0

Bakalım 2. yarı neler olacak..

foreverGS1905
Kapalı
18 Kasım 2017 21:27

5-1'lik Başakşehir galibiyetinde EMEĞİ GEÇEN HERKESİ tebrik ediyorum..

foreverGS1905
Kapalı
18 Kasım 2017 21:32

Alanya maçına kadar Tudor gitmez yerine Fatih Terim gelmezse Galatasaray şampiyonluğu unutsun.. daha kaç maç önce anket açmıştım. Fatih Terim bu takımın başına gelmeli Tudor da Ayhan Akman rolünü üstlenmeliydi. Yönetim artık görmeli. Böyle giderse Alanyayı yenersiniz ama Beşiktaş'a yine kaybederseniz. Lig üst düzey takımlarından aldığınız doğru dürüst puan yok..

Devre arası beklenmeden hemen haftaiçinde Fatih Terim gelmeli ve Beşiktaş maçının provaları Alanya ve Sivas Belediye maçlarında yapılmalıdır..

gubaz
Editor
18 Kasım 2017 21:37

hocam inan bana tudorla bu kadar olur, adam 4-4-2 yi ilk kez deniyor, bir de bu maçta..

sistem deniyor.

1 veya 2 farkla yenilsek senin dediğini anlarımda 5 tane ne ya.

foreverGS1905
Kapalı
18 Kasım 2017 21:46

Tudor'dan ancak yardımcı olur. Daha pişmesi gerek.. Dursun ÖZBEK taraftarla arasını düzeltmek istiyorsa hemen yarın veya hafta içi Fatih Terim'i bu takımın başına getirmesi gerek.. Ama onu da yapamıyor çünkü devre arası Arda Turan'ı alacaklar. (taraftarın çoğunun istemediği) Arda ile Terim'in arası da ne kadar açık herkes pekala biliyor..

gakkoos23
Kapalı
18 Kasım 2017 22:57

5-1 in izahı yok bence

gakkoos23
Kapalı
19 Kasım 2017 02:09

Igor Tudor, "Maça bakıldığında skor çok fazla. 2-0 geriye düştük ama ortada bir şey yokken iki gol yedik. İkinci yarı iyi başladık ve 2-1 yaptık. Sonra Adebayor sahneye çıktı. Bu skorda en büyük etken Adebayor. Mükemmel bir Adebayor performansı gösterdik. Çift forvet oynadık ama rakibimiz fırsat vermedi. Sahada bir tek fark yaratan Adebayor vardı." dedi.

5-1 in izahı olamaz arkadaşlar maçı izledim penaltı penaltıydı ve maç zaten kopmuştu, bu maçın hakkı beraberlikti diyemez kimse başakşehir istedi ve kazandı bu sene başakşehir şampiyon olursa hiç şaşırmam

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
19 Kasım 2017 18:23

5 golün izahı olamaz. karakteri kara borsaya düşmüş takım bile direnç gösterirdi. herifler üzülmedi bile maç bitse de evimize gitsek derdindeydiler. bu maçtan sonra şampiyonluk bile umrumda değil. şimdiye kadar hep takip ederdim ama bu sezon artık maçlarını izlemeyeceğim .

alanya maçında ndiaye ve fernando yok . wagner love bizimle love bile yapabilir . zaten tinerspor da diğer haftaya yener ligden kopar gideriz.

böyle ligin de federasyonun da Allah belasını versin. içine ettiler zaten . takımın şirazesi kaydı .

foreverGS1905
Kapalı
19 Kasım 2017 18:40

Tek bir hamle ile Galatasaray şampiyon olur : Tudor - Terim değişikliği. Terim bu kadroyu bence çok iyi disipline eder ve takımı uçurum..

9. Haftadan sonra aleyhimize çıkan tüm kartlar ceza amaçlı diğer maçlarda oynamama amaçlı. Emin olun Alanya maçında bile Beşiktaş maçı için bol bol kart çıkaracaklar futbolculara. Bu konuda eminim. .

25 Kasım 2017 21:52

Hani bol sarı kart çıkacakti? Hani emindin?

Hem anlamiyorsun hem de anladıginı sanıyorsun

foreverGS1905, 6 yıl önce

Tek bir hamle ile Galatasaray şampiyon olur : Tudor - Terim değişikliği. Terim bu kadroyu bence çok iyi disipline eder ve takımı uçurum..

9. Haftadan sonra aleyhimize çıkan tüm kartlar ceza amaçlı diğer maçlarda oynamama amaçlı. Emin olun Alanya maçında bile Beşiktaş maçı için bol bol kart çıkaracaklar futbolculara. Bu konuda eminim. .

gakkoos23
Kapalı
25 Kasım 2017 23:05

gs de sadece ve sadece 83 de serdar aziz sarı kart görür iken alanya da

TZAVELLAS GEORGIOS(37)

AKBABA EMRE(43)

GASSAMA LAMINE(45+3)

LUNGU CHISAMBA(71)

WELINTON SILVA(86)

yani 5 sarı kart Alanya gördü

Radikal. ve Sertt., 6 yıl önce

Hani bol sarı kart çıkacakti? Hani emindin?

Hem anlamiyorsun hem de anladıginı sanıyorsun

foreverGS1905
Kapalı
26 Kasım 2017 14:45

Maicon'A yapılan harekete direkt kırmızı çıkaramazsan MEVBUREN diğer kartları da veremezsin. Mesela Ndiaye sarı kart görmeliydi, neden vermedi hakem? cevap Maicon'a yapılan hareket..

Bu da az önce gerçekleşen Sivasspor-Trabzonspor maçında Sivas'ın attığı gol:

Yan hakem ofsayt bayrağını kaldırdı ama Hakem Ali PALABIYIK devam dedi bayrağa uymadı:

sonuç: Ali PALABIYIK:! Trabzonspor: 1

https://hizliresim.com/8NrrRa

Not: pozisyonu digiturkplay'Den durdurarak bizzat kendim hazırladım, paylaşıyorum.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi