Editörler : supporters.
11 Ekim 2007 00:36

arkadaşlar burada öğretmenlik mezunu yok mu?

yoksa ben çok mu geç kaldım çalışmaya?biraz okudum yazılanları çok moralim bozuldu...hiç şansım yok gibi geldi ama benim kazanmaktan başka şansım yok!!!

tufandadas
Genel Müdür
11 Ekim 2007 19:00

laboratuvargüzeli

BURA KPSS A PLATFORMU.KPSS A 0,99 İİBFCİLERİ 0,01 DE MÜHENDİSLİK VE DİĞER FAKÜLTELERİ İLGİLENDİRİYOR. EĞİTİM MEZUNLARINI BURADA BULAMAZSIN KARDEŞİM.

EĞİTİMCİ OLARAK ÇALIŞMAYA GEÇ KALDIĞIN FİKRİNE KATILMIYORUM.ZİRA SİZİN BÖLÜM ÇOOK KOLAY BİZİMKİNE GÖRE.:)

EĞİTİMCİ OLSAYDIM SEKİZ ON AY DEĞİL 1 AY ÇALIŞIRDIM YETERDİ:) ALLAH KOLAYLIK VERSİN.

ideaa
Kapalı
12 Ekim 2007 14:03

meraba arkadaşlar. bende ilk defa bu foruma giriyorum ve sizi bir hayli rahat görüyorum. birileri gerçekleri söyleyince de kızıyorsunuz. ben bu yıl 4. sınıfım sınava hazırlanıyorum. ilk olarak konu çalışıyor sonrada çözdüğüm soruların en az 2/3 doğru çıkana dek test çözüyorum.pazartesi günü 7 saat salı 8 saaat çarşamba 8 saaat perşenbe 7 saat cuma c.tesi ve pazarda 10'ar saat çalışıyorum. ve halende vcdanen rahat değilim. ben hayatımda her şeyi il denememde başardım. bunu da ilk girişimde başarmak için çaba sarf ediyorum. bunları size açıklamamın nedeni egomu tatmin etmek için değil belki biri daha daha fazla çalışırda bende ona bakarak performansımı artırırım... hayatımız sınav olmalı aksi halde başarısızlık kaçınılmaz olacaktır..

bulkare
Şube Müdürü
12 Ekim 2007 20:49

bazı arkadaşlar kendilerini çok fazla srtese sokuyorlar.biraz rahatlayın arkadaşlar.bı sınav iyi çalışarak olur.ama çalışma kişiden kişiye değişir.bazı arkadaşlarımız işe gitmeden sadece ders çalımalı diyorlar. bu uzun sürede. ben bir çok kişiyi tanıyorum ki güzüdzleri işe gidip akşamları sınava hazırlanıpta başarılı olan çok gördüm. çünkü işte çalışan adam işinden bıktığından burdan nasıl kurtulurum diye motüvasyonudaha çok.o yüzden dersleri daha iyi anlıyor.oblar için çok zor ama başarıyorlar.

sizde çalıoşmaya devam edin.

star0650
Aday Memur
12 Ekim 2007 21:26

slm arkadadlar bence bu sene mezunum ve basladık calısmaya 2008 kpss için.gunde kac saat calıstıgımız degil ne kadar verim aldıgımız önemli.ÖNCELİKLE konuları halletmeliyiz ve sonra cözum yapmalıyız diye dusunuyorum.1 ay maliye 1 ay iktisat 1 ay muhasebe 2ay hukuk konu calısmaya ayırdım tabi konuların arkasınada soru cözümü marttan sonrada da bol soru cözumu.EGER bu programı illa saate vurmak gerikirse 6 saat calısıyorum.bi de calıstıgımız tempoyu sınava yaklasınca sıkılıp bırakmamak gerekli cunku bu sınavı unuturuz sıkılırız diye gec baslayan yada erken baslayıp sonra sıkılıp bırakanlar degil adam akıllı calısanlar sonuna kadar göturenler kazanıyo elimizden geleni yapıyoruz ALLAH yardımcımız olsun hepimizin

dusom
Memur
15 Ekim 2007 23:13

güncel

sirtcantam
Daire Başkanı
16 Ekim 2007 19:19

Cuma´ya kadar Makro´yu da bitireceğim inşallah, hafta sonu da soru çözerim biraz.. İş yerinde bayram telaşı yüzünden bu hafta hiç çalışabilecek gibi görünmüyorum, o yüzden akşamları eve gelince uyku saatime kadar çalışmalıyım ama kendimi bilgisayarın başından kaldırıp çalışma masama oturtacak güce de ulaşamıyorum bir türlü.. :( Ama yok, yapmak zorundayım, sadece kendim için..

delibostan
Memur
16 Ekim 2007 21:12

kolay gelsin acaba ilk önce hangi dersten başlasam daha iyi olur iktisat mı muhasebe mi

lprmrh
Kapalı
17 Ekim 2007 11:18

hukuktan başla ;)

uludag_edu
Aday Memur
17 Ekim 2007 15:29

merhaba arkadaşlar. öncelikle hepinize başarılar diliyorum ben günde 9 saat çalışıyorum planım ise herkesinkinden farklı değil özet çıkararak çalışıyorum şu ana kadar maliye medeni borçlar makro ve mikro iktisat bitti günde bu 9 saatı sadece üç ders için ayırıyorum pazar günü ise tatil.herkese başarılar

ftimsah
Kapalı
17 Ekim 2007 15:40

arkadaslar 9-10 saat ders calismak guzel gercekten...ama sunu unutmayin sinav tecrubesi diye birsey vardir...ve bunu sakin gozardi etmeyin...o nedenle onunuze gelen sinava girin hedefiniz olsa da olmasa da...ozellikle yazili sinavla alan yerlere girmeyi hedefleyen insanlar icin soyluyorum, yazili sinav tecrubesi kazanmanin yuzde 50si...herkese basarilar...

aysegul_mmf
Aday Memur
18 Ekim 2007 00:12

Arkadaslar hepinize kolay gelsin..Ben bisey sormak istiyorum..1 ay önce kpss kursuna basladim.Ayrica idari yargi da istiyorum.Ama dogrudüzgün ders calismaya vaktim kalmiyor.Kurs cikisi yorgun oluyorum ve sadece günün tekrarini yapabiliyorum.Bu bile 4 saat sürüyor.Bu normal mi?ne yapmam lazim?Yardimci olursaniz cok sevinirim..

lprmrh
Kapalı
18 Ekim 2007 13:14

kurs seni engelliyorsa bırakacaksın, kendi basına kendi prog. ile çalısacaksın.... yada kurstaki tekrarlarla yetineceksin !!!

dusom
Memur
03 Kasım 2007 18:09

gncl

lecter
Kapalı
03 Kasım 2007 18:48

bende acaba kaç saat çalışsam yada kaç sayfa çalışsam diye

düşünüyordum ama zamanla bunların önemli olmadığını gördüm

kaymakam adayı bi arkadaşımızın dediği gibi KONULARIN

MANTIĞI KAPMAK LAZIM yoksa boş okur geçeriz.

madrower
Kapalı
03 Kasım 2007 23:17

önemli olan kaç saat çalıştığın değil adam gibi ne kadar çalıştığın ne öğrenebildiğin kendinizi harap etmenin anlamı yok biraz kasmak gerekiyor ama patlamadan

SUNEXX
Kapalı
04 Kasım 2007 00:09

Ben de çalışanlardanım...ama daha henüz derse başlamadım...çok geç kalmadığımı birisi bana söylesin yoksa boğazdan atıcam kendimi :( 2009 kpss duymak istemiyorum daha..

lecter
Kapalı
04 Kasım 2007 10:30

yok daha geç değil ama istersen ufaktan çalış

SUNEXX
Kapalı
04 Kasım 2007 12:47

Teşekkkür ederim lecter..:)

Baranes
Şef
04 Kasım 2007 13:55

artık bekleme birazdaha beklersen geç kalacan treni kaçırma derim yoksa 2009 treni rötarlı olabilir:)

Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi