Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ' ÇOTANAK '
08 Ağustos 2007 10:04  

İcra Müdürlüğü Sınavı için En Doğru Kaynak Kitap

ARKADAŞLAR BU KONUDA YARDIMLARINIZ BEKLİTORUM. BAKIRKÖY ADLİYESİNDEN HERKESE SELAMLAR.

08 Ağustos 2007 10:21

Ayşe Çiğdem Öğüt

Hakim İsmail ERCAN ın icra müdürlüğü kitabı en iyisidir. Hem konu anlatımı hem soru hem de mevzuat var. ikinci sayfa yayınlarından çıkmış. 2007 baskısı.

08 Ağustos 2007 11:00

imparator türk

icra müdürlüğü sınavlarına hazırlık... yazarı: İSMAİL ERCAN, yayınevi: İKİNCİ SAYFA. ben hukuk mezunuyum. amca oğlum bu yazarın kitaplarından kazanmıştı. şimdi tek kitap halinde çıkmış.

08 Ağustos 2007 11:05

capello

murat yayınlarının bir kitabı var o çok yetersiz ve eski baskı güncel değil. muratı tavsiye etmem.

ismail ercanın kitapları güzeldir. çok sade anlatır, rahat anlaşılır.

08 Ağustos 2007 11:17

icra müdürü kamil

icra müdürlüğü sınavları bilgi sınavıdır. ben sınavı türkiye 12. olarak kazandım. düzenli bir ay çalışmak yeterli. size önerim az ya da çok düzenli çalışmanız. İSMAİL ERCANIN kitabı süperdir. okuyan bir insan kesin kazanır bence. yeter ki istekli olun. mersinden sevgi ve selamlar.

08 Ağustos 2007 11:19

icra müdürü kamil

arkadaşlar soru çözmeyi de ihmal etmeyin. çıkmış sorular ösyemin sitesinde var.

08 Ağustos 2007 13:32

karizmatik1

icra müdürü kamil mersin de mi çalışıyorsun ?

09 Ağustos 2007 10:21

cancagzim

arkadaşlar ağız birliği yapmış gb ismail ercana taktınız şaşırdım ,,,inş. doğrudur bu bilgi ama ben kayseride ikinci sayfa yayınlarında tek kitap olarak icra iflasını buldum ismail ercanın ,sınava hazırlık kitabı burda yok

elinde olan varmı bu kitaptan, birde ankara da kurs veren hocamıydı ismail ercan...

diğer sınava giren arkadaşlardan da yorum bekliyoruz...

09 Ağustos 2007 11:52

imparator türk

ismail ercanın kitabı en iyisi icra müdürlüğünde. yayınevinden isteyin bence.

09 Ağustos 2007 12:06

sarışın

icra müdürlüğü için ismail ercanın kitabını bir kez okuyun, soruları çözün, az da olsa mevzuata bakın yeter. kitabı yayınevinden almak en iyisi. çünkü en son baskısını almak lazım. mevzuat değişiyor. yayınevi tel: 0212 511 16 81 - 519 70 44.

09 Ağustos 2007 13:15

Halil Doğru

üstatlar sağolun. ben de bizim dönemde icra müdrülüğü danışan arkadaşlara da sordum. herkes ikinci sayfa yayınlarından ismail ercanın kitabını öneriyor. selamlar.

09 Ağustos 2007 13:36

okyanus0701

Murat yayınlarının yetersiz deniliyor, halku hiçde öyle değil, ne İMS ne de adını hatırlayamadığım bir tane daha icra müdürlüğüne hazırlık kitabi yeterli değil, bu kitap geçen yıl çok iş yaptı fakat güncel versiyonu yok bu da dezavantajı, ama yeni çıkan kitabı görmedim iyi olabilir, bakmak gerek

09 Ağustos 2007 17:01

cancagzim

tşk ederim arkadaşlar , icra müdürlüğü yapan diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

muhabbetle...

09 Ağustos 2007 17:35

özgür gercüşlü

arkadaşlar murat yayınlarının da hakkını verelim. kaliteli bir kitap. humk'ta biraz eksik ama çıkan soruların %95 kitapta mevcut.(takip ettiğim kadarıyla son iki yılın soruları)

09 Ağustos 2007 23:24

okyanus0701

ARKADAŞLAR SINAV İÇİN PANİK OLMAYIN, YİNE AYNI ŞEKİLDE ÇIKACAK SORUİLAR SADECE BİRKAÇ SEÇİCİ SORU DAHA FAZLA SORULUR, ONUN DIŞINDAKİLER AYNI HERKESE BAŞARILAR

10 Ağustos 2007 09:21

okyanus0701

ARKADAŞLAR HAYDİ KİTABI ALANLARIN YORUMLARINI BEKLİYORUZ, AYRICA KİTABIN FİYATI BİRAZ DÜŞMÜŞ BİLGİNİZ OLSUN

10 Ağustos 2007 16:02

cancagzim

arkadaşlar ismail ercanın kitabını yayın evinden sipariş ettim 25 milyon + 6.5 ytl kargo ile geldi...

içeriği hakkında mesai sonrası bilgi veririm

10 Ağustos 2007 17:47

karizmatik1

ARKADAŞLAR MURAT YAYINLARININ ÇIKARMIŞ OLDUĞU KİTAP ÇOK FAZLA DETAYLI DEĞİL AMA BU SINAVA YENİ BAŞLAYANLAR VE ZAMANI OLMAYANLAR İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN DİYEBİLİRİM. ÇÜNKÜ SOYUT BİR KİTAP DEĞİL DİĞER DERSLERİ DE İCRAYA UYARLAMIŞLAR ÖRNEKLERİ GİBİ... AMAAAAAA TEMELİ OLAN VE BU SINAVA DAHA ÖNCE GİRMİŞ OLAN ARKADAŞLARIN FARKLI KİTAPLARDANDA ÇALIŞMASINI TAVSİYE EDERİM.

12 Ağustos 2007 21:54

sarışın

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN MURAT YAYINLARI YETERSİZDİR. HEM ÇOK KISA GEÇİLMİŞ KONULAR HEM DE GÜNCEL DEĞİL.

İSMAİL ERCANIN İKİNCİ SAYFA YAYINLARINDAN ÇIKAN İCRA MÜD. KİTABI OLDUKÇA İYİ. HEM KONU ANLATIMI DOYURUCU HEM DE MEVZUAT SORULARI ÇOK GÜZEL.

12 Ağustos 2007 22:01

icra müdürü kamil

iddia ediyorum İSMAİL ERCANIN icra müdürlüğü kitabını bir ay düzenli okuyun sınav garanti. çok kolay okunan akıcı bir kitap.

13 Ağustos 2007 09:26

cancagzim

:) arkadaşlar öyle bi konuşuyorsunuz ki ikinci sayfa yayınların dan veya ismail ercan dan para alıyormuş gibi ...konu baŞLIĞI BİLE sadece bu kitap ın tanıtımı için açılmış başlığa benziyor..ha bu arada kitap fena değil özellikle kıymetli evrak ve medeni usul kısmı diğer kitaplara nazaran daha kolay anlaşılır...

Toplam 68 mesaj
Grup Vizyon