Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergun
19 Mart 2007 11:21  

KURUMLAR ARASI GEÇİŞTE BELEDİYELER!

KURUMLAR ARASI GEÇİŞ LE İLGİLİ BİLGİNİZ VARMI BU KONUDA BİRAZ BİLGİ ... MERKEZ BELEDİYESİNDE ÇALIŞIYORUM BAŞKA KURUMLARA GEÇİŞ HAKKIM VARMI VARSA İLLA TORPİL ŞARTMI? VE AYRICA ŞİMDİ GEÇİŞLER AÇIK KAPALI DURUMU VAR ACABA AÇIKMIDIR? SAYGILAR.

19 Mart 2007 11:35

kimyasal

Benim bildiğim kadarıyla başka kurumlara geçmek istiyorsansa ankaranın onay vermesi lazım ama KPSS ile geçiş olabilir tama hem neden başka kurumlara geçmek istiyorsunki.Belediyenin maaş durumu iyi

19 Mart 2007 11:43

smallstar37

saygı değer arkadaşım 700 küsur maaş alıyoruz azımsamak değil ama geçiş yapma nedenim maaşı değil siyaseti anlayacağın siyasetten kurtulmak istiyorum. ve ortamı halka hizmet ediyoruz ama kendimize dahi hizmetimiz faydamız yok insanlarla uğraşmak yoruyor insanı 30 yaşında kel bırakıyo vallahi adamı inan

19 Mart 2007 11:48

kimyasal

arkdaşım bende belediyeye geçiş yapmayı düşünüyorum ama benim gideceğim belediyenin maaşı iyi 200 sözleşme parası ve 250-300 ytl değerinde ihtiyaç gıda kuponu veriyorlar.

20 Mart 2007 12:25

evre

kerhaba arkadaşlar

ben msb de sivil memurum,kurum değiştirmek istiyorum ve bizim kurum umn ayrı olarak birde başkanlığı var ankarada fakat dilekçeyi kendi müdürümemi vereceğim yoksa başkanlığamı biliyormusunuz

20 Mart 2007 13:55

1yıllıkmemur

ben de geçiş yapmak istiyorum..Malesef gecebileceğim tek kurum şu an belediyeler..

üstelik düşündüğüm belediyede sosyal denge falan da yok..

ama şu istanbuldan kurtulmam şart!

20 Mart 2007 16:26

özllem

benim bildiğim kurumunuz muvafakat verirse istediğiniz kuruma geçebilirsiniz bu belediye , üniversite ve ya diğer kurumlar olabilir. tek sorun şu an çalıştığınız kurumunuzun muvafakat vermesi..

08 Mayıs 2007 13:43

soncul83
Kapalı

1yıllıkmemur arkadaşım bende senin durumundayım istanbuldan şiddetle kurtulmak istiyorum askerlik sonrası memlektim olan izmire gitmek istiyorum. umarım her ikimizde bu isteğimizi gerçekleştiririz. Allah hakkımızda hayırlısını versin

08 Mayıs 2007 15:01

eser78

bence kurum değiştirme işini iyice araştırıp öyle başvurun.evet muvafakat almak önemli ama tek sorun değil.eğer bakanlık onayı gerekiyorsa asıl soun bu.işin uzaması açısından ve acelesi olanlar kurum değiştirmeyi düşünmesin.içişleri bakanlığı bu süreyi oldukça uzatanlardan mesela.

08 Mayıs 2007 15:41

naklentayin

bende beeldiyede memurum ve bende birçok arkadaş gibi belediyem küçük bir belde belediyesi olduğundan burdan kurtulmak istiyorum başka bir kurumda buldum ama belediye başkanı muvafakat vermedi.

geçmem içinde muvafakat şart onun için yeniden kpss ye girdim ve 84 puan aldım şimdi haziran ayındaki yeni yerleştirmelerde başka bir kurumu ve daha yüksek dereceli bir yeri kazansam gidebilirmiyim bu konu hakkında bir mahkeme kararı varmı

bu konu hakkında bilgisi olan olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

msn: naklentayin@hotmail.com

07 Haziran 2007 11:53

yaba971

arkadaşımız haklı. Belediyedeki siyaset maalesef insanın ömrünü bitiriyor. Olmadık insanlarla yan yana bulunmak zorunda bırakılıyorsunuz. Ama ben karar verdim. Artık umrumda değil, çünkü hangi siyasi gelirse gelsin kendi ekibini kuruyor. 15 Yıldır Kamudayım. arkama dönüp baktığımda konu komşuma, eşime dostuma, vatandaşa herkese faydamın olduğunu gördüm. Ama sadece kendime faydam olmamış. Siyasetten de nefret eden biri olduğum için aynı yerde sayıklıyoruz yani. Ama karar verdim. Ben de oyunu kurallarına göre oynayacağım bundan sonra. Kanunların müsaade ettiği kadar ben de siyasetle ilgileneceğim. Sonuçlarını ilk yerel seçimde göreceğime inanıyorum. Düşünce, prensip önemli değil, güçlü olana git, gel mesele bu kadar basit. bu ancak 15 yıl sonra öğrendim. yine de TECRÜBE TECRÜBEDİR.

Toplam 10 mesaj