Editörler : Pangaea
«203204205206207208209210211212213214»

karbon-14
Daire Başkanı
16 Ocak 2009 16:00

anlaşıldı kolay gelsin kardeş, bu arada tezinin konusu çok güzel

pudu-hepa
Memur
16 Ocak 2009 22:21

ya arkadaşlar bu nethuns denen aklı kıt bana çok komik şeyler yazmış özelime:)) yazdıklarını paylaşmak isterim sizinle..hani kendini bişeymiş gibi gösteriyor ya..en azından seviyesini, kapasitesini ve en önemliside nasıl kompleksli bir insan olduğunu bütün forum görsün istedim..hemde biraz dalga geçeriz bu atanma bekleme sürecinde..

pudu hepa her kimsen ve nereye atanacakasan atan ve cehennem ol git başımdan nick imi belirtip başkalarına yalakalık olsun diye eleştirilere katılma ayrıca ben senin kuyruğuna basmadım niye dönüp ısırıyorsun ki ve demek ki sen gerçekten aptalsın üstüne alındın ve zaten aptlsın o kuş beynini arkeoloji için neler yapabilirim birazda bu yönde kullan oturduğun yerden anlamadığın konularda yorum yapmaya kullanma sana bi daha yazmayacam çok işim gücüm var..

nethuns, bence acilen bir terapiste veya pskiyatriye görünmelisin..yoksa bu ani abartı ve fevri tepkilerin hayra işaret değil:))

demether
Şef
16 Ocak 2009 23:00

pedhu hepa aynısını bana da gönderdi:)))sanırım kopyala yapıştır yaptı artık sinirlenmiyorum sadece gülüyorum:)))

pınar_arkeo
Kapalı
16 Ocak 2009 23:16

profectia ya msj ını yeni gördüm.kusura bakma saat 15 te msn de olamadım.

serra78
Genel Müdür
16 Ocak 2009 23:33

fotokopisini çektirmişte olabilir:)))))))))))pudu hepa alemsin allahta seni güldürsün.demetere ve sana yazdığı gibi banada bir nüshasını:))))))kopyala yapıştır yapardı ama ben engellemiştim onu.

nethuns sende özür dileyecek kibarlık olsaydı zaten bir bayana böyle şeyler yazmazdın.sen bir psikoloğa git.senin hakkındaki önceki sayfalarda yaptığım yorumlar ,tespitler doğru çıktı.yazma artık kimseye.

demetos06
Kapalı
17 Ocak 2009 00:48

arkadaşlar lütfen artık böyle seylere kafa yormayalım basit konular herkes kendi çapında biseyler yapmaya calışıyor zaten o kadar imzalar toplandı ankaraya gidildi kimse yoktu şimdi yeni modalar başladı:) yok uzun zamndır takip ediyorum ama yazmıyorum falan filan her neyse

bakın benden demesi bu atamada 42 kişi aldılar eger böyle biribirimizle kavga edersek ve çekirsek ikinci atamada o 42yide göremeyeceğiz bence bir an önce kendimize gelelim artık imzalar ne oldu ikinci atamada kaç kişi alacaklar bunu öğrenmeye calışalım sayıyı artırmak için neler yapabliriz bunlara kafa yoralim sesimizi forum köşelerinden birbirimizle kavga ederek değil bence bakanlığı arayıp bastıralım 2009 kaç kişi alınacak faks çekelim mağduriyetimizi anlatalım zaten imzalar bakana ulaşmıştır bu konuda bilgimiz olursa yazarız .

profectia
Kapalı
17 Ocak 2009 10:42

öncelikle burada benim adımın bir şekilde olaya alet edildiğini gördüm bu haberim olmadan yapıldı bundan dolayı tüm arkadaşlarımdan özür dilerim ayrıca pınar neden benim adımı burda bu şekilde kullandın hiç hoş durmadı şahıslar arasında olan probleme üçüncü bir kişinin adının bulaşması ve üzerimden yapılması şık bi durum değil lütfen arkadaşlar adımı bu şekilde kullanmayınız sorunu derdi olan bizzat özelime yazsın ya da msn adresim dünya alemde var ya da telafon numaram nethus sende uzatma burda bayan arkadaşlar hakkında yazdığın şeyler ne bir erkeğe nede adamlığa yakışan şeyler insanlar özgür ortamda düşüncelerini duyumlarını paylaşıyorlar burda buna müdahale edemezsin burası kimsenin babasının çiftliği değil ortak kullanım alanıdır ve saygı çerçevesinde olması gerekir saygı herkesten önce kendine duyar insan eğer sen kendine saygı duymuyorsan zaten git kendine müsait bi kavga sitesi bul ayrıca ben burda herkesin avukatıyım sormadan söliyeyim

serra78
Genel Müdür
17 Ocak 2009 10:56

profectia helal olsun,tesekkür ederiz.ayrıcada özür dilemene gerek yok senden habersiz yapılan bişeyse,bu pınarın sorunu.

serra78
Genel Müdür
17 Ocak 2009 10:59

tabii nethunsunda sorunu.

nethunss
Memur
17 Ocak 2009 12:02

bak profectia ben kimseyle uğraşmak istemiyorum çünkü genel anlada hepimizin amacı arkeoloji adına bir şeyler yapmak ama birileri hiç bir şey yapmadan yapanları eleştirirse buna tepkisiz kalmam ayrıca eleştirinin de dozunun bilinmesi gerekir bunu kendi adıma da söylüyorum ben birilerile sorun yaşadıysam da özelden yazarım forumu meşgul etmenin anlamı yok diye düşünüyorum ama birinin benimle bir sorunu varsa onu forum aracılığıyla değil özelden yazmasını bekliyorum dediğin gibi forum kimsenin değil artık bu tartışma kapansın zira üç dört kişi yüzünden bir şeyler yapmaktan geri kalmak istemiyorum zaten umarım herkes anlamıştır beni...

demether
Şef
17 Ocak 2009 14:24

nethunss artık muhatabım degilsin senle artık ne burdan ne de özelden görüşmek istemiyorum ki zaten engeledim seni neyse sende uzatmasan iyi olur.prefectia teşekkür ederiz.

17 Ocak 2009 14:45

arkadaslar sakın olun.gereksız tartısmalara girmeyelım lutfen.ınsanın foruma yazası gelmıyor tartısmaları gorunce

profectia
Kapalı
17 Ocak 2009 15:21

erdoğan ikide bir sakin sakin diyip durma oldukça sakinim ben sıradan şeylere heyacan yapmam zaten tanıyanlar bilir ben heyecan yapmam

17 Ocak 2009 15:34

ben burda bır sahıs uzerıne konusmuyorum ama gereksız tartısmalara gırmeyelım dıyorum.bırı bırıne ozelde kufur edıyor dahı olsa foruma yazmaya gerek yok.gereklı yerlere sıkayet yapılır dava acılır gerekırse.

profectia
Kapalı
17 Ocak 2009 15:56

benim kızdığım şeylere bakarsan burda benim konuşma hakkım olduğunu dava açıp açmama kararının benim isteğimde olduğunu istersem şikayet edeceğimi ister dava açacağımı istersem burdan yanıt vereceğimi ve bu üçlü içinde seçtiğim yolu görürsün ki akıl vermene gerek kalmaz o zaman ihtiyacım yok

demether
Şef
17 Ocak 2009 16:36

profectia sana katılıyorum dava ister açarım ister burda yazarım yada istersem şikayet ederim bu benım seçimim ayrıca erdoganhacetepe sana hiç bir gıcıklıgım yok.kimse istemezdi formda böyle tatsız şeyler yaşanmasını... peki sana bu şekilde biri yazsaydı senin hoşuna gidermiydi... sen bu durumda napardın dava mı açardın:)))tamam arkadaşlar uzatmayalım bu konuyu burda noktalansın.

demether
Şef
17 Ocak 2009 18:06

arkadaşlar erdoganhacettepe yeni bir form açmış sadece arkeoloji diye gördügümde çok şaşırdım arkeologlar yıllardır bu sayfaya yazdı.demotosun dedigi gibi bölünmenin parçalanmanın bir anlamı yok.burda da arkeoloji adına birçok şey konuşuldu bundan sonrada konuşulcak. erdogan senin açtıgın formda tartışma olmayacagını sanıyosun.tamam tartışma uzamasın diye ugraştıkca uzadıkca uzuyor yeni formlar açılıyor yapmayın allah aşkına.

karbon-14
Daire Başkanı
17 Ocak 2009 19:57

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde yüksek lisans yapan kahveci Zeynep Çelikel'in ilginç hikayesi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ARKEOLOJİ Bölümünden mezun olduktan sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde (ÇOMÜ) Assos Antik Kenti?yle ilgili YÜKSEK LİSANS yapan Zeynep Çelikel (28), iş bulamayınca kahvecilik yapmaya başladı.

Yüksek lisansını tamamladığını, tüm girişimlerine rağmen iş bulamadığını ifade eden Çelikel, bunun üzerine, dededen gelen kahvecilik mesleğini seçtiğini belirtti.

haberin devamı---> http://www.haber7.com/haber/20090116/Yuksek-Lisans-okudu-kahveci-oldu.php

araştımacı
Kapalı
17 Ocak 2009 21:05

Arkadaşlar birtakım arkadaşlarımız forumu terk ederek forumun amacını aştığını belirtmişler.Arkadaşlar bu forumu ilk açtığımda 2005 te forumun tüm bilgileri ve forumda dile getirilen sorunları meclis gündemine taşıma şansımız oldu.böylece 2006 yılı birtakım iyleştirmeler gördük.bu nedenle gücünüzü ve bilgilerinizi birbirinize karşı olumlu yönde kullanın.birlik olun.sayınız çok olursa sesinizi daha çok duyurma şansınız olur.bu neddenle bu forum sayfasında daha çok bilgi alış verişi ve arkeoloji adına neler yapılabilir bunları tartışın.yapılması gerekenleri avrupalığ meslekdaşlarınız düzeyinde araştırın.maddeler halinde sıralayın.bunu kültür ve turizm bakanına tbmm gov dan gönderin.herkes elini taşın altına koyar ve bir deniz yıldızı kurtarırsa birgün sizleri gerçekten duyan çıkar.forumda ilk 20 daha önçeki yazılanları okuyun.sevgiler

pudu-hepa
Memur
17 Ocak 2009 21:10

neyse arkadaşlar olu böle atışmalar her forumda oluyor..sonra unutulup gidiyor biz işimze bakalım..:))

Toplam 15925 mesaj
«203204205206207208209210211212213214»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi