Editörler : E.Kayı Han
22 Ağustos 2007 22:14

işadamları olumsuz etkilenmezki arkadaşlar yahudiler parayı elden ele değişmesini sağlıyor fakat kendileri parayı kaybetmiyorlar , değişik bişey bu durum şöyle diyeyim dünyadaki en büyük ticari şirketler ellerinde piyasalarda dalgalanma olunca bi sektör zarar görüyorke nbaşka sektör zarar görüyor işte hemn hemen her sekörde olduklarından yahudi politikası güden şirktler piyasada birbirlerine destek olarak sistemlerini dengede tutuyorlar bunu kırmak çok zorrr ....

nunu28 yazıdına baktım şunu kendime alıyorum, yahudiler müminler ilerledikçe silahlarını arttırıyorlar bunun için silahların ilemediği bi gençlik olmalıyızzz ...

23 Ağustos 2007 02:34

nunu ergun poyraz hapise girince kılıse destek verdi savundu

kıtabı okumussun bitirmissin sanırım ama ergun poyrazıda takıp edersen kımın yahudu oldugunu daha iyi anlarsın

reisehan
Daire Başkanı
23 Ağustos 2007 15:59

YADUDİLER DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN.OSMANLILARA YAHUDİLERİN YAŞAM SONLARINA KADAR VEFA BORÇLARI VAR ŞU AN YAŞIYORLARSA SOYLARI DEVAM EDİYORA BİZ TÜRKLERİN YÜCE ATALARINA VE BİZLERE BORÇLULAR. HER ÜLKE TARAFINDAN HER MİLLET TARAFINDAN ZULÜM GÖRÜRKEN ASILIKEN, KESİLİRKEN OSMANLI İMPARATORLOĞU BUNLARA KAPILARINI AÇMIŞ ÜLKESİNİN EKMEĞİNİ SUYUNU HAVASINI PAYLAŞMIŞTIR CAN GÜVENLİĞİNİ KORUMUŞTUR. BU KADAR NANKÖRLÜK OLAMAZ İT BİLE EKMEK YEDİĞİ KAPIYA SADIK KALIYOR BAŞKA YORUM YAPMIYORUM ONLARI YÜCE ADALETE HAVA EDİYORUM.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi