Editörler : Pangaea
«553455355536553755385539554055415542554355445545»

makoni
Memur
27 Şubat 2015 17:18

merak etme kardesım bız buralardayız ve senın gıbı cakalların ensesındeyız..daha dune kadar hıc alım olmayacak dıyordun ne oldu sımdı bakıyorum duyum almısta nasıl sevınmıs... bana hesap soruyordu bıde arkadas ısım ver bıze nıye acıklamıyorsun dıyordu ne oldu sımdı de kendısı ısım veremem ayıp olur dıyor..bılıyorum makonı burda konussunda onun engın bılgılerınden faydalanım dıyorsun yok senın gıbı cakala bılgı yok ben sadece burada ıyı nıyetlı emegın pesınde kosan ınsanlar ıcın bıseyler yazıyorum..oyle bızım bılgımızde tarım ılce mudurunun tahmınıyle yola cıkmıyoruz benım bılgı kaynagımı soylesem yer yerınden oynar..uzun bir sure buraya bısey yazmıyacagım cunku hakıkaten bısey bılmıyen tarım bakanlıgında sıstemın nasıl calıstıgını anlamayan ama her soze ahkam kesen cahıller olusmaya basladı..iyi niyetlı arkadaslarıma diyorum platformda cakalların dılını kesın yoksa bunları dınlemek zorunda kalırsınız..son olarak sunu soyluyorum vebale gırmek ıstemem benım bılgılerımle hayatınıza yon vermeyın sankı sonucta saglam bı duyum ama adı ustunde duyum..rehavete kapılmak yok mucadeleye devamm haydı hep beraber...evet etkınlık olacak ankarada butun arkadaslarımız katılsın , emegımızı kımseye yedırmeyelım

bahaneler uretmeyelım gelecegımıze umut olalım...

cngz88, 9 yıl önce

arkadaşlar 2500 diyen arkadaşlar nereye gitti bilmiyorum şu tarihi aklınızda tutun falan demişlerdi ama ama neyse ama ben 500 kişi duydum ve de 2500 imkansiz diye duydum

cngz88
Aday Memur
27 Şubat 2015 17:39

tarım ilçeden aldığımı nerden biliyorsun ya sen böyle konuşuyorsun herkes duyumunu söylüyor ben de 500 sözleşemli alım olacak diye duydum bide çakal falan ne alaka burasa herkese açık bir platform duygu sömürüsü yapmaya gerek yok

makoni, 9 yıl önce

merak etme kardesım bız buralardayız ve senın gıbı cakalların ensesındeyız..daha dune kadar hıc alım olmayacak dıyordun ne oldu sımdı bakıyorum duyum almısta nasıl sevınmıs... bana hesap soruyordu bıde arkadas ısım ver bıze nıye acıklamıyorsun dıyordu ne oldu sımdı de kendısı ısım veremem ayıp olur dıyor..bılıyorum makonı burda konussunda onun engın bılgılerınden faydalanım dıyorsun yok senın gıbı cakala bılgı yok ben sadece burada ıyı nıyetlı emegın pesınde kosan ınsanlar ıcın bıseyler yazıyorum..oyle bızım bılgımızde tarım ılce mudurunun tahmınıyle yola cıkmıyoruz benım bılgı kaynagımı soylesem yer yerınden oynar..uzun bir sure buraya bısey yazmıyacagım cunku hakıkaten bısey bılmıyen tarım bakanlıgında sıstemın nasıl calıstıgını anlamayan ama her soze ahkam kesen cahıller olusmaya basladı..iyi niyetlı arkadaslarıma diyorum platformda cakalların dılını kesın yoksa bunları dınlemek zorunda kalırsınız..son olarak sunu soyluyorum vebale gırmek ıstemem benım bılgılerımle hayatınıza yon vermeyın sankı sonucta saglam bı duyum ama adı ustunde duyum..rehavete kapılmak yok mucadeleye devamm haydı hep beraber...evet etkınlık olacak ankarada butun arkadaslarımız katılsın , emegımızı kımseye yedırmeyelım

cngz88
Aday Memur
27 Şubat 2015 17:41

2500 sayısının yalan olduğu ortaya çıkınca tabi benim ki duyum sadece dersiniz rehavete kapılmayın dersiniz söylediğinz tarih herkesin kafasında bakalım herkes görecek neyin ne olduğunu kimin yalan söylediğini

makoni, 9 yıl önce

kartalkibar
Daire Başkanı
27 Şubat 2015 18:10

arkadaşlar herkes sabırlı olsun cengiz kardeş sen de sabırla bekle alım olmassa burada istediğini yaz şimdi birlik olunmakta zorluk çekilsede köstek olmayalım

zziirraatt
Genel Müdür
27 Şubat 2015 18:27

HABER AJANSLARINADA HABER VERİLMELİ TÜM KANALLARDA GÖSTERİLMESİ ADINA

VE DİKKAT ÇEKİCİ BİRYERDE YAPILSA DAHA İYİ OLABİLİR

ODA,SENDİKA,KURULUŞLAR,ÜNİVERSİTE,ÖĞRENCİ BİRLİKLERİNE HABER VERİLİP KATILIMIN ARTTIRILMASI SAĞLANABİLİR

eragon_86, 9 yıl önce

arkadaşlar ayrıca ankara da tekrar bi eylem yapılacak tüm arakaşlar katılalım lütfen

zziirraatt
Genel Müdür
27 Şubat 2015 18:31

BUGÜN ULAŞTIRMA BAKANI CANLI YAYINDAYDI

3 KATLI TÜP GEÇİT PROJESİ HAKKINDA BİLGİ VERİYORDU

2015 SEÇİMLEİRNDE ÖNCE İHALEYE ÇIKMAK İSTİYORUZ DEDİ

PROJE 5 SENEDE TAMALANACAK FAKAT 2019 SEÇİMLERİNDE ÖNCE BİTİRİLMESİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ DEDİ

YANİ HEP SEÇİMDEN BAHSETTİ!

zziirraatt
Genel Müdür
27 Şubat 2015 18:33

HER PARTİ SEÇİMLERE BÜYÜK ÖNEM VERİR

BUNU İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ

TARIM BAKANLIĞINDAN ATAMA BEKLEYEN MEMZUN SAYISININ 70.000 OLDUĞU

VE AİLELERLE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLDİĞİNDE EN AZ 300.000 KİŞİNİN BU ATAMAYI BEKLEDİĞİNİN ALTI ÇİZİLEREK ANLATILMASI LAZIM

atesmurat06
Aday Memur
27 Şubat 2015 19:21

bu sayfalardan umut bekleyen bi haber cıkarmı die saat başı giren arkadaşlar var. o yuzden her yazdıgımı düşünüp yazıyorum. ben 2011 mezunuyum ve 2012 kpss ye çalışmadım ardından 2014 e emek verdim yanı 2 3 yıldır konu ile ilgiliyim. hemen hemen her ilde çalışan arkdaşlarım var duyum aldıgım arkdaşlarda sadece ziraatmüh. değil bu arada. mart nisan ayında sözleşmeli alım olma ihtimali YOK. kesin ve net. duyumları geçtim arkdaşlar bi düşünün saglık bakanlıgı bile 10 binlik alımı nisana saklarken gthb nie şimdi( mart ) alsın. secim gelio die tek kalemde en fazla memur alımı yapmak istenmektedir. o yüzden 16 nisandan önce klavuz görmek hayaldir. 2013 yılından beri ilgili bakanların açıklamalarına bakın memur sayısının 3 milyonu aştıgı söz ediliyor. 2013 2014 bütçeleri kopyala yapıştır sistemi ile oldu bunun işareti 2013 te verildi bu yılda aynısı olacak 2015 nisan alımları 2014 yılında gthb bünyesine kaç eleman alınmışsa artı eksi yüzde 10 olacak şekilde kadrolu olarak gelecektir. su an için görünen köy bu . ama eylem olur bişe olu fkirlerini değiştirmek için 20 günümüz var. bunun meyvesinide 16 nisanda yeriz en erken.

atesmurat06
Aday Memur
27 Şubat 2015 19:28

zaten valilikten izin alma aşamasında valilik ilgili bakanlıgın görüşünü alacaktır. eger martta alım olacaksa valilikten izin çıkmaz bakanlıgın imaj sarsılması olur.

27 Şubat 2015 19:33

siz yine katılmayacaksınızda arkadaşlar 500 kişilik agız payı ile alımlar kapsamlı şekilde seçim sonuna atılacak orda max 5000 kişik bir poroje olur hiç bir bakan atama yapmadan duramaz mehdi hakkını doldurdu kontları yeni bakana saklıyorlar

biyurugit
Aday Memur
27 Şubat 2015 19:54

http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/222636/Anadolu_Tohumu_..html

azolla35
Aday Memur
27 Şubat 2015 20:18

cngz88 millete sataşıp durma. bilgin varsa paylaş.

cngz88, 9 yıl önce

arkadaşlar 2500 diyen arkadaşlar nereye gitti bilmiyorum şu tarihi aklınızda tutun falan demişlerdi ama ama neyse ama ben 500 kişi duydum ve de 2500 imkansiz diye duydum

bobo33
Şef
27 Şubat 2015 20:39

beyler bu platforma girmek artık içimden gelmiyor inanın... cngz88 gibi gereksiz yalan dolan basit karaktersiz ergenler yüzüne platformdan soğudum.

hakkınızı helal edin

bobo33
Şef
27 Şubat 2015 21:02

bide adam yerine koyup bazılarına cevap veripde sevindirmeyin..

Ede25
Şef
27 Şubat 2015 23:08

Bakanlığı arayan arkadaşlara herhangi bir çalışma yok deniyor ama ne hikmetse il, ilçe tarımdan müdürden mühendisten 500 kişilik haberi alınıyor ha helal olsun o meslektaşlarımıza... Şaka mısınız siz arkadaş.

Bu sayılar söylendi diye burada kalacak değil tabi ki, eylem yapılacak ne kadar çok katılım olursa o kadar çok sayı artar. Eylemde 500 kişi olursa ayrı bir sayı alım olur 1500 kişi olursa sayı artış yönde değişir. Bize düşen görevse şartlarımızı zorlayıp EYLEM sabahı Ankara da olup eyleme koşmak. Yeri geldiğinde gıpta il baktığımız öğretmenler kalabalık eylemlere imza atıyorlar ve hep pozitif yönde etkileniyor alım sayıları. Bu eylem için ne yapıp edip orada olmalıyız. Son umudumuz, son çaremiz ve son etkinliğimiz bu olacak çünkü bu eylemden sonra sayı açıklanır ve belirsizlik ortadan kalkar, evlerimizde gönül rahatlığı ile oturabiliriz. Üzerimize düşeni yaptıktan sonra, gayrısı hükümetin takdiridir.

Gelelim konuştukça insanları kendinden daha çok iğrendiren caydırıcı güç olarak aramızda bulunan düşük sayılar, alım olmayacak edalarıyla formu trollemeye çalışan elemanlar. Çabanız kim ve ne için, eğer siz atamanın olması ve sayının çok olması için çabalıyor olsaydınız böyle saçma sapan iddialarla burada çabalamazdınız. Siz böyle konuştukça hırsla daha çok çalışıyoruz farkında mısınız. Siz ne derseniz deyin biz o gün gelip alım sayıları söylenip kılavuz da görene kadar bıkmadan yılmadan etkinliklere devam edeceğiz bilgilerinize...

Bu trollere aldanıp, sizleri manipüle etmelerine izin vermeyin. Çalışmalara devam kendimiz için...

cngz88
Aday Memur
27 Şubat 2015 23:09

kim ne derse desin cevao vermicem mücadeleye devam ve duyumumun arkasındayım sözleşmeli 500 kişi

cngz88
Aday Memur
27 Şubat 2015 23:11

mücadeleye devam eyleme hazırlanalım

Ede25, 9 yıl önce

Bakanlığı arayan arkadaşlara herhangi bir çalışma yok deniyor ama ne hikmetse il, ilçe tarımdan müdürden mühendisten 500 kişilik haberi alınıyor ha helal olsun o meslektaşlarımıza... Şaka mısınız siz arkadaş.

Bu sayılar söylendi diye burada kalacak değil tabi ki, eylem yapılacak ne kadar çok katılım olursa o kadar çok sayı artar. Eylemde 500 kişi olursa ayrı bir sayı alım olur 1500 kişi olursa sayı artış yönde değişir. Bize düşen görevse şartlarımızı zorlayıp EYLEM sabahı Ankara da olup eyleme koşmak. Yeri geldiğinde gıpta il baktığımız öğretmenler kalabalık eylemlere imza atıyorlar ve hep pozitif yönde etkileniyor alım sayıları. Bu eylem için ne yapıp edip orada olmalıyız. Son umudumuz, son çaremiz ve son etkinliğimiz bu olacak çünkü bu eylemden sonra sayı açıklanır ve belirsizlik ortadan kalkar, evlerimizde gönül rahatlığı ile oturabiliriz. Üzerimize düşeni yaptıktan sonra, gayrısı hükümetin takdiridir.

Gelelim konuştukça insanları kendinden daha çok iğrendiren caydırıcı güç olarak aramızda bulunan düşük sayılar, alım olmayacak edalarıyla formu trollemeye çalışan elemanlar. Çabanız kim ve ne için, eğer siz atamanın olması ve sayının çok olması için çabalıyor olsaydınız böyle saçma sapan iddialarla burada çabalamazdınız. Siz böyle konuştukça hırsla daha çok çalışıyoruz farkında mısınız. Siz ne derseniz deyin biz o gün gelip alım sayıları söylenip kılavuz da görene kadar bıkmadan yılmadan etkinliklere devam edeceğiz bilgilerinize...

Bu trollere aldanıp, sizleri manipüle etmelerine izin vermeyin. Çalışmalara devam kendimiz için...

atesmurat06
Aday Memur
27 Şubat 2015 23:19

eleman; alım olmayacak diyenlerden biri benim. görünen köy ortada bu ara alım olmayacak derken 2014 e verilen kadronun artı eksi yüzde 10 nu kadar alım olcak diyorum. millete umut dagıtıp sonra kısmet değilmiş demek insanlıga sıgmaz. bugun 27 şubat ve sözleşmeli alım ilanı ve bahsi yok kadrolu sayıda süpheli. istediğimiz alım sayısını aslı vamış gibi söylemenin anlamı yok. hepimiz atama bekliyoruz. mücadeleye devam . ama GERÇEKLERDEN KAÇMADAN.

Ede25, 9 yıl önce

Ede25
Şef
28 Şubat 2015 00:33

Ben kesin bir sayı bile vermedim, veremem, duyum vesaire hiçbir bilgim yok, alımın yüksek sayılarda olması için çabalayalım dedim. Neden 2014 baz alınıyor ona göre konuşuluyor. Bu ülkede bir istihdam programı mı var, devlet kurumları her yıl şu kadar şu meslek grubundan istihdam sağlayacağına dair anayasal hükme göre mi hareket ediyor.

Sınav için aylarca çalışıp emek verdikten sonra, maalesef ülkemizde son yıllarda önem kazanan sesi çıkan medyada yer alanların, ihtiyaçlar doğrultusunda alımlarının olduğunu görüp, sessizce evde atanmayı beklemek sınav için harcadığımız emeğe yazıktır. Bakanlığın eksik sayısı bakanın imzasıyla mevcut zaten o konuda birşey söylemeye gerek yok.

Seçim dönemi fırsatını değerlendirip geleceğimiz için çabalıyoruz, alınacak sayı belli olsa, bütün bölümleri tatmin edici bir sayı olsa zaten kimse ne eylem yapma yolunu seçer, ne de etkinliklere katılır.

Alım şu kadar olacak demekle, alım için çabalayalım demek farklı şeylerdir. Size göre alınacak sayı belli 2014 + - %10 siz durumu kabullenmişsiniz, eee o zaman sorun yok. İstediğimiz alım sayısı bahsi geçen duyumların yanından bile geçmiyor zaten. Umut dağıtmıyoruz, beklentilerimizin olması için çalışıyoruz.

Çaba gösteren, her gün olması için etkinliklere katılan, dualar eden insanların motivasyonlarını kırıcı söylemlerin hiç bir anlamı yok.

atesmurat06, 9 yıl önce

eleman; alım olmayacak diyenlerden biri benim. görünen köy ortada bu ara alım olmayacak derken 2014 e verilen kadronun artı eksi yüzde 10 nu kadar alım olcak diyorum. millete umut dagıtıp sonra kısmet değilmiş demek insanlıga sıgmaz. bugun 27 şubat ve sözleşmeli alım ilanı ve bahsi yok kadrolu sayıda süpheli. istediğimiz alım sayısını aslı vamış gibi söylemenin anlamı yok. hepimiz atama bekliyoruz. mücadeleye devam . ama GERÇEKLERDEN KAÇMADAN.

Hakanbtk
Kapalı
28 Şubat 2015 09:56

+++
Toplam 193811 mesaj
«553455355536553755385539554055415542554355445545»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi