Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifkjhu
29 Eylül 2007 23:13  

kpss hızlandırılmış kurslar

kpss b grubu için derseye gitmeyi düşünüyodum.ama bazı dersaneler sınavdan bir kaç ay önce bitiyormuş.bu durumda hızlandırılmış gruba kaydolmak daha iyi olmaz mı? bilgilerin taze kalması açısından.ne dersiniz?

29 Eylül 2007 23:15

hektoryyy
Kapalı

ben bugün kayıt oldum o biten dersanelere gitmeyin ayrıca hızlandırılmış kursları tavsiye etmem herşey üst üste gelir

29 Eylül 2007 23:24

inci_2007

peki başlayacağın kurs ne zaman başlayıp ne zamna bitecek. sanki zaman çok uzun gişbi geliyor bana. üf ya kafam çok karıştı...

29 Eylül 2007 23:27

hektoryyy
Kapalı

bizim kurs aralık ilk haftası başlayıp sınava kadar devam edecek

29 Eylül 2007 23:29

inci_2007

anladım sagol bazı kurslar ekimde başlıyo ya ondan sordum. iyiymiş senin kurs erkende başlamıyo. kolay gelsin.

29 Eylül 2007 23:33

hektoryyy
Kapalı

inci hangi ildesin hangi ilde kursa gitmeyi düşünüyorsun

29 Eylül 2007 23:35

inci_2007

mersin

29 Eylül 2007 23:40

hektoryyy
Kapalı

bunla ilgi bir açılmış konu var fen edebiyatlarda araştırırsan sana hangi kurs iyidir yardımcı olurlar

30 Eylül 2007 10:45

july king

bende hızlandırılmış kursa gitmeyi düşünüyorum.evde kendim çalışıp son bikaç ayda dersanede tekrar yaparım diyorum

30 Eylül 2007 16:20

jeokiz2006
Kapalı

bende hizlandirilmis kursa yazilmayi dusunuyorum daha onceden dersaneye gittigim icin temelim var konulari bitirmis durumdayim ve test cozuyorum.genel tekrar icinde son 1-2 ay kala hizlandirilmis kursla son asamalari tamamlamak cok daha mantikli..fakat dersaneye gitmeden yada bilgisi olmayanlar icin hizlandirilmis kurs ne derece dogru olur bilemiyorum..zaqten dersanelerin ekim..kasim..aralik..mart..kurslari var..bence her ksiye hitap ediyor..yeterki siz calisin..basarilar..

01 Ekim 2007 10:39

face_31

kpss zor bir sınav ve zorluğu da şu, yıllardır sınavlara girmekten bıkmış insanların böylesine kapsamlı bir sınava girme zorunluluğu olmaları. aslında herkes bu sınavları geçecek seviyede. lakin kontenjan az ve aday sayısı fazla olduğunda bu kez hazırlık kurslarına gerek duyuluyor.

ben izmirdeki eğitim kurumlarını araştırdım, ancak sizlerinde araştırması ve kursa gideceklerin hata yapmamaları açısından yararlı olur.

kpss kurslarında önemli olan çok şey öğrenmek değil, kendinizi bu yarışa motive edecek ortam bulmaktır. kpss turslarında deneyimli bir kurum bulmanız esastır. benim aklıma deneyimli kurs deyince NOBEL DERSHANESİ geliyor

01 Ekim 2007 10:48

july king

reklam kokusu alıyorum

01 Ekim 2007 11:00

stuka

çok erkenden kursa başlamak iyi değil bence,hem sıkılırsınız hem de konuları unutabilirsiniz,yılbaşına kadar evde kendiniz çalışıp test çözün bol bol,sonrada hangi konuda zayıfsanız o konuya ağırlık veren bir kursa gidin...

02 Ekim 2007 00:03

inci_2007

güncl

07 Ekim 2007 00:28

face_31

reklam kokusu alanlara söylüyorum, bende burada isimlerini vermeden karalama kampanyasına girme kokusu alıyorum. ismi geçen herkesi karalayıp kendi isimlerini zikretmiyorlar. helal valla. burada reklam yok doğrular var

24 Ekim 2007 18:11

kürk mantolu madonna

ben de bu sene kpss b sınavına girecem,şimdilik evde çalışıyorum,şubat gibi hızlandırılmış kurslara gitmeyi düşünüyorum.bence en mantıklısı hızlandırılmış kurslar şimdiden dersnaye gitmenin anlamı yok çünkü 8 ay çok uzun bi süre.

Toplam 15 mesaj
Grup Vizyon