Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
24 Ağustos 2007 08:58  

SAĞLIK KURULU RAPORU ÖZEL HASTANEDENMİ DEVLETTENMİ?

CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM.

24 Ağustos 2007 17:48

durmakyokk

Tam teşekküllü devlet hastenesinden. Aman arkadaşlar sağlık ocağından falan almayın. Olur ya gittiğiniz yerde tam teşekküllü hastane olmaz. Yüzlerce km rapor için yol yaparsınız. Atanacağınız yere gitmeden memlekenizde almaya bakın.

24 Ağustos 2007 18:00

majeur

bugün izmitteki tam teşekküllü özel hastaneleri arayıp sordum meb için gerekli heyet raporunu özel hastaneler veremiyolarmış. devlet kalıyo yani geriye.

24 Ağustos 2007 22:23

şehriyar2
Kapalı

sadece devlet hastaneleri variyor heyet raporunu arkadaşlar.. hepsi de vermiyor devletlerin.. meselâ; istanbulda oturanlar için, bayrampaşa devlet hastanesi ve vakıf gureba eğitim hastanesi veriyor bizim bildiğimiz.. 70-80 ytl arası da fiyatlar değişiyor.. ayrıca heyet her zaman toplanmıyormuş raporun veriliş tarihi hesaplarınızı alt üst edebilir.. biran evvel almak için uğraşın derim.. allah yardımcınız olsun..

24 Ağustos 2007 22:32

formasyon

bu bilgiyi nereden aldın şehriyar? (doğru olduğuna inanıyorum ama kesin mi diye soruyorum) çünkü denizli il milli eğitim müdürlüğünden telefonda özel hastane de olur dediler de... ben de pzt gidip raporu orada almayı düşünüyordum. memuriyete giriş raporundan farklı mı bu yahu? Ben imamlığa girişte 10 dk. da bir özel hastaneden almıştım.

24 Ağustos 2007 22:33

mhmtdmr

ben hasekiden almıştım şubat atamasında. baya bi dolaşıyosunuz İçhastalıkları, genelcerrahi, nöroloji, göz, Kulak burun boğaz, cildiye üroloji, psikiatri. ha bide kanınızı alıtolar vdrl testi için. hasekide 63 ytl idi ama ki gün sürüyo almsı bazen de üç gün. en iyisi bakırköymüş istanbuldakiler için söylüyorum. 120 ytl civarında ama yarım günde hallediyosun dediydi arkadalar tabii ben üçgün uraştıktan sonra. özeli de kabul ediyolar ama salık kurulu raporu veren özel hastane bulmak zor. İstanbuldakiler giteden halletsinler. dediğim gibi pahalı olmakla birlikte en çabuk bakırköydevlet hastanesinde veriyorlarmış. herkese selamlar.

26 Ağustos 2007 15:10

şehriyar2
Kapalı

farmasyon arkadaşım.. arkadaşlar aramışlardı hastaneleri.. özeller vermediklerini söylemişler.. amma gerçek amma baştan savmak için bilmeiyorum anlamak zor bu hastaneleri.. hakikaten devletler de uğraştırıyor.. ben bakırköy devlet hastanesinin bu kadar çabuk verdiğini bilmiyordum.. vakıf gurebaya başvurdum altı adet bölüm dolaştık yarım günde halloldu bu mesele.. ama raporun çıkması için çarşamba veya cumayı bekliyoruz.. bakalım hayırlısı..

sen yine de bildiğin özelleri bi araştır istersen..

27 Ağustos 2007 17:02

qli10

ist da raporu veren özel hastane ismi bilen var mı?

03 Eylül 2007 09:45

yumru

arkadaşlar ok meydanına sakın gitmeyin çarşamba heyet varmış sonra 2 3 sonra verirlermiş.ben gittimde ordan biliyom.

Toplam 8 mesaj