Editörler : crops35

Kapalı
20 Kasım 2017 15:33

Başbakan yardımcısı bekir bozdağ'ın taşeron işçiler ile ilgili açıklaması

yasman1
Aday Memur
20 Kasım 2017 15:34

Ne zaman konu hakkında bişey söylese Ocak ayı diyor

kbrsrht34
Aday Memur
20 Kasım 2017 15:45

Aha da Ranza şimdi de ocak ayı dediler. Yok abi Yok ben artık kanaat getirdim. Bunların derdi ne ya

yunusca66
Şef
20 Kasım 2017 15:46

yıl sonu ocağa sarktı.bir ay sonra şubata kalır.sonra ki ay marta.ee dedikya işte akp de taktik bu..

ocan1903
Kapalı
20 Kasım 2017 15:51

Hazır dedikleri çalışma bile öteleniyor farkında mısınız.Güven sıfır bunlara.Kendileri getirdiler bu hale.yazık onca insana.

unscarred
Kapalı
20 Kasım 2017 16:13

Kabul etmek mi? kabul etmemek mi? Herşey bizim elimizde Tepkimizi sandıkta verdiğimiz zaman 7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi işte o zaman herşey farklı olacak kafamızı kullanalım. Benim verdiğim Oy ile vekil seçilen şahıslar beni ezme lüksüne sahip değillerdir. Ben oy vermezsem seçilemezler. Piyon olmamak lazım kullanılmamak lazım. Daha gür sesle TAŞERONA ASIL KADROOOO diye bağırmanın tam zamanı hiç bu kadar sıkışmamış ve hiç bu kadar sıkıştırmamıştk.....

AYKlRl
Daire Başkanı
20 Kasım 2017 16:13

Unutmayın bu günleri.

Şimdi ocak oldu ve görün bakın geçiş süreci diye yıllar süren bir şey koyacaklar.

Bizi 4e lı yapıp meydanlarda kadro verdik diyecekler.

Belki bu sene sonu yeni sözleşmeler yapılırken bizi işten çıkarıp kendi adamlarını alacaklar.

Sadece statü değişecek, bu defa memurlar bizi 4eliyiz diye hakir görecek.

İş yoğunluğu yine üstümüzde kalacak, yine onlar 8 saat çalışırlarken biz 10 saat çalışacağız.

Onlar 3 bin alırken biz 1404 tl asgari ücret, onlar 5 bin alırken biz 2600 tl alacağız.

Az evvel videoda 7 gün içinde meclise gelecek denirken şimdi yine ucu açık hale getirildi ödp mevzuu.

Unutmayın bu günleri.

20 Kasım 2017 16:15

uzatmalara gidileceği belliydi zaten insaf ya dahada diyecek bi şey yok

kngmutemet
Daire Başkanı
20 Kasım 2017 16:35

sıkıntı yapmayın bu sefer olcak sizin iş..biraz kıvrandırıyolar işte...))

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
20 Kasım 2017 17:57

Daha öncede söyledim adamlar 31 aralık saat 23:59:59u bekliyorlar heralde kanunu yasalaştırmak için bunun başka bi açıklaması olamaz aralık sonu ocak başı diye diye adamların kendileri gibi herşeyleri de cinslik içeriyor

yasman1, 6 yıl önce

Ne zaman konu hakkında bişey söylese Ocak ayı diyor

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi