Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
28 Ağustos 2007 21:04  

banka destek elemanı ne iş yapar

böle bi iş ilanı var banka destek elemanı ne iş yapar arkadaşlar

28 Ağustos 2007 21:07

albayrak200

hic bulasma derim sana tavsiyem. tam olarak pozisyonun ismini acikca yazmiyorlarsa bulasma

28 Ağustos 2007 21:07

barbarca

işin garibi mezuniyet aramıyo

28 Ağustos 2007 21:10

albayrak200

sen beni dinle burda tecrube konusuyo bulasma boyle ilanlara. 3kurus para verip essek gibi calistiriyorlar

28 Ağustos 2007 21:30

barbarca

arkadaşım ben bulaşıcam diye bişey söledimmi:)bu bahsettiğim ilan daha mezun olmamış okuyan eleman alıyo ben zaten başvuramam ama detaylı sölemem gerekirse bu üç kuruşluk maaşa eşek gibi çalışacak senin tabirinle çok kişiyi tanıyorum anlatabiliyomuyum ben o yüzden o kişilere sölememk umutlandırmamak için önce iş tanımını bilen varsa bir bilgi almak istedim sadece genede teşekkür ederim

29 Ağustos 2007 01:13

darqer

Her türlü işe koşan eleman tipi işte.Ne iş olsa yaparım diyenleri arıyolar.

29 Ağustos 2007 10:13

ecemsuu

destek elemanı genellikle sekreter, güvenlik görevlisi yada odacı vb personele deniliyor.

örnek: http://www.oyakbank.com.tr/ik-isealimsurecimiz.asp bu adreste sayfanın alt taraflarında sorunun cevabını bulabilirsin...

29 Ağustos 2007 10:18

theonlyone

sen bankaya bi şekilde destek olursun kardeşte, banka sana destek olmaz olsa olsa köstek olur. Böyle ibarelerden uzak durmak lazım, Lüzumsuz işler kadrosu diye adlandırılabilir, tipik çaycı çorbacı pozisyonu. Yanlış anlaşılmasın aşağılamak manasıyla söylemedim ama öyle, gerçek bu. En iyi ihtimalle muazzam faks çekiş yeteneği kazandırabilen bir meslektir kendisi...

29 Ağustos 2007 11:09

barbarca

sağolun arkadaşlar öğrendim sekreterlikmiş.açıköğretimde okuyanları alıyolar.siz ne derseniz diyin bir arkadaşım varki açıköğretimde okuyo babası kalp hastası çalışamıyo ikitanede özürlü kardeşi var.mezun olunca bankaların başka bölümlerine başvurucak tabiyki ama şimdi öğrenciyken böle bir işe ne kadar ihtiyacı var tahmin edin.bizler mezunuz bugün olmazsa yarın gireriz bir yere ama eleştiri yaparken birazda böle arkadaşlarımızı düşünün ayakçı çaycı çorbacı deyip geçmeyin

29 Ağustos 2007 12:35

gülümbenim57
Kapalı

çok kötü..........yükselme şansın 0....

29 Ağustos 2007 12:46

pesisall

sen milletin ne dediğini takma hiç, ne güzel işte okurken de çalışıp ailesine de yardım etmeye çalışıyo, umuyorum 2-3 yıl sonrasında biz de bankalarda ii yerlere geliriz de, bikaç zenginin referansıyla işe girenlere değil de bu tüp insanlara yardım ederiz..

29 Ağustos 2007 13:00

theonlyone

Kardeş ben yazımda söyledim zaten aşağılamak için söylemediğimi, bizatihi bu tarz bir işte üniveristede okurken bende part-time olarak çalıştığım için söyledim. Ben sadece gerçeği söyledim en iyi ihtimalle çok iyi faks fotokopi çekmeyi öğrenirsin bu bir gerçek, ihtiyacı olmayanların kesinlikle başvurmamasını tavsiye ederim, arkadaşının ihtiyacı varmış anlaşılıyorki başka şansı yok, keşke daha iyi imkanları olabilse oradan başlayabilse ama o kadronun statüsü budur + - fotokopi faksın yanında çay çorba getir götür işi yapılır. Olay budur, malesef işveren kimin ne derdi var bakmıyor, Allah yardımcısı olsun...

25 Ekim 2007 08:06

selda_yasar

sekretermiş evet ama açıkcası tüm sekreterlere çay getir götürmü yaptırıyorlar :) yani eğer bir kademe yükselme şansı varsa bende deneyebilirim de... yinede bilmiyorum :S

25 Ekim 2007 19:33

sabırşükür

peki bankada stajerler ne iş yapar arkadaşlar.ve 4 yıllık fakülte mezunu olarak stajyer girmek nekadar doğru sizce?

28 Ekim 2007 20:03

sabırşükür

gncl

Toplam 14 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?