Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
09 Ağustos 2007 14:23

Ziraat Bankası Çalışanları

Ziraat Bankasında çalışan arkadaşlar bu sayfada bekleniyorsunuz...

ersins18
Aday Memur
09 Ağustos 2007 21:57

#zeynep# Ziraat Bankası çalışanlarını davet etmişsin ama sen mensup değilsin heralde. Çünkü mesajını 14:23 de yollamışsın. İzinde misin yoksa.

ersins18
Aday Memur
09 Ağustos 2007 22:00

Ayrıca böyle bir konu başlığına ihtiyacımız vardı. İnşallah herkes gereken ilgiyi gösterir.

manager_can
Aday Memur
10 Ağustos 2007 09:17

Selamlar, ben de mensubum. Yeni alımlar epey bir hızlandı.Müfettiş Yrd., Uzm.Yrd. ve memur alımlarının hepsi aynı döneme rastladı.Reklam filmimiz de oldu.Yani Banka ciddi bir değişim sürecine girdi.Hepimiz için hayırlısı olsun..

''zeynep''
Kapalı
10 Ağustos 2007 09:35

Ersins ben de mensubum bankaya. Maneger can açık söylemek gerekiyrse ben reklam filmimizi eksik buluyorum. Ziraat Bankasının ne olduğunu herkes biliyor zaten. Tekrar bir reklam filmiyle bunu vurgulamanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Son dönemde yapılmaya başlanan yeni hizmetlerden, ürünlerimiz ve faiz oranlarımızdan bahsedilebilirdi. Yine de televizyonda reklamımız çıkınca gururlanıyorum :)

isol
Kapalı
10 Ağustos 2007 13:03

Peki bu reklamların sebebi ürünler vurgulanmadığına göre başka bi şey olabilir mi? Dikkati ürünlerden çok kurumun kendisine çekmeye çalışılıyor gibi geliyor bana. Deiğişim sürecine girdiğinizi siz de söylemişsiniz bu değişim köklü bi değişikliği getirmesin arkadaşlar?

ibrahim_bjk
Şube Müdürü
10 Ağustos 2007 13:23

halka arz durumu olabilir mi??

ben de bensubum...

ZİRAAT BANKASI TÜRKİYENİN LOKOMOTİFİ....

''zeynep''
Kapalı
10 Ağustos 2007 13:44

Halka arz olacağını sanmıyorum. Sadece bi özelleştirme söylentileri dolaşıyor ortalarda. O da zaten kesin birşey değil, hatta belki ihtimal bile değil.

Koskoca memurlar nette ersins, manegercan ve ibrahim den başka kimse yok mu mensup olan?

mehmetali83
Aday Memur
10 Ağustos 2007 14:06

ziraat bankası çalışanları beni bilgilendirirseniz sevinirm,asistan servis görevlisi olarak başaldıktan sonra kariyer basamakları nasıl ilerliyor,yardımcıyetkili-yardımcı..vs.. yardımcı olursanız sevinirim

''zeynep''
Kapalı
10 Ağustos 2007 14:09

Mehmetali 5 yıl boyunca asg olarak kalıyorsun sonra yükselme sınavı açılırsa giriyorsun ve kazanırsan asistan servis yetkilisi(asy) oluyorsun. Burda da bi 5 yıl bekliyosun. Yine sınav açılırsa ve sen geçebilirsen Yönetmen Yardımcısı oluyosun, 3 yılda burda bekliyosun, sınav ve Yönetmen oluyorsun.

Uzman Yardımcıları ise 3 yıl sonra Uzman=Yönetmen oluyorlar.

Beğendin mi? Hangi kariyer arkadaşım?

mehmetali83
Aday Memur
10 Ağustos 2007 14:15

bence iyi ,bir tanıdıgım burdan emekli ve lise mezunu idi kendisi düz memur olarak başalmıştı 12-13 yıl sonra şube müdürü oldu ve olanaklarıda çok iyiydi,diğer bankalrla kıyaslandıgında bence ziraat 1 numara

''zeynep''
Kapalı
10 Ağustos 2007 14:19

Ok o zaman yetenek varsa sende sen de asg olarak başla ve 10 yıl sonra müdür ol...

bahonyy
Memur
10 Ağustos 2007 14:25

arkadaşlar hrkes müdürlüğü düşünyoda bu kdar çk müdürü kaldırmaz bu banka 700 kişi geçen sene aldılar 700 de bu sene 1400 bunun uzmanı müf yard iç kontrolörüde var 2000 kişi..2000 tanede şube yok...bnce bu müdürlük işi uzar 15 i bulur asg likte...

''zeynep''
Kapalı
10 Ağustos 2007 16:48

Ben size beklenmesi zorunlu olan sürelerden bahsediyorum. Anlatamıyomuyum acaba? 5 yıl asg,5yıl asy, 3 yıl yön.yard ve 3 yıl yönetmenlikte bekledikten sonra(en iyi ihtimaller bunlar) 17-18. yılda müdür olabiliyorsunuz diyorum. Ama ben yine de iyimserim diyorsanız başka

umut-garden
Aday Memur
10 Ağustos 2007 17:11

zeynep senin fotgrafının yanındaki oklar ne anlama geliyor. ziraar mensubu olduğunumu gösteriyor:)

banka mensubu arkadaşlar biraz ortamdan bahsedebilirmi acaba. herkes çok yorucu, zor iş falan diyor. gerçekden anlatılanlar gibi zor bir işmi bu gişe memurluğu

bahonyy
Memur
10 Ağustos 2007 17:40

arkadaşım ortam iide..ne kadar iide olsa yalaka olan ii oluyo.herkes diken üstünde kmse sesini çıkartmyo.müdür sevmediği adamı gnderiyo isterse geçici görevle.o yüzden en temizi çalışıp daha ii bi yerlere kaçmak..bu banka çekilmez okadar yıl...ama işsizim başka şansım yok diosanda.dğer bankalrdan çok daha ii şartların..zaten 1 tcmb 2 ziraat gerisi yalan...bu banka özelleşmez zatenn.hç bi banka 65 yaş maaşı ödemek istemez türkiyede.

turanci42
Aday Memur
11 Ağustos 2007 01:34

O zor bıraz anatolıa...Turkıyede tepkı olustu bankaların satısına..o bıtarafa zaten zıraat gıbı buyuk bı kurumu oyle kolay ozellestıremezler..

bende mensubum bu arada zeynep..

tacettin54
Aday Memur
11 Ağustos 2007 10:39

Arkadaşlar bende mensubum.

Özelleştirileceğini hiç zannetmiyorum. Çiftçiye bu kadar düşük faizle hangi banka kredi verip, onun yükünü hangi banka çekecek.

turanci42
Aday Memur
11 Ağustos 2007 16:58

tacettin sakaryamı...

ben bolu...

11 Ağustos 2007 17:35

bende mensubum çok çok zor bi ihtimal özelleşmesi..

ersins18
Aday Memur
12 Ağustos 2007 03:45

Şu ana kadar ki gelişmeler apaçık özelleştirme hazırlığı gibi görünüyor açıkcası: Genel müd.lüğün İst.a taşınma olayı, kurum içi eğitim seviyesini arttırma çabası,kullanılan sistem ve donanımların hızla değiştirilmesi, Genel Müdürümüzün açıkladığı küçülme yoluna gidilmesi ve karlılığı arttırma politikaları.

Ziraat Bankası gibi bir kurumu öyle her büyük şirket de alamaz. Güçlü bir konsorsiyum veya çok büyük bir şirket gerekir. Açıkcası aklıma GROUPAMA geliyor. Satış olacağına açıkcası ben de inanmak istemiyorum ama olsa bile çok uzun vadede gerçekleşebilir.

Toplam 73 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi