Editörler : supporters.

chant
Şef
25 Eylül 2007 20:03

lavinda burs için herhangi bir şart yoktu dimi..zati yükseğe yeni başlıcaz ama lisans ortalaması falan?

isletmeci14
Aday Memur
26 Eylül 2007 14:14

arkadaşlar ben kykdan yl için burs başvurusu yapamıyorum hep hata veriyo anlamıyorum bunun uygun bi saati filan mı var? yapan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

lavinda
Şube Müdürü
26 Eylül 2007 15:24

hayır yok galiba.. ben almancadan yapıcam yüksegi ama sanırım burs öle hemen çıkmıyoo ...ya benim de bi özel buırs ihtimali var bi tekstilden ama kesin olmamkla beraber eger çıkarsa öğrenim ya da burs gelmez mi???? bi de formda LES puanı diyooo benim les ales e dönüştürülmüş hali hangisini yazıcammmm?????

turkolog85
Kapalı
26 Eylül 2007 17:47

sayfa açılmıyor şu an

ben lisansta hiç bişey almadım katkı ne burs ne arkadaşlar geriye ödemesi çok zor oluyor mu ?

turkolog85
Kapalı
26 Eylül 2007 18:06

ARKADAŞLAR TAMAM BEN ÖĞRENDİM ONU AMA BAŞVURUDA SADECE BURS DİYE BİR ŞIK YOK

BURS VE ÖĞRENİM VAR O MU İŞARETLENECEK? YOKSA KREDİ İSTEMİYORUM MU DENİLECEK O ZAMAN NEYE BAŞVURMUŞ OLUNUYOR Kİ ?

isletmeci14
Aday Memur
26 Eylül 2007 20:18

arkadaşlar ben kykdan yl için burs başvurusu yapamıyorum hep hata veriyo anlamıyorum bunun uygun bi saati filan mı var? yapan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

klakson
Aday Memur
26 Eylül 2007 23:28

arkadaşlar kyk bursunun kredi gibi geri ödemesi yok değil mi??karşılıksız mı??başbakanlık bursu buna mı dönüştü?

klakson
Aday Memur
27 Eylül 2007 12:38

BİR DE SADECE burs istiyorsak kredi seçeneğinde istemiyorumu mu işaretlicez?yoksa burs ve öğrenim kredisi seçeneğini mi?ama kesinlikle kredi istemiyorum mesela ben geri ödememek için hangisini işaretlicem?

ehü_ehü
Memur
27 Eylül 2007 21:13

klakson kardeş aynı tereddütü bende yaşadım ve en iyisi kyk ya tel açıp danışıyım dedim. telefonu açan sekreter bi sn bağlıyorum dedi bekledim bekledim tel suratıma kapandı.pes valla ne diye maaş alıyolar bunlar anlamıyorum ya. nese dedim sizin vereceğiniz bursada....adam akıllı açıklama yapmamışlar. en sonunda bende hem katkı kredisi istemiyorumu işaretledim...hemde yurt istemiyorumu işaretledim...bekliycez bakalım hayırlısı olsun

klakson
Aday Memur
27 Eylül 2007 22:23

ehe-ühü arkadaşım evet ben de kykyı aradım ve telefon kapanıp durdu bunlar boşa maaş alıyor işte.ben de ikisini de istemiyorum işaretledim dediğin gibi beklicez bakalım.ama mantıken de biz doğrusun yaptık bence çünkü kredi istmeyenler otomotikman burs ister diye algılanmalı.yoksa niye başvurulursunki siteye değil mi??

tevhid
Aday Memur
29 Eylül 2007 17:46

arkadaşlar yüksek lisans başbakanlık bursu ne kadardı geçen sene 300mü.

mesaa
Genel Müdür
29 Eylül 2007 19:40

Evet.. 300 ytl..

turkolog85
Kapalı
29 Eylül 2007 20:30

ben başvurumu yaptım. herhangi bir kuruma onaylatıyor muyuz hiç bir şey yazmıyor bunun hakkında çıktı almama gerek var mı ?

dreyfus
Memur
29 Eylül 2007 23:52

türkolog85 öğretmenlik yaptığınız halde mi başvurdunuz?

yani bu şekilde olanlara burs verimiyor bidiğim kadarıyla.Yanılıyor muyum?

turkolog85
Kapalı
30 Eylül 2007 23:23

ne alaka ben öğretmenlik yapmıyorum ki yüksek lisans öğrencisiyim sadece ve sadece bu da nerden çıktı.

dreyfus
Memur
30 Eylül 2007 23:34

Bu hiddet yaa... Profilinde öğretmen olduğun yazıyor...O profilden başka ne anlaşılabilir ki...

Hem sadece sordum.

turkolog85
Kapalı
01 Ekim 2007 21:22

diplomamda öğretmenlik yazıyor öyleyse sıfatım odur o anlamda..

lavinda
Şube Müdürü
02 Ekim 2007 00:03

ya evet bi çıktı falan almamaıza gerek var mı arkadaşlar???? lütfen bi cevappp

dozturk_84
Kapalı
03 Ekim 2007 14:53

arkadaşlar burs n zaman belli oluyor ve ödemeye n zaman başlıyorlar bilginiz varmı? ve neye göre değerlendiriyorlar?

lavinda
Şube Müdürü
04 Ekim 2007 11:22

güncell

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi