Editörler : crops35

atesoglu
Kapalı
14 Nisan 2009 08:30

tüm meslektaşlarıma selamlar.Ben Tedaşta çalışıyorum 5 yılı geride bıraktım meslekte.yıl sonuna kadar kurum özelleşecek bakalım hangi kuruma geçeceğiz.

topograf_57
Memur
14 Nisan 2009 08:53

atesoglu memurmusun isçi mi?

sarr
Memur
14 Nisan 2009 10:38

hangi ildesin bende tedaşdayım

atesoglu
Kapalı
15 Nisan 2009 07:30

2003 aralıkta yapılan son memur alımında girdim işe ve ülke genelinde o yıl sadece 4 tane harita teknikeri alındı 4 üde tedaş genel müdürlüğüne.

aralıktan itibarende Osmangazi Edaşta görev yapıyorum.

nisan24
Kapalı
15 Nisan 2009 10:59

teşekkür edeim ömer abi.

artık belediye ye girme hayalim suya düştü yok öyle bir ihtimali kaldırdım önümden:)

topograf_57
Memur
15 Nisan 2009 11:12

atesoglu neden genel müdürlügü biraktin yakinda osmangazi de özellesecek...

atesoglu
Kapalı
16 Nisan 2009 16:05

evet özelleşecek yıl sonuna kadar hakkımızda hayırlısı ne ise o olur, 5 yıl ankarada kaldım alışamadım ankaraya tekrar büyüdüğüm yere döndüm, özelleşirsede ya özelde devam ederiz yada başka bir kuruma gideriz hayırlısı bakalım.

mrt55
Aday Memur
17 Nisan 2009 08:29

selamlar

ben de harita teknikeriyim.

işçi statüsünde yeşilırmak edaş ta çalışıyorum.

sonumuz hayır olur inşallah.

atesoglu
Kapalı
22 Nisan 2009 09:08

arkadaşlar MSB nato pol tesislerine 3 tane harita teknikeri alınıyor;

-ankara

-eskişehir

-malatya

2008 kpss3 puanı en az 50 olacakmış ayrıntılar memurlar net ana sayfasında yer alıyor bakarsınız.

şüki
Şef
22 Nisan 2009 14:20

kurumlarda görev yapan harita teknikeri arkadaşlar,

bende haritacıyım ve korku içinde yerleştirme bekliyrm.korkumun sebebi klavuzdan az haritacı çıkması.(86.644 puanım)sizin bu konuda bilginiz varmı?belki çalıştınız kurumda biseyler duymuşunuzdur diye soruyorum...malum su sıralar dpb na ihtiyaçlar gönderiliyormuş ya...

ilter_26
Aday Memur
05 Haziran 2009 12:32

selam arkadaşlar ben Kocaeli Üni. Harita Kadastro mezunuyum ve Eyüp Bel. Sözleşmeli tekniker olarak çalışmaktayım.

Halinden yakınanlar varsa ve belediyeye girme imkanı olan varsa hiç düşünmesin. Yok kpss imiş yok atanmaymış filan hiç uğraşmayın. Dışarda aldığınız maaş belki üç kuruş fazladır ama inan olunki belediye de az para vermiyo belkide dışarda çalışan çoğu teknikerden fazla maaş alıyoruzdur, imza yetkisiyle devlette çalışmak çok daha yararlı. Denetlenen değil denetleyen olun ve mesleğinizin öneminin farkına varın her işin daha iyisini yapmaya çalışın sürekli kendinizi yenileyin, Allah'ın izniyle bu meslekler çok revaşta ve boş kalınmaz. Herkese Selamlar Haritacılar yazmaya ve çalışmaya devam Dünya Ölçmekle bitmez........

seval67
Kapalı
15 Haziran 2009 11:22

slm arkadaşlar bende harita kadastro teknikeriyim.KPSS den76 aldım buna rağmen hala umudum var.Sözleşmeli olarakda bi belediyeye girsem yeter.memur statüsünde çalışan arkadaşlar konumlarının degerini bilsin.ben özelde 480+sigortya çalışıorum.haritacılıkda dahil her işi yapıporuz.ALLAH hepimize memur olmayı nasip eder inşallah.

tartuftte
Aday Memur
13 Temmuz 2009 00:36

herkese slm lar..ben harita kadastro okumayı düşünüorum ama bu mesleğin gelecekteki iş imkanı nasıldır,ayrıca bayanım bu bi sorun olurmu iş bulmamda gibi tereddütlerim var? yardımcı olursanız çok sevinirim...şimdiden tşkler

topograf_57
Memur
13 Temmuz 2009 16:40

gncell

atesoglu
Kapalı
13 Temmuz 2009 17:14

sayın tartuftte kesinlikle okumanızı öneririm, iş konusunda sıkıntınız olmaz hemen hemen her kurumda iş bulma şansınız var..

teiaş

tedaş

eüaş

tarım bak ve il müdürlükleri

orman bak ve iller

belediyeler

bayındırlık

il özel idareleri

harita genel komutanlığı

kadastro müdürlükleri

milli emlak

özel sektörde harita ve inşaat firmaları ve aklıma gelmeyen bir çok kurumda iş bulma şansınız var.

tartuftte
Aday Memur
13 Temmuz 2009 18:28

çok teşekkürler...inş kazanabilirim

topograf_57
Memur
15 Temmuz 2009 13:46

gncl

gaman_40
Aday Memur
17 Temmuz 2009 00:07

Arkadaşlar bende harita teknikeriyim türkiye kömür işletmelerini kazandım işçi statünde herhangi bi özelleşme durumunda bizim durumumuz ne oluyo yardımcı olursanız sevinirim

omer 05
Aday Memur
04 Ağustos 2009 15:30

arkadaşım iki şık var özelleşirse alan şirket tazminatı verip çıkarabilir yada seninle devam eder bence devam eder neden çıkartsın seni durup dururken selamlar

atesoglu
Kapalı
21 Ağustos 2009 11:19

www.tekniker.org.tr tüm tekniker arkadaşları üye olmaya davet ediyorum.

Toplam 278 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi