Editörler : crops35

birgaripgıdacı
Aday Memur
07 Mart 2010 22:50

YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMU BAŞKANLIĞINA

SUNULMAK ÜZERE

TOÇ BİR-SEN GENEL BAŞKANLIĞINA

ANKARA

Bilindiği gibi diğer kurumlarla YÖK?ün yapmış olduğu protokoller çerçevesinde bazı meslek grupları için uzaktan eğitim yöntemi ile lisans tamamlama programı açılmıştır.

Ancak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı çalışanları için bu güne kadar herhangi bir lisans tamamlama programı açılmamıştır.

Aşağıda açık kimlik bilgileri yazılı biz ön lisans mezunlarının katılacağı uygun üniversiteler bünyesinde ? Lisans Tamamlama Programı ? açılması için gereğinin yapılmasını arz ederiz.

ADI SOYADI

(İMZA)

T.C.KİMLİK NO İLİ

ADI KURUMU

SOYADI MÜDÜRLÜĞÜ

BABA ADI ÇALIŞTIĞI BİRİM

DOĞUM YERİ KADRO ÜNVANI

DOĞUM YILI EN SON BİTİRDİĞİ OKUL

CEP TEL BİTİRME TARİHİ

KURUM SİCİL NO DİPLOMA NO

EMEKLİ SİCİL NO TALEP ETTİĞİ PROGRAM

hulya_demirer
Aday Memur
10 Ocak 2011 18:40

slm arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben de bir gıdacı olarak isyanlardayım ve size katılmak istiyorum.o kadar sınava çalıştık puanımda iyi ama atama yok çok sinir bozucu üniversitelere bölüm açmayı çok iyi biliyolar ama iş olanağı sunmak akıllarına bile gelmiyo

peluşcan
Memur
17 Şubat 2011 19:04

evet arkadaşlar ben debır gıdacı olarak ısyan edıyorum bu bölümü okuduğuma elımızden herşeyı aldılar alım da yapmıyolar ya bız ne yaplım bı solerler mı bıze.2008 den beri 84 le atama beklıyorum normal memurluk yazıyorum o da olmuyo yetre artık nıye bzım ekmeğimizle oynuyolar,,,mezun ettıler evde oturun dıyolar adalet mı bu yaa:( sesimizi duyurun allah aşkına memurlar..net

desidera
Memur
17 Şubat 2011 20:28

arkadaşlar tarım bakanlığı hiç bir zaman gıda teknikeri almadı yada ben hiç rastlamadım.o yüzden bende bir gıdacı olarak düz memurluğu tercih ettim ve 5 yıldır devlet memuruyum.tarım bakanlığı genellikle veteriner ve ziraat mühendisi alıyor.

ggmmzz
Aday Memur
27 Mart 2011 21:41

Yıl 2011 degişen hiç birsey yok gıda tek. yine işsiz . Neredeyse tüm bölümlere kadro actılar bir tek bize yok! artık birşeyler yapılmalı yada bu bölümü kapatsınlar.

14_mayıs
Aday Memur
05 Nisan 2011 16:26

hala üniversitede bu bölüm neden okutuluyor.bir sürü insanı madur durumda bırakılıyor.....

liberal.demokrat
Aday Memur
10 Temmuz 2012 21:28

Sadece üniversiteli olan insanların sayılarını artırmaya çalışıyor devlet.İşsiz üni. insanlar hiç mi hiç umurlarında değil...

Toplam 67 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi