Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
28 Temmuz 2007 09:47  

Kapalı
boşanma durumunda tayin

boşanma durumunda atama nakil yönetmeliğinde c ve d grubu illerden birine nakil yapılır diyor ancak istenilen ile nakil yapılıyor mu bilen var mı lütfen cevaplarmısınız çok önemli.

01 Ağustos 2007 19:14

kutsalk

bizim kurumda çalışan birinin tayini istediği yere yapıldı .hiç torpilsiz

01 Ağustos 2007 19:24

partner.64

boşanma durundaki tayin mazeret tayinidir. tercih ettiğin herhangi bir yere gidebilirsin.

02 Ağustos 2007 09:51

marsupilami
Kapalı

peki bunun bir süresi varmıdır yoksa hemen yapılır mı?

diyelim ki boşandık tekrar evlenirse ne olur?

teşekkürler

02 Ağustos 2007 17:29

sağlık76
Kapalı

yani istediğimiz ile kesin oluyor mu tayin?

27 Eylül 2007 12:30

gülayseda

arkadaşlar hemen boşanmak istiyorum ancak çalıştığım kasabadanda ailemin yanına atamamın yapılması benim için çok önemli...bildiğim kadarıyla önceki yıllarda bu mümkünmüş ancak şu an açıklamalar çelişkili.aydınlatırsanız sevinirim

29 Eylül 2007 20:42

akay83

yeni atama tayin yönetmeliğinde bosanma durumunda calıştığın hizmet bölgesinin d ve c grubu yada bir üst veya bir alt hizmet bölgelerinin c veya d grubu illrine ata

ma yapılır diyor boşandıktan sonra 6 ay vaktin var bu sebepten tayın ıstemek için zamanını iii kulllan

01 Ekim 2007 11:20

dilek43

canım teşekkürler arayıpta bulamadığım soruydu bu bende eşimden ayrıldım malatyada calışıyorumö buradan ayrılmak için ne yapmam lazım antalya yada balıkesiri istesem olurmu

07 Aralık 2007 20:01

elfida_

sözleşmelilerin boşanmadan dolayı tayin hakları var mı?ve boşanmadan dolayı yer değiştirmeler devam ediyor mu?

12 Aralık 2007 19:40

göktukan

boşanma sonrası istenen tayin dilekçesinde ne tür bir mahzeret sunmak gerekiyor.ne diyeceğiz yani.bir sıkıntı ya da problem sunmak gerekmiyor mu?burdan bir arkadaş istedi neden olarak da eşinin tehdit etmesini sundu.buna ben erkek konumundayım bu durum benim için geçerli değil.sizce ne yazabilirim.başhekimin itiraz etme ihtimali var mı bu tür bir tayin istemine.

14 Aralık 2007 14:28

göktukan

soruma cevap gelmedi kimseden?

14 Aralık 2007 15:46

zeynel0101

boşanma durumu ile tayişn memuriyet hayatında 1 defaya mahsustur. sebep belirtmeye gerek var mı bilmem ama aynı şehirde bulunmak istemiyorum denebilir.

19 Aralık 2007 11:02

göktukan

bu boşanma sonrası tayin hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var.başhekimin izin vermeme hakkı var mı mesela?böyle bir durum gelişse ne yapabilirim sizce.

20 Aralık 2007 20:44

göktukan

asd

16 Ekim 2008 21:00

egeli76

bu konuda net bir bilgisi olan var mı,ailenin yanına gitme gibi bir durum olabilir mi?yani istenilen yere atama yapılıyor mu?

16 Ekim 2008 21:27

whiteönlük
Kapalı

ben yaşadım bosanma durumunda oyle bı açık var ve bu açığı sadece torpılle açabıldım.ama c ve d ye gonderılıyosun ıl seçebılırsın aılen olması gerekmıyo ılla aılenın yanına donceksen zor be güzelım torpıl bul ve benden tavsıye elden takıp et sağlık bakanlığındakı personelle kendın konus gıt daha ıyı bılgı alırsın.o zaman gıdebıleceğın yerler ve her an yenı mevzuatı oğrenebılırsın.ben bır hafta arayla gıttığım halde ılk hafta yer yokken gıdebıleceğım bır yazı gelıyo bır hafta sonrea bana bır lıste gıdeceğım yer adları ve ordada açık kadro varsa c ve d tabıkı çıkardılar.

ama işin aslyı torpıldı.ve 8 ayımı aldı.ancak can güvenlığın olmadığına daır belge çıkartırsan savcılıktan belkı hemen yaparlar.

ama sağlık bakanlığında bılırsın personelının onemı yoktur orda olebılırsınde yaşayabılırsınde.

saygılar kolay gelsın sana.yaşayan olarak bılırım.

17 Ekim 2008 08:55

egeli76

yani kesin diye bir şey yok mazeret tayinine girmiyor mu boşanma durumu?anladığım kadarıyla zormuş bir hayli offf

27 Ekim 2008 23:44

paradise85

anlamadığım atamayla iligili soruları neden buraya soruyosunuz bakanlık sıtesınde atama mevzuatı var oraya bakın daha da anlamazsanız bakanlıgı arayı 1675 ten atama subesını baglatın ha bu sekılde tayıne cıkanlar yazarsa o ayrı en azından mumkun olup olmadıgını goruruz bende 26. madde den ıstedım sonuc beklıorum

Toplam 17 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon