Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
02 Nisan 2007 14:47  

karı koca aynı işyerinde çalışabilirmi??

benim merak ettiğim konu bu karı koca aynı şubede çalışabilirmi, çalışırsa da herhangi biri müdür olsa bile eşlerden biri diğerine amir olabilirmi.bu etikmidir???yasakmıdır, yasalmıdır.???

02 Nisan 2007 14:49

sel0129

Çalışabilir. Etiktir, Yasaldır. Amir olmaması gibi bir durum yok elbette ki amiride olabilir.

02 Nisan 2007 16:49

x5

olur mesela ben kocamın amiriyim

02 Nisan 2007 18:27

elif-naz
Kapalı

Valla aile huzuru ve saadetinin bozulmaması için pek taraftar değilim:)))))))))))) daha önce çalıştığım yerde evdeki tartışma okula gelmiş ,güsel güsel öğretmenler odasında tüm arkadaşlar konuşurken birden karı koca okulda ağız dalaşına başlamışlardı bizzat şahit olup şok geçirmiştik:)))))

02 Nisan 2007 22:18

sel0129

Yok evdekini işe yansıtmamak lazım öyle her zaman herşeyi işyerine yansıtırlarsa eee tabiki olmaz etik olmaz yani...:)

02 Nisan 2007 22:49

RealdreAmer

bence aile huzuru açısından iyi olmaz

04 Nisan 2007 22:29

ce07

Valla biz tam 8 yıldır birlikte çalışıyoruz.Hiçte sorun yaşamadık.Sadece okulda eş gibi değil iki öğretmen gibi davranıyoruz .o kadar

04 Nisan 2007 22:58

mors

12 yıldır eşimle birlikte çalışıyorum. 2 ay ayrı çalıştık. ikimizde hasta olduk. kesinlikle tavsiye ediyorum.

birlikte çalışmaktan korkanların vardır bir çekincesi...

04 Nisan 2007 23:09

suheylaramazan

Selam arkadaşlar....İnsanın en yakını eşidir..Eşiyle aynı iş yerinde geçinemeyen kişi, evde eşiyle nasıl geçinebilecek? Evde ayrı iş yerinde ayrı kişiler mi oluyorlar? Eşiyle geçinemeyen bir zatı muhterem diğer iş arkadaşlarıyla nasıl geçim sağlayacak? Bu tip kişiler, benliği gelişmemiş kişilerdir...İnsan önce gelişimini tamamlayacak kişilik olarak..Ondan sonra eşiyle aynı iş yerinde mi çalışacak, ayrı yerlerde mi çalışacak nerde çalışırsa çalışsın..SORUN OLMAZ!...Biz eşimle 16 yıldır hep aynı okulda hatta aynı koridorlarda çalıştık..Bu 16 yılın 7 yılı da sadece iki öğretmen olarak çalıştık..Sorunsuz insan olmaz..Ev ayrı iş ayrıdır..İnsan önce kendi kendinin amiri olmasını bilmelidir..Hepinize sorunsuz günler dilerim..

04 Nisan 2007 23:10

konyazade

çalışabilir tabi ama bazen ev iş karışabiliyor. Ayrıca x5 hocam da karizma yapmış yani. :))

04 Nisan 2007 23:20

ATAKAN BARON
Yasaklı

ARKADAŞLAR BEN ÖĞRETMENİM.BEKARIM.28 YAŞINDAYIM.EVLENMEK İÇİN ÖĞRETMEN BİR BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM.BU SORUYU MURADIMA NAİL OLDUKTAN SONRA CEVAPLASAM DAHA İYİ ...AMA KANAATİM EŞLERİN BİRBİRLERİNİ SEVİP VE BİRBİRLERİNE KARŞI SAYGILARINI KAYBETMEDİKLERİ SÜRECE HER HALUKARDA ANLAŞABİLECEKLERİ YÖNÜNDEDİR.......

04 Nisan 2007 23:24

konyazade

Atakan kardeş yaşlarımız pek farklı değil ama ben senden biraz farkla öndeyim bu yüzden bir abi tavsiyesi vereyim. forumdan bulma yada bulursan da evlenme, bir de yazıları küçük yazarsan bir ihtimal şansını arttırırsın. :)

05 Nisan 2007 01:09

Sez@i Uzunoğlu

24 saat!!! ALLAH göstermesin.

Ne mutlu ki bana eşim öğretmen değil...

Toplam 12 mesaj