Editörler : supporters.

GÜRKAN01
Aday Memur
28 Ağustos 2007 13:12

şükran hanim özelinize mesaj atamıyorum engelli heralde,teşekkür ederim şükran hanim bizde bekliyoruz bende genel müdür yard.dan duymuştum alım olcak diye ama siz içerde çalışyosunuz doğrumu diye teyit ettirim dedim,heralde bu alımlarda duyuru yaparlar kendi websitesinde.eğer yeni birşey duyarsanız bilgilendirirseniz sevinirim.iyi günler

pontiac
Aday Memur
29 Ağustos 2007 12:43

arkadaşlaşlar denetim birimlerine eleman alımı pek gündemde deil gibi memur alımı olacakmış yakında aldığım duyuma göre, girmeyi düşünenlere

GÜRKAN01
Aday Memur
30 Ağustos 2007 20:13

pontiac kardeş nezaman olduğu hakkında bi bilgin varmı acaba yada içerden öğrenebilirsen be bizi bilgilendirirsen sevinirim.tşk...

GÜRKAN01
Aday Memur
03 Eylül 2007 18:19

aloo arkadaşlar bi haber yokmu daha

GÜRKAN01
Aday Memur
12 Eylül 2007 23:40

arkadaşlarrrrrrrrrr

burak85
Aday Memur
13 Eylül 2007 01:35

Arkadaşlar bir TTK çalışanı olarak şunları söyleyebilirim.Yakında bir eleman alımı olacak İİBF mezunlarına yönelik olması muhtemel bir alım.Kooperatif personeli olarak görev yapacaklar.Bekeldiğiniz türde bir denetim elemanı alımının olması bir iki yıl zor çünkü alınan bila tarihli bila sayılı yönetim kurulu kararı gereğince 1 yıl boyunca boşalacak veya ihtiyaç duyulacak kont yrd ve müf.yrd alımı için daha önce sınava girip mülakat aşamasında elenen adayların puan sıralaması dikkate alınarak yapılacaktır.İlgilenenlere duyurulur...Bu kuruma girdikten sonra Sukut-u hayale uğramayacaksanız girin çalışın derim.Herşey maaş değildir unutmayın.Çalışma ortamınız ve kalcağınız yerler 2007 yılının standartlarının çok altındadır çok şey beklemeyen....

GÜRKAN01
Aday Memur
22 Eylül 2007 22:57

kardeşim ben o sınavı bekliyom valla bi acılsa akbankta çalışyom şuan yeni girdim ve axess sattırmaya calışyo o yüzden tarim kredinin olanakları daha iyi maaş+sosyal yardımlar vs.tahminince ekim de acılırmı sınav?bide ne iş yapcak bu iibf ciler

coollector
Kapalı
23 Eylül 2007 21:03

pontiac bi sus ya :) nerelerdesin sen? bitti mi eğitim?

GÜRKAN01
Aday Memur
03 Ekim 2007 11:13

tarim kredi ye alım olmuyomu arkadaşlar daha

GÜRKAN01
Aday Memur
17 Ekim 2007 22:25

arkadaşlar bi gelişme yokmu daha?????bilgilendirirseniz sevinirim

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler