Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
«523252335234523552365237523852395240524152425243»
21 Kasım 2013 19:54

mudanyalim

MUDANYALIM 9 TARIM BAKANLIĞI KADROSU YÜZÜNDEN DİĞER KADROLARA TERCİH VERİRLER YÖNLENDİRMELERİNE DİKKAT ET MİLLETİN EKMEĞİYLE OYNAMA GEÇEN ATAMADAKİ TEKRAR TERCİH VERİP GİDİLMEYEN 40 KADROYU AÇMADIKLARINI GÖRÜYORSUN TERCİH VERİLİP GİDİLMEYEN KADROLAR YANIYOR BİR SONRAKİ ALIMDA AYNI KADROLAR ÇIKMIYOR

Mudanyalım 399 Kit pozisyonuna dahil yerler yanar ise senden bilirim kimse TARGEL kadrolu yeri bırakıp 399 Kit pozisyonlarına gitmez senin yüzünden bu kadroları yerleşir ve gitmezler ise herkes senden bilir

DPB GTHB Tebliğleri, 8 ay önce - Alıntıya git

hacı sen ne kullanıyon ya

milleti zorla mı tercih yaptırıyorum?

21 Kasım 2013 20:00

DPB GTHB Tebliğleri

gençler fırsatı olan yazsın 2012 puanının son kez kullanacaksnız

bakmayın hakkari-ağrı-şırnak heryeri yazın

4/A lı kadrolu mühendis olacaksınız ilk zamanlarda zorlanırsınız, sonra alışırsnız.

mudanyalim, 8 ay önce - Alıntıya git

bu ne demek oluyor o zaman mehdi eker gibi üstü kapalı konuşmuşsun güzel bir açıklama yap hadi bekliyoruz meali nedir bu yazdığının çoğu kadro 399 kit kanunu 10 yıl çakılı sözleşmeli pozisyondur hani 9 kadrodan başka nerede 4A kadrosu var

21 Kasım 2013 20:04

4-2-3-1

MUDANYALIM 9 TARIM BAKANLIĞI KADROSU YÜZÜNDEN DİĞER KADROLARA TERCİH VERİRLER YÖNLENDİRMELERİNE DİKKAT ET MİLLETİN EKMEĞİYLE OYNAMA GEÇEN ATAMADAKİ TEKRAR TERCİH VERİP GİDİLMEYEN 40 KADROYU AÇMADIKLARINI GÖRÜYORSUN TERCİH VERİLİP GİDİLMEYEN KADROLAR YANIYOR BİR SONRAKİ ALIMDA AYNI KADROLAR ÇIKMIYOR

Mudanyalım 399 Kit pozisyonuna dahil yerler yanar ise senden bilirim kimse TARGEL kadrolu yeri bırakıp 399 Kit pozisyonlarına gitmez senin yüzünden bu kadroları yerleşir ve gitmezler ise herkes senden bilir

kardeş saçmalama adam 2014/1 unutmuş öyle bişey yazmış.hem yanlış hatırlamıyorsam adam atanmıştı niye yanlış yönlendirsin.

bi lafla tercih yapacak kadar aptal varsa zaten hiç yapmasın.

burda milleti en çok yönlendirmeye çalışan sensin.bakanlık dışındaki kadrolara tercih muhabbeti olunca zıpladın birden.kendin mi düşünüyosun oraları.ondan mı millete şubat gibi alım olacak diyosun.

21 Kasım 2013 20:08

mudanyalim

bu ne demek oluyor o zaman mehdi eker gibi üstü kapalı konuşmuşsun güzel bir açıklama yap hadi bekliyoruz meali nedir bu yazdığının çoğu kadro 399 kit kanunu 10 yıl çakılı sözleşmeli pozisyondur hani 9 kadrodan başka nerede 4A kadrosu var

9 kadro var ama bazıları yok şurası olmaz burası olmaz diyor

bende 4a lı kadrolu olcaksın hakkari şırnak farketmez yazdım

bilmem anlayabildin mi?

anlamadıysan cümleyi bastan oku, biraz düşün

21 Kasım 2013 20:10

ne çektin be GIDACI

4/A lı kadrolu mühendis olacaksınız ilk zamanlarda zorlanırsınız, sonra alışırsnız.

hayırdır aga, ne diyon sen

21 Kasım 2013 20:15

DPB GTHB Tebliğleri

9 kadro var ama bazıları yok şurası olmaz burası olmaz diyor

bende 4a lı kadrolu olcaksın hakkari şırnak farketmez yazdım

bilmem anlayabildin mi?

anlamadıysan cümleyi bastan oku, biraz düşün

Sana katılmıyorum muğla istanbul ankara yalova gibi yerlerde bide adam memleketindeyse neden hakkariye gitsin sen karsa gitin çok çektin diye herkesmi çeksin Bide 3000tl maaş alan biri evinden çook uzaklara tercih verip gitse bile aileleri izin vermez baskı altında kalırlar gitmezler ve o kadrolar da yanar belki onun umrunda olmaz ama oraya gidecek kişi ümrü boyunca bu olayı unutmaz o kişiyi unutmaz hep bedua okur durur

21 Kasım 2013 20:17

DPB GTHB Tebliğleri

agruculture34 abimiz inşallah bu yazıları okuyorsun da bana savunduğun kişinin nasıl biri olduğunu görüyorsundur

21 Kasım 2013 20:21

4-2-3-1

Sana katılmıyorum muğla istanbul ankara yalova gibi yerlerde bide adam memleketindeyse neden hakkariye gitsin sen karsa gitin çok çektin diye herkesmi çeksin Bide 3000tl maaş alan biri evinden çook uzaklara tercih verip gitse bile aileleri izin vermez baskı altında kalırlar gitmezler ve o kadrolar da yanar belki onun umrunda olmaz ama oraya gidecek kişi ümrü boyunca bu olayı unutmaz o kişiyi unutmaz hep bedua okur durur

::))

21 Kasım 2013 20:23

4-2-3-1

kardeş senin puan kaç ve bölüm ne.bu yazdıklarında samimiysen cevap ver.

21 Kasım 2013 20:24

zmrtn

agruculture34 abimiz inşallah bu yazıları okuyorsun da bana savunduğun kişinin nasıl biri olduğunu görüyorsundur

Adama laf soyleyip durma lan sende.

Mudanyalima laf soyleme adama ne diosun sen sacma sapan.

Adami ne hedef gosteriyorsun.

Sen soyledikce bu adama bende gerekeni soylerim.

Adam atanmis hala bize yardimci oluyor cakallik yapma.

21 Kasım 2013 20:27

mudanyalim

biz kimin ne oldugunu çok iyi biliyoruz.

bazıları 2-3 hafta once çamur atıyordu sağa sola.

ben sanki targelden geçmişimde hak yemişimde v.s.

ben adam gibi tek tercih yaptım, başkada yapmadım

eskiler beni bilir. kimseye kendimi ispatlamaya çalışmam.

21 Kasım 2013 20:46

DPB GTHB Tebliğleri

kardeş senin puan kaç ve bölüm ne.bu yazdıklarında samimiysen cevap ver.

4-2-3-1, 8 ay önce - Alıntıya git

tercih vermiyorum puanım size engel teşkil etmiyecek neresi olursa olsun giderim diyenler arkadaşlar var onlar gitsin 92 puanla tigeme tercih verip sırf kimsenin hakını yememek için herşeye göğüs geren insanları tanıyorum sadece 30 kadroya yakın çay işletmeleri tigem üniversite elektirik kadroları hepsi 10 yıl çakılı 399 Kit kanunu pozisyonudur tekrar tercih verenlerin gitmeyeceğini bildiğim için bu kadrolara tekrar tercih vereceklerin ismini ve bilgilerini sonuçların açıklandığı gün açıklayacağım kimler hak yedi herkes bilsin diye tarım bakanlığının 9 kadrosu doğudadır çok güzel yerlerden oraya tercih verenleride açıklayacağım Tarım bakanlığı kendi personeline sahip çıksın başı götü oynayıp kimseyi mağdur etmesin atanamayanlar mağdur olacaksa sonuçlarınada katlansınlar. 92 puanla tigem de herşeye katlanıp hak yememek için tercih vermeyen var ise bu onurlu insanların hatırına onursuz ve şerefsizlerin isimlerini açıklamayı kendime vazife sayıyorum sadece

21 Kasım 2013 20:52

DPB GTHB Tebliğleri

biz kimin ne oldugunu çok iyi biliyoruz.

bazıları 2-3 hafta once çamur atıyordu sağa sola.

ben sanki targelden geçmişimde hak yemişimde v.s.

ben adam gibi tek tercih yaptım, başkada yapmadım

eskiler beni bilir. kimseye kendimi ispatlamaya çalışmam.

yazdıkların hiç öyle görünmüyor? millet hal yesin diye kışkırtıyorsun bana iftira atığımı söylüyorsun bu forumu takip eden binlerce kişi var her bölgeden isim söyledim herkes açıkladığım isim listelerimin doğruluğunu biliyor 1 kişide hata yaptığımı düşündüm HATİCE diye biri ama şimdi onunda hatalı olduğunu sanmıyorum bence sen onu korumak için salladın durdun sana da artık inanmıyorum

21 Kasım 2013 20:57

zmrtn

yazdıkların hiç öyle görünmüyor? millet hal yesin diye kışkırtıyorsun bana iftira atığımı söylüyorsun bu forumu takip eden binlerce kişi var her bölgeden isim söyledim herkes açıkladığım isim listelerimin doğruluğunu biliyor 1 kişide hata yaptığımı düşündüm HATİCE diye biri ama şimdi onunda hatalı olduğunu sanmıyorum bence sen onu korumak için salladın durdun sana da artık inanmıyorum

Ya su adami alin surdan acikladinda ne oldu sanki. Mudanyalim ilk ve tek tercih yapti atandi ben cok iyi biliyorum. Sanane milletin nasil tercih yaptigi sen sacma sapan akillar vererek liderlik oynama aslan burda.

Sana yaramiiyor bura 9 kisiyse 9 kisi atanir sanane.

Yok burayi yazmayin orayi yazin sananeeee

21 Kasım 2013 21:00

DPB GTHB Tebliğleri

Ya su adami alin surdan acikladinda ne oldu sanki. Mudanyalim ilk ve tek tercih yapti atandi ben cok iyi biliyorum. Sanane milletin nasil tercih yaptigi sen sacma sapan akillar vererek liderlik oynama aslan burda.

Sana yaramiiyor bura 9 kisiyse 9 kisi atanir sanane.

Yok burayi yazmayin orayi yazin sananeeee

zmrtn, 8 ay önce - Alıntıya git

Ben doğru bidiğimi okurum size laf yetiştirmeyeceğim bu gecelik benden bu kadar atanamayanlar kalın sağlıcakla

21 Kasım 2013 21:29

zmrtn

Ben doğru bidiğimi okurum size laf yetiştirmeyeceğim bu gecelik benden bu kadar atanamayanlar kalın sağlıcakla

Evet Hoscakal. Bye bye

21 Kasım 2013 22:19

agriculturee-88

sözleşmeli alımlar bizleri mağdur ediyor 499 un kadrolu alınması için bir arkadaşımız dava açmak için uğraşıyor inşallah olur bakanlık 499 kadrolu alır satekrar tercih edip bizi mağdur edenler 499 tercih veremez hepimiz atanırız

ZM Atamaları NeZaman, 8 ay önce - Alıntıya git

arkadaşım sözleşmelide zaten tercih yapamıyolar tekrar.

21 Kasım 2013 22:22

starrubyziraat

499 kişilik personel alımın dağılımı ile ilgili bilgi varmı

21 Kasım 2013 22:35

onemillion

abi adam daha once atanamayanlar için yazmış böyle bişeyi , siz neyin tartışmasını yaptınız kı bu kadar komik olmayın

21 Kasım 2013 23:03

mycity
Kapalı

hadi ya okdr çokmu :S bn okdr yok diye umuyordum. hazirnda bizim puanın altına düşmüştü ya ondan dolayı. ama eğer bu kadar çoksa hiç umut yok. bn çay işletmesi yazamıyorum tigem yazamıyorum hakkariyide yazamıyorum mlsf. 499 olsa bari.

cnssvk, 8 ay önce - Alıntıya git

özel değilse niçin yazamıyorsun, çay işletmeleri rize hemşin diyor, ne gibi işler olacak , acaba

Toplam 108012 mesaj
«523252335234523552365237523852395240524152425243»