Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : battusay01ece_kimya
12345678910111213»
26 Eylül 2007 21:15

DNA_GeNeTiK
Kapalı

eminim ki biyologlarla ilgili bu forum konularını okuyup geçen pek çok biyolog arkadaşım var. hep yakınıyoruz sadece yakınıyoruz. o kadar kalabalık bi mevcuda sahipken, sahipsiz kalıyoruz, önemsenmiyoruz ve bizler yine sadece ağlıyoruz. fakat birşeyler yapmaya çabalayan insanları dinleme zahmetine bile girmiyoruz o da ayrı.

biyolog_06 arkadaşımın da bahsettiği gibi 29 eylül cumartesi günü, saat 13'de, Sağlık Sk. 19/11 Sıhhıye (Sağlık Bakanlığının arkasındaki sokak) Sağlıksen Ankara Şubesi'nde derneğin 2. toplantısı yapılacaktır.şu anki etapta Ankara'daki biyolog arkadaşlar gelin, görün, dinleyin, düşüncelerinizi belirtin, işinize gelmezse de bi daha uğramazsınız zaten :)ama yeter ki bi adım atın...

28 Eylül 2007 09:58

ctemel

G-Ü-N-C-E-L

28 Eylül 2007 12:39

mentet
Kapalı

güncel

29 Eylül 2007 10:54

xyzt44

meraba arkadaşlar..özel hastanede çalışan varsa eğer çalışma saatleri,koşulları vs.hakkında biraz bilgi verebilir mi acaba??biyere başvurdum ve eğer olursa fazla bir bilgim yok..kendimi ona göre hazırlamak açısından.teşekkürler.

29 Eylül 2007 16:31

kara1111

sevgili arkadaşlarım çabalamayın çabaladıkça batan tek branşın sahibiyiz ben şu saatten sonra okuduğum harcadığım zamanıma acıyorum yeni kazanan arkadaşlara acıyorum esnaf olun arkadaşlar ben öyle yaptım size tavsiye ederim

02 Ekim 2007 14:59

hedef_büyük
Kapalı

Okulunu ve askerliğini bitiren, memurluğu kazanan arkadaşım, evlenmeyi düşündüğü biyoloji mezunu kız tarafından sırf 2 yıllık üniversite mezunu olduğu için reddedildi.

02 Ekim 2007 16:19

biyologcell

hiç üzülmesin zaten ilerde anlaşamazlardı .bırakan ilerdede bırakır bu kez sebep okul değilde başka bişi olur..

03 Ekim 2007 11:40

ctemel

çok ilginç, ama başta böyle olması daha iyi olmuş.

04 Ekim 2007 00:59

tsumeyye

arkadaşlar bu sene biyolojiden en son kaçla alım yapıldı nerelere girildi öğrenebilirmiyim

04 Ekim 2007 10:59

ctemel

biyoloji mezunu olupta kamuda çalışanlar, yada kpss ile yeni girenler varsa, puanlarını ve nerelerde çalıştıklarını yazarlarsa herkese yardımcı olurlar...

05 Ekim 2007 10:47

ctemel

biyolojiyi bitiripte kamuda çalışan yokmu??

17 Ekim 2007 14:10

mikrobiologist

Arkadaşlar ben Nevşehir'de şu an açılmakta olan özel bir hastanede çalışıyorum. Biyoloğum. Burada çok fazla kalifiye eleman yok ve bizim de deneyimli elemanlara ihtiyacımız var.

Laboratuvara deneyimli biyolog ya da kendini geliştirmiş laboranta ihtiyaç var. 4 yada 5 kişi kadar. Maaşlar 600- 650 civarında tabii ki başlangıç olarak.Buradaki hayat standartlarına göre normal. Eğer Kayseri yada Nevşehir civarında yaşıyorsanız ve iyi bir hastanede görev yapmak istiyorsanız yada sadece iş için oralara gelirim diyorsanız bana özelden cv nizi yollayın. Daha fazla ayrıntıyı yazamıyorum çünkü burayı bir kariyer net gibi kullanmak forum kurallarınca yasak olabilir. Ancak emin olun ki bu gerçek bir iş teklifidir.

17 Ekim 2007 15:53

microbiolog4
Kapalı

ya antosiyonin hem tıpta yüksek lisans yaptın.niye bıraktın ki.inan bu fırsatı bulamayanda var.bende tıp mikrobiyolojide başladım yüksek lisansa.

18 Ekim 2007 13:53

-frezya-

eğitim fakültesi mezunları formunda fizik-kimya-biyoloji ortak başlığına desteğinizi bekliyoruz

19 Ekim 2007 09:17

influenza
Kapalı

bende biyoloğunda 1900 nerede alınıyormus biri yazarmaıbenim maas yanından bile gecmiyorda

19 Ekim 2007 11:51

muratsaglam

maaş ne kadar ki? yanından geçmiyor

19 Ekim 2007 13:49

influenza
Kapalı

bunu sen daha iyi biliyorsun tercih yapıp maası duyunca gitmekten vaz gecip bir insanın emeğini çaldın sen murat eminim böyle davranmayada dvam edeceksin

19 Ekim 2007 15:32

ferhan2
Kapalı

otursun evde çocuğuna baksın...hatayı başta yapmış eşiniz.bende biyoloji mezunuyum.2 yıl oldu.kpss çalıştım.87 ile hala açıktayım.tıp fakültesnde yüksek lisans yapıyorum ama onunda sonunu göremiyorum.hiç yorulmasın bence.

20 Ekim 2007 14:14

entobio

biyolog, uzman zoolog ve biyoloji öğretmenliği diplomalarına sahibim. askerliğimi yaptım. 1 sene dershanede süründüm. şimdi lojistik ve taşımacılık sektöründe ufak çapta yöneticiyim.

vay eşinin haline...

biyolog olarak iş bulmak zor...

uzman zoolog olarak daha zor...

biyoloji öğretmeni olarak ise imkansız...

benden söylemesi...

kusura bakmayın, zor günler sizi bekliyor...

21 Ekim 2007 00:13

biyologgaye
Kapalı

ndn bukadar karamsızsınız kpss var özel hastane poliklinikler var ben bu yıl mezun oldum kpss ye hazırlanacagım ve umutluyum belki kazanamam ama umudumu yitirmiyorum aktif olun ve arayın iş

Toplam 588 mesaj
12345678910111213»
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?