Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopalihuzur657
08 Eylül 2007 20:56  

Kapalı
Bursa...Ücretli ve vekil Öğretmenlik !

Merhaba arkadaşlar,Bursa'da ücretli öğretmenlik başvurusu yapanlardan arananlar oldu mu?Hangi bölüm,hangi okula?En son ne zaman ararlar bilgisi olan var mı?Teşekkürler.

08 Eylül 2007 21:04

.16.
Kapalı

Bilgisi olanları bekliyorum.

08 Eylül 2007 21:07

A.Y.D.I.N

valla arkadaşım ben cuma günü başvurmaya gittim, atamadaki amcam aramaya başlamıştı... Görevlendiriyodu milleti... Umarım bizede sıra gelir... Hatta bi kaç kişi de görevlendirilmiş ve sigortasını başlatmak için gelmişti ilçeye... Tabi ben osmangazi den bahsediyorum başka yere başvurduysan bilemem...

08 Eylül 2007 23:18

seval85
Kapalı

arkadaşlar bende başvurdum hemde 3 ilçeye osmangazi nilüfer ve yıldırım ama aramadılar sizce ne zaman belli olur

sizi aradıkları zaman buraya yazında haberimiz olsun .bide alınanların listesi milli eğitim müdürlüklerine falan asılmaz mı

08 Eylül 2007 23:35

gul_16

slm arkadaşlar osmangaziye başvuran varsa cevap geldimi bende merak ettim geldiyse çağırıyorlar sanırım

08 Eylül 2007 23:37

seval85
Kapalı

ya bana cevap gelmedi.

08 Eylül 2007 23:39

gul_16

seval hocam nerde oturuyorsunuz ilçerin okulları farklı ve ulaşım sorun olmazmı sizi telefonla arayacaklar liste asılmıyor

08 Eylül 2007 23:41

seval85
Kapalı

ben osmangazide oturuyorum

merinos fabrikasının hemen alt tarafında çok uzak dağ köyü falan olmadığı sürece ulaşım sorun olmaz diye düşündüm. çünkü ben tam ortada bi yerde bulunuyorum ve bi vesayitle çoğu yere gidebiliyorum

08 Eylül 2007 23:44

gul_16

seval hocam bende nilüferde oturuyorum osmangazide çok açık var mutlaka çıkar bu hafta belli olur sanırım yeni açılan okul varmı bu sıralar bilmiyorum ama varsa ihtiyaç daha çok oluyor

08 Eylül 2007 23:46

isqwild

bilgisayarcıyım.nilüfere ve osmangaziye başvurdum haber gelmedi bana da. nilüferdeki bayan başvuruda bilgisayarcı açığımız fazla yok çıkmaabilir siz yine de osmangaziye başvurun demişti.bu başvurularda neye göre seçim yapılıyor acaba bilen var mı.

08 Eylül 2007 23:46

seval85
Kapalı

teşekkürler gul-16

sende 3 ilçeye birden başvursaydın.osmangazi ilçe milli eğitim müdürlüğündeki görevliler

dedi banada

bi kaç ilçeye beşvurursak şansımız daha çok olurmuş

bide bu olaylarda torpil çok önemli. bizde de o yok bakalım ne olacak.

08 Eylül 2007 23:50

ebruli_i

sınıf öğrt. aradılar benide bugün.

08 Eylül 2007 23:51

gul_16

evet haklısınız hocam ben daha ziyade evime yakın okulları seçmeyi düşündüğüm için sadece nilüfere başvuru yaptım tanıdık işe yarıyor sizin puan kaç hocam

08 Eylül 2007 23:51

seval85
Kapalı

ebruli hocam

ne dediler peki

bende sınıf öğretmenliği yim ama beni aramadılar.evi arayıp ulaşamayınca ne oluyo acaba

08 Eylül 2007 23:55

gul_16

ebruli hocam hangi ilçe ve hangi okul için aradılar

08 Eylül 2007 23:57

ebruli_i

işte bu okul boş olur mu dediler. olur dedim onlarda tamam dedi. bu kadar. evde olmaya çalışın hocam. çünkü ben dilekçeyi verirken özellikle belirtti kadın cep değil ev yazın cebi arayamıyoruz. tekrarda ararlar mı bilmiyorum valla. hani talep çok ya ulaşamayınca uğraşmazlar gibime geliyor. bu hafta bir çok arkadaşı aradıklarını duydum hatta beni kapatıp arkadaşı aradılar sanırm mj atmıştı hemen:) inş. olur arkadaşlar atamalar gibi oldu bu dilekte ama bizi buna mecbur edenler utansız diyelim artık. bence ilçeye gidip sorun bi hocam...

08 Eylül 2007 23:58

emre999

Arkadaslar sımdı bız kacıncı sırada oldugumuzu nerden ogrenıyoruz yanı lınk yazarsanız sevınırım bılgısı olan arkadasım lınkı ozele atarsa cok memnun olurum

08 Eylül 2007 23:59

seval85
Kapalı

ya acaba biz milli eğitim müdürlüğünü arayıp sorsak başvurumuz ne oldu kabul edildi mi diye pazartesi günü

olurmu acaba bi cevap verirler mi.

09 Eylül 2007 00:03

gul_16

hayır hocam size telefon açarız derler ama atama bölümüne gidip sorabilirsiniz bir bilgi verilir herhalde diye düşünüyorum çünkü atama bölümü ilgilenir sadece

09 Eylül 2007 00:06

seval85
Kapalı

teşekkürler ben pazartesi giderim

o zaman

yarın pazar

aramazlar herhalde

o yüzden pazartesi ben gideeyim bakayım

09 Eylül 2007 00:11

gul_16

seval hocam mutlaka çıkar bu hafta

Toplam 191 mesaj