Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
18 Temmuz 2007 11:46  

lens aldım 1 hafta oldu,ama bir türlü takamadım :)) yardımcı olurmusunuz

3 aylık lens aldım ama beceriksizlikten takamıyorum kullanan varmı

18 Temmuz 2007 11:47

rven
Yasaklı

allam yaa :)))))))))))

baba ne lensı yaa

18 Temmuz 2007 11:47

red tulip
Kapalı

niye aldın ki gözün mü bozuk, yoksa göz rengini değiştirmek için mi?

18 Temmuz 2007 11:48

fulltimex 2

göz rengimi değiştirmek için daha s... oluyormuş kızmak yok

18 Temmuz 2007 11:49

Ginny

numarası çok yüksek vede devamlı takmak zorunda değilsen bence gözlük tak

18 Temmuz 2007 11:49

rven
Yasaklı

aman be bence cok kotu :PPPPPPPPPPPPPP

takamıyosan bı kızdan rıca et :O)

18 Temmuz 2007 11:51

Ginny

hayret ya gözrengini değiştirmek içinse at gitsin çöpe.

18 Temmuz 2007 11:52

NİLSU_
Kapalı

Lens kullanımı çok zor gözünü alt kapak üst kapak ayırıp lensi sağ el işaret parmağına alıyorsun sonra ayırdığın gözüne monte ediyorsun bu kadar o kendini ayarlıyor

18 Temmuz 2007 11:53

game ower

almadan önce muayene oldunmu?

çok tehlikeli olabiliyor dikkat et

18 Temmuz 2007 11:53

red tulip
Kapalı

Bende miyop falan sandım, yüksek numöaralı falan, doğal ol kardeş o en güzeli

18 Temmuz 2007 11:54

fulltimex 2

Ginny para verdik,hiç olmazsa bi deneseydim

NİLSU_kullanma kılavuzunuda okudum ama sinir oldum yerine oturmuyor bi türlü

18 Temmuz 2007 11:55

Ginny

ya zaten göze takana kadar insanın canı çıkıyo.ben aldım ama numaralıydı ilk gün zorladım olmadı öyle duruyo şimdi çekmecede denemdedim bile bi daha.

18 Temmuz 2007 11:58

Ginny

valla bende en sıkışık zamanımda o kadar para verdim ama hiç üstünde durmaya değmez. göz en önemli organlardan biri ya yanlışlıkla çzsen falan ne olacak o zaman.bence çok zorlama kendini.bugüne kadar da hiç lens tavsiye eden görmedim zaten.

hem sırf göz rengini değilştirmek için bence alman çok gereksiz.sulu sulu oluyo zaten göz rengin bile anlaşılmaz

fulltimex 2

Ginny BENİMKİ BUZ DOLABINDA DURUYOR :))

arzuyum
Kapalı

Lens kullandım ama aldığıma pişman oldum. Çok rahatsız edici birşey ve kendi gözün gibi olmuyor bana tek faydası gözlerimin renginin ne kadar güzel olduğunu öğretti bana.

Madem o kadar para verdin lens aldın full bari hevesin geçene kadar kullan :)) Lensi dikkatlice sağ işaret parmağına al üç yüzeyi sana bakacak şekilde işaret parmağında yuvarlak duracak şekilde tut. (ama kesinlikle bombe olacak, yuvarlak duracak) Orta parmağınla alt taraftan gözünü açarken sol elinlede göz kapağını çekerek gözünü iyice aç. Gözlerini kırpıştırmamaya çalış. İlk zamanlar çok sulanır kızarır takana kadar zorlanırsın ama sonra alışırsın üç beş defa yapınca uzman olursun :DDD

18 Temmuz 2007 12:00

Ginny

arzuyum bende de aynısı oldu.gözlerim kahverengi ama ya aynaya bakıyorum meğer benim ne güzel gözlerim varmış diyodum kendi kendime :P

18 Temmuz 2007 12:05

Ginny

fulltimex 2 lensleri çöpe atmaya mı gitti ne :))

18 Temmuz 2007 12:05

fulltimex 2

Ginny RENKLİ GÖZLÜSÜN DESENE

18 Temmuz 2007 12:06

arzuyum
Kapalı

Bana birde alerji yaptı acayip kaşındırıyordu resmen işkence gibi. Siyah gözlerimi yeşil yapmaya çalışmakla ne çok saçmalamışım. Birde insan kullanırken korkuyor enfeksiyon kaparsa diye. Sonuçta gözlerimiz dünyaya açılan pencerelerimiz!! Sağlıklı bütün gözlerin renkleri dünyanın en güzel renkleri onun için lens artık çok gereksiz ve saçma geliyor yaşasın orjinalleri :DDDD

18 Temmuz 2007 12:07

NİLSU_
Kapalı

ben de 1 kutu almıştım doktora gidip sonra ikisini zor bela kullandım onları da başkasının yardımıyla kendim asla yapamadım.Takamıyorsan eczaneye falan taktır

18 Temmuz 2007 12:08

Ginny

bende gözlükleri sevmeye başladım ya ne öyle günde 8 saat takabiliypsun.iş yerinde uğraştığını düşünsene zaten pasaklıyım.kesin kör olurdum valla. başlamadan bitti benim lens maceram :)

Toplam 69 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?