Editörler : Pangaea
12345678910111213»

sistrum
Şef
25 Haziran 2007 17:17

bu arada diplomamı ösym'ye yolladım ama hala değiştirmemişler.arkeoloji görünüyor portalda.umarım bir sorun çıkmaz artık yaaa.

Taru
Memur
25 Haziran 2007 19:12

Arkadaşlar ben bir hafta önce bakanlığı aramıştım.Memur bu sayının (61 arkeolog) kesin olduğunu söyledi. Birkaç arkadaşta aramıştı onlara da kesin demişlerdi. Klavuzu gördüğümüzde ve bu sayıyı gördüğümüzde daha da rahatlayacağız.

sistrum
Şef
25 Haziran 2007 23:45

......

filazof
Aday Memur
26 Haziran 2007 16:24

ya arkadaşlar daha önce bakanlık bilgi edinmeden yazı geldigini yazan arkadaşlar vardı. bu yazılar eger gerçekse resmi yazı olması hasebiyle dogrudur diyorum ben. arkadaşların düzmece yazı düzenleyip burada yayınlamış olabileceklerini düşünmek bile istemiyorum. neyse kalbimizi ferah tutalım ve iyi şeyler düşünelim ki iyi olsun

- EMEK -
Şef
26 Haziran 2007 16:52

Merhaba Arkadaşlar, Beklemekten sıkıldım aylarca bekledim ama şu iki gün geçmek bilmiyor.Bu kadrolarla ilgili benim korkum sayıları DPB nin değiştirmesi.Bakanlık biz bu sayıyı Dpb ye verdik Dpb bunları değiştiremez diyor ama ben yine de korkuyorum.Sanki hep kötü bir sürpriz olacakmış gibi tetikteyim.Perşembe günü çabuk gelsin ve tabii 61 kadroyla birlikte gelsin.....

sistrum
Şef
26 Haziran 2007 17:05

ösym bölümümü değiştirmiyor.cuma günü almışlar dilekçemi,yetişmezmiş.şaşırmayayımmış...olabilir mi böyle birşey ya?yetişmez ne demek?işleri ne bu adamların?şaştım kaldım.sözcüklerim tükendi artık.

- EMEK -
Şef
26 Haziran 2007 17:11

sistrum arkadaş, bence sen ÖSYM yi yine ara.Bu işin peşini bırakma eğer yetişebilirsen dilekçe yaz ve gönder.Senin hakkın ve ÖSYM nin de bu işi, görevi.Umarım halledebilirsin.

sistrum
Şef
26 Haziran 2007 17:31

adamlar yapabileceğimiz birşey yokl diyorlar ya.10 gün var daha tercihlerin başlayıp bitmesine.etişmez kabul edilebilir bir cevap mı allahaşkına.kanser ederler adamı bunlar.

acaba bu işle ilgilenen bölümün numarısı ne ki?çok hatlı santralı arıyorum ben,hiçbir yere bağlamadan bu hattı açan adam cevap veriyor.

bilmiyorum valla ne yapcağımı.

yetişmez diyor başka birşey demiyor.

araştımacı
Kapalı
26 Haziran 2007 20:52

yetişecek arkadaşlar.sabırlı olun.bürokrasi ayrı iştir.savaşta çıksa bürokrasi yürür

aliskodoruk
Aday Memur
27 Haziran 2007 09:13

arkadaşlar birşey sormak istiyorum.

atamalarda klasik arkeoloji ve protohistorya ve önasya arkeolojisi gibi bir ayrım var mı?yoksa ikisi de ortak tercih mi yapıyor? şimdiye kadar bir ayrım olmadı sanıyorum.bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim teşekkürler.

Taru
Memur
27 Haziran 2007 10:25

Bütün Bölümleri aynı tercihlerde istyorlar . Tek bir bölüm başına alım olmadı bu güne kadar..

aliskodoruk
Aday Memur
27 Haziran 2007 11:25

teşekkürler

oronzor
Aday Memur
27 Haziran 2007 12:31

bu atamalarda arkeolog olarak nereleri tercih edebiliriz hangi kurumlar daha iyi kpss3 türü puanım 80.488 ilk kaç tercihe yerleşebilkirim acaba

- EMEK -
Şef
27 Haziran 2007 15:10

Oronzor arkadaşım senin kod - diploma problemin vardı sorunu halledebildin mi? Vakıflar genel müdürlüğü bu alımda Arkeolog almayacakmış bizim için kötü oldu.Sen 4001(gümrük,üniversiteler v.s)tercihinde de bulunacaksın galiba?

Tercih,aldığın puanla birlikte şansa da bakıyor.Beşinci tercihine de girebilirsin,onuncu tercihine de.Bu işler pek belli olmuyor.

sistrum
Şef
27 Haziran 2007 15:17

oronzor ben de onu sorcaktım.senin bölümünü klasik olarak değiştirdiler mi?portaldan kontrol ettiğinde değişmiş görünüyor mu?

bir de dilekçeyi gönderdikten sonra ne kadar sürdü değiştirmeleri?

benimkini değiştirmiyorlar,hala yetişmez diyor adamlar.oysa tercihlerin bitiminden bikaç gün öncesine kadar vaktimiz var diye biliyordum.

aliskodoruk
Aday Memur
27 Haziran 2007 16:27

emek arkadaşım yanlış mı anladım.yarın açıklanacak kadrolarda arkeolog alımı yok mu?cevbaplarsan sevinirim

filazof
Aday Memur
27 Haziran 2007 16:34

merhaba arkadaşlar nasılsınız. yeni gelişmeler var mı? yarın bekledigimiz kadroları görebilecekmiyiz acaba ne dersiniz? bakanlıktan yeni bir bilgi edinebilen var mı? ben bir türlü edinemedim adamlar kaaleye bile almıyorlar.

- EMEK -
Şef
27 Haziran 2007 19:26

aliskodoruk arkadaşım, Bakanlık arkeolog alıyor,vakıflar genel müdürlüğü almıyormuş.Ben sadece vakıfları kastedmiştim.(vakıfları önceden aradığımda memur söylemişti.)

Filazof arkadaşım, bakanlıktan hangi bilgiyi öğrenmeye çalıştın.Sayılarla ilgiliyse,Ben önceden aramıştım sayılar kesin demişlerdi.Artık yarın herşey belli olacak.Umarım herşey istediğimiz şekilde olur.

sistrum
Şef
27 Haziran 2007 23:33

.....

Taru
Memur
28 Haziran 2007 09:10

Bütün forum hareketlendi.............Çok heyecanlanamıyoruz bu güne kadar ters köşe yaptılar adamlar .. Önce kılavuzu görmek lazım.

Toplam 15925 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi