Editörler : F16 Gökçen
«31323334353637383940414243

unemployment
Aday Memur
26 Ocak 2017 16:57

evet dediğiniz sınavdı arandığınız numara neydi belki yarın aranırız

Balkes0310
Aday Memur
26 Ocak 2017 17:50

08503101721 numara onemlı degıl 0850310... sonrarı degısebılıor telefon sayısına oranla cuma aksamına veya cumartesı gunune kadar aranacagını tahmın edıyorum

unemployment, 7 yıl önce

Bsra5252
Kapalı
26 Ocak 2017 19:12

Sınav bilgisini nerden edindiniz bunun içinde mi arıyorlar ben sınava da davet edilmedim :(

unemployment, 7 yıl önce

Balkes0310
Aday Memur
26 Ocak 2017 19:19

sız migros yonetıcı adaylıgı ıcın basvurdugunuzu soylemıssınız sanırım gecen hafta cuma gunu sayet sınava gırdıysenız aramalar yapılmaya basladı grup ve bırebır mulakatlar ıcın sadece gecen hafta cuma gunu sınava gıren ızmırde yapılan 40-500 cıvarı arkadasımız vardı onlar ıcın benım bılgılendırmelerim

Bsra5252, 7 yıl önce

Sınav bilgisini nerden edindiniz bunun içinde mi arıyorlar ben sınava da davet edilmedim :(

Balkes0310
Aday Memur
26 Ocak 2017 19:20

sayet yazılı sınava gırdıysenız cumartesı ye kadar arayacaklarını kendı adıma duusnuorum moralınzı dusunerek yaptım bu yorumu ;)

Balkes0310, 7 yıl önce

sız migros yonetıcı adaylıgı ıcın basvurdugunuzu soylemıssınız sanırım gecen hafta cuma gunu sayet sınava gırdıysenız aramalar yapılmaya basladı grup ve bırebır mulakatlar ıcın sadece gecen hafta cuma gunu sınava gıren ızmırde yapılan 40-500 cıvarı arkadasımız vardı onlar ıcın benım bılgılendırmelerim

kaktüs1925
Aday Memur
26 Ocak 2017 20:21

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Ben daha aranmadım ancak sizin durumunuzu merak ettim geçmiş iş hayatınızdan bahsetmişsiniz. Sizce migros geçmiş iş hayatınızdan daha iyimi olacak? Sınavdan önce kabaca iş tanımı yapıldı ancak siz daha detaylı olarak kendinize göre artı ve eksilerini yapabilirmisiniz geçmiş iş hayatınıza bakarak. Kusura bakmayın tecrübelerinizi öğrenmek istedim.

Balkes0310, 7 yıl önce

sayet yazılı sınava gırdıysenız cumartesı ye kadar arayacaklarını kendı adıma duusnuorum moralınzı dusunerek yaptım bu yorumu ;)

Bsra5252
Kapalı
26 Ocak 2017 21:23

Sınav daveti gelmedi ki gireyim bu işte yattı anlaşılan

Balkes0310, 7 yıl önce

Balkes0310
Aday Memur
26 Ocak 2017 23:39

ailesınden bıkaç ölüm görmüş en önemlisi baba gıbı sonra eskı meslegı sayılan askerı okulu bırakmak zorunda kalmıs bır bankada yonetıcı olmus daha sonrada gıda muhendıslıgı bıtrmıs calıstıgı bankadanda ayrılmak zorunda kalmıs ve ınsan kaynakları konusunda meb ten kursuna devam eden ve devamında hayatın zorluklaryla bogusmaya devam eden bır suru zorluk yasamıs bır ınsan olarak suan eskı bır yönetıcı ve gıda muhendsıolarak ve ekonomı konusunda bankacılık yapmıs bır adam olarak bu sektorun cok cok uygun oldugunu duusnuorum ve onun ıcınde sevındım 3 senedır basvuruordum aslında ama sımdı nasıp oldu eskı meslegım gıssede calıstıgım donemde oldugu ıcın cok cok yogun bır sektrden geldgım ıcın ve bır kalıte kontrolcu ve gıda muhndsı olarak gecmısımın her turlu artı olacagını duusnuorum sormak ıstedgınız baska bırsey varsa cewap verebılırım

kaktüs1925, 7 yıl önce

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Ben daha aranmadım ancak sizin durumunuzu merak ettim geçmiş iş hayatınızdan bahsetmişsiniz. Sizce migros geçmiş iş hayatınızdan daha iyimi olacak? Sınavdan önce kabaca iş tanımı yapıldı ancak siz daha detaylı olarak kendinize göre artı ve eksilerini yapabilirmisiniz geçmiş iş hayatınıza bakarak. Kusura bakmayın tecrübelerinizi öğrenmek istedim.

kaktüs1925
Aday Memur
27 Ocak 2017 00:54

Vallaha ne diyim ufkumu açtınız. Hayatta gerçekten başarılar üstadım denir başkada söyliyecek kelimem yok. TEŞEKKÜR EDERİM.

Balkes0310, 7 yıl önce

ailesınden bıkaç ölüm görmüş en önemlisi baba gıbı sonra eskı meslegı sayılan askerı okulu bırakmak zorunda kalmıs bır bankada yonetıcı olmus daha sonrada gıda muhendıslıgı bıtrmıs calıstıgı bankadanda ayrılmak zorunda kalmıs ve ınsan kaynakları konusunda meb ten kursuna devam eden ve devamında hayatın zorluklaryla bogusmaya devam eden bır suru zorluk yasamıs bır ınsan olarak suan eskı bır yönetıcı ve gıda muhendsıolarak ve ekonomı konusunda bankacılık yapmıs bır adam olarak bu sektorun cok cok uygun oldugunu duusnuorum ve onun ıcınde sevındım 3 senedır basvuruordum aslında ama sımdı nasıp oldu eskı meslegım gıssede calıstıgım donemde oldugu ıcın cok cok yogun bır sektrden geldgım ıcın ve bır kalıte kontrolcu ve gıda muhndsı olarak gecmısımın her turlu artı olacagını duusnuorum sormak ıstedgınız baska bırsey varsa cewap verebılırım

Balkes0310
Aday Memur
27 Ocak 2017 04:26

Bilmukabele... ben tesekkur ederım yardımcı olabılmıssem sevınırım esenlıkler...

kaktüs1925, 7 yıl önce

Vallaha ne diyim ufkumu açtınız. Hayatta gerçekten başarılar üstadım denir başkada söyliyecek kelimem yok. TEŞEKKÜR EDERİM.

tnrblnc2407
Aday Memur
27 Ocak 2017 09:18

adana için aranan oldu mu ya da sinava giren var mi

unemployment
Aday Memur
27 Ocak 2017 14:08

insan kaynaklarını aradım aramalar daha başlamamış pazartesi itibariyle başlayacak dedi.

unemployment
Aday Memur
27 Ocak 2017 14:32

izmir bölgesi için

kaktüs1925
Aday Memur
27 Ocak 2017 14:43

Hayırlısı olsun.Bende İzmir için beklemedeyim.

Balkes0310
Aday Memur
28 Ocak 2017 17:48

arkadaslar ınsallh hepınız aranırsınız hakkımızda hayırlı olsun balıkesir ızmır ve denızlı bolgesı olarak aranan arkadaslarla burdan ırtıbat kurabılırız tanıma yardımlasma amaclı hayırlı gunler

kaktüs1925, 7 yıl önce

Hayırlısı olsun.Bende İzmir için beklemedeyim.

kaktüs1925
Aday Memur
28 Ocak 2017 18:40

Aranırsak yardımlaşırız:D

Mr.Berk
Aday Memur
28 Ocak 2017 21:45

Arkadaslar selamlar, bahsi gecen numara tarafindan persembe gunu arandim. Ancak dis operasyonunda oldugum icin cevaplayamadim. Daha sonra aradigimda telefon acilmadi. Arananlar arasindan herkes olumlu sonuc mu aldi yoksa olumlu veya olumsuz herkesi ariyorlar mi yardimci olursaniz memnun olurum. Bu arada Izmir den basvuri yapmistim. Saygilar

unemployment
Aday Memur
29 Ocak 2017 01:03

izmir'den aranan olmuşsa artık pazartesi olumsuz mail atarlar bizlere

kubramert1402
Aday Memur
29 Ocak 2017 01:38

arkadaslar ankarada ki surece katilan yok mu aranizda? ben katildim sinavdan sonra grup mulakati oldu sonrada birebire katildim ama ne zaman aciklanir katilip geri donus alan oldu mu birebir de sonra

Balkes0310
Aday Memur
29 Ocak 2017 14:53

kubramert arkadasım merhaba grup ve bırebır sozlu durumlarını ve yasadıgınız tecrubelerı anlatrmısın acaba rıca etsem bılgı verebılırmısınız bızım salı gunu o asamalarımız olacak bana profılımede yollabılırsınız kardeşim nasıl uygun olursa sımdıden tesekkr ederım hakkında hayırlısı ınsallah

kubramert1402, 7 yıl önce

arkadaslar ankarada ki surece katilan yok mu aranizda? ben katildim sinavdan sonra grup mulakati oldu sonrada birebire katildim ama ne zaman aciklanir katilip geri donus alan oldu mu birebir de sonra

Toplam 847 mesaj
«31323334353637383940414243

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi