Editörler : Pangaea
«556755685569557055715572557355745575557655775578»

sampıongs1
Memur
20 Mart 2015 22:11

ahahaha atanmanın en kötü yanı su senn gibi davşanlarla tanısıp memurluktan sogucaz mk:D

prefabrik-tosba, 9 yıl önce

çok korkuyorum reyis nolur kıyma canıma :( adam fbi beyler :(

bojori
Memur
20 Mart 2015 23:04

Birbirinize girmeyin ; birbirinizi sevin ! Hepimiz mazlumuz birbirinize dua edin ki muradınıza eresiniz ..

bojori
Memur
20 Mart 2015 23:08

Görmüyor musunuz aylardır atama yok ! Çalışıp mücadele verdiğimiz halde ; mücadele verip çalışan ve Atanamayan her ziraat mühendisi madur ve mazlum dur .. Laflarım tuaf gelmesin size ; birbirinize girip birbirinizi tehdit edeceğinize birbirinize dua edin ki ; her birimiz istediğimize kavuşalım .. Sen değişirsen herşey değişir ,.,

biyurugit
Aday Memur
20 Mart 2015 23:09

adam da mağdur la. ben istiyorum maliye vermiyor diyor. :D birisi yazmıştı. eylem yapalım mehdi ekeri de çağıralım diye :D

kartalkibar, 9 yıl önce

mehdi eker milleti birbirine kırdırma ata bizi yeter yoksa kulağın bu gidişle çok çınlar

bojori
Memur
20 Mart 2015 23:24

Biyurugit bu isim gerçekten çok güzel be yakışmış sana :)

sampıongs1
Memur
20 Mart 2015 23:30

bu davsan prefabrik tosbaa p1 p2 p3 u toplamis 87 dior.. sonrada adini soleyince tehdit etti dio sen.memur olma yaa bu kafayla olmazyani.. biz atanamadigimizfan uykumuz kaciodavsan toplam puaniyla atancam siz dusunun dio.. ne diyyim buna

sorunuolan
Memur
20 Mart 2015 23:34

Yeter,boş yapmayı kes artık.Senin gibi kafası zerre çalışmayan, beynini aldırmış kişilerle aynı mesleği paylaşmak bizim yeterince uykularımızı kaçırıyor zaten.

sampıongs1, 9 yıl önce

bu davsan prefabrik tosbaa p1 p2 p3 u toplamis 87 dior.. sonrada adini soleyince tehdit etti dio sen.memur olma yaa bu kafayla olmazyani.. biz atanamadigimizfan uykumuz kaciodavsan toplam puaniyla atancam siz dusunun dio.. ne diyyim buna

sampıongs1
Memur
20 Mart 2015 23:39

sorunu olan kesilmisi var hirriimm.. gel sorununu cozek zaten bakan sizin ne oldugunuzu bilio da atamio kapiss hadi nas

hayallperestt
Kapalı
20 Mart 2015 23:45

Olmuyor boyle aylardir mucadele veriyoruz hersey atama icin, birbirimize girersek yine kaybeden biz oluruz

prefabrik-tosba
Şube Müdürü
20 Mart 2015 23:50

nası lafları soktuysam hala çınlıyor velet :) ses kes olum takmıyorum işte seni git tarlaya ırgat ol uğraşma milletle

sampıongs1, 9 yıl önce

kartalkibar
Daire Başkanı
20 Mart 2015 23:51

bu mübarek günde mehdi eker ve mehmet şimşeğe vicdan ver yarabbi allahın izniyle yakın zamanda iyi haberler alırız yarabbi dualara devam arkadaşlar

bobo33
Şef
21 Mart 2015 01:24

sen kimsin ya alla alla :D

sampıongs1, 9 yıl önce

ben gerçekleri söylüorm siz çıgırtkanlık yalakalık yapın yok süpriz sever yok değişik sever die. nelere kaldık arkadaş. neye dayanarak alım olacak söyleyin tek tek çürüteyim hepsini ama size çürütemeyeceğiniz alım yapılmamasını destekleyen seyleri listeleyim

sampıongs1
Memur
21 Mart 2015 09:56

keşke o gece ebeveynin başı agrısaydı ne biliyim okey kullansaydı keşke .. oğlum bak sana diom ki nese az sonra :D

prefabrik-tosba, 9 yıl önce

nası lafları soktuysam hala çınlıyor velet :) ses kes olum takmıyorum işte seni git tarlaya ırgat ol uğraşma milletle

sampıongs1
Memur
21 Mart 2015 09:58

ben kim miyim siz mart aylarında şu tarihi kenara yazın yok 2 bin onaylandı duyum geldi die çıgırtkanlık yaparken alımın olmayacagını söyleyenim. nisanda mayısta alım olmayacaagını söyleyenim. şimdi söle bakalım sen kimsin ;)

bobo33, 9 yıl önce

sen kimsin ya alla alla :D

ayvetay
Şef
21 Mart 2015 11:37

Ne türler var hamamböceği gibi çıkıyorlar nihat doğan kafalarıyla ben demiştimcilik için geliyorlar.

''ben dedim bak haklı çıktım alım olmadı sen umut tacirliği yaptın diyorlar bazı arkadaşlarımıza''

yahu adam umut tacirliği yaptı da evine arabana parana puluna mı göz dikti alım olabilir ben öyle duyum aldı dedi çalışmlara katıldı.

İyi al alım malım olmayacak rahatla çık şu forumdan şurada çalışmalar dışında yazı yazılmazken geliyorsun ona salça buna salça oluyorsun git bir hayat kur boş beleş gezinme kardes

sampıongs1
Memur
21 Mart 2015 11:58

burda sorun şu duyum olmadan laf olsun die ortaya alım olacak diyenler .. tabi umut tacirliği yaptı duyum almışmış ta 2 bin onaylanmış hani nerden ee ben duyum almıştım. köyden dayı oglunu arattım.. bi yuru git işine popülerite kazanmak için yada boş beleş zaman geçirmek için at taşı 40 akıllı çıkarsın yok öle yağma. buraya da yazıorm her iddasına varım? nisan mayısta sözleşmeli vs alım yok. yüksek puanlılardanda sadece 4845 ve 4853 ler tigemi yazar .. 2 3 tane gap kop alımı olur.. gerisi puanını ccerçeve yapıp azsın 22 haziran gecesi..bize müstehak eyleme o kadar kişi gitti alın size kadro. bunlar ii günlerimiz.

21 Mart 2015 12:21

tamam şampiyon alım olmayacak olana kadar da yazma anladık

sampıongs1
Memur
21 Mart 2015 14:47

davsana bak istediğim gibi yazarım . alım olana kadar yazarım çünkü ben bilirim bu işleri. alım olursa yazmaya hakkım yok . alım olmayacagı için hep yazcam o 2 bin onaylandı die kuru sıkı atanlara inat yazcam . tarihi not alın dienlere inat yazcam. yok dayıoglum köyden arattı onay verildi dienlere inat yazcam sizin buralara bakmaya yüzünüz olmamalı.

kepesesekolik, 9 yıl önce

tamam şampiyon alım olmayacak olana kadar da yazma anladık

tarlacı12
Şef
21 Mart 2015 15:12

herkesin akli var kardesim inanmak isteyen inanir istemeyen inanmaz. sen yok diyorsun biri cikip var diyoru ben bunlara bakip geciyorum sadece. bende klavuzu gormeyene kadar hicbir seye inanmam mesela ama calismalara katilirim elimden geleni yaparim. tavsiyem seninde oyle yapmandir. burasi birbirinizle inatlasip ben dedim sen dedin olayini dondurebileceginiz bi yer degil. sen ne kadar burda alim olacak diyenlere laf soyluyosan umut tacirleri diyosan aynisini sende yapiyosun. seninde kalkip alim olmayacak demen insanlarin umudunu kiriyor biseyler yapma istegini, cabalamak icin gosterdikleri enerjiyi yok ediyor. seninde onlardan bi farkin yok yani.

sampıongs1
Memur
21 Mart 2015 15:25

iste arkadaşım sen bakıp geçiyorsun ama tutup da boş boş çıgırtkanlık yapmıyorsun. ama millet burayı çiftliğe çevirip ne tutarsa die sallıyor. ben okuyunca cevap vermek istiyorum veriyorum.

tarlacı12, 9 yıl önce
herkesin akli var kardesim inanmak isteyen inanir istemeyen inanmaz. sen yok diyorsun biri cikip var diyoru ben bunlara bakip geciyorum sadece. bende klavuzu gormeyene kadar hicbir seye inanmam mesela ama calismalara katilirim elimden geleni yaparim. tavsiyem seninde oyle yapmandir. burasi birbirinizle inatlasip ben dedim sen dedin olayini dondurebileceginiz bi yer degil. sen ne kadar burda alim olacak diyenlere laf soyluyosan umut tacirleri diyosan aynisini sende yapiyosun. seninde kalkip alim olmayacak demen insanlarin umudunu kiriyor biseyler yapma istegini, cabalamak icin gosterdikleri enerjiyi yok ediyor. seninde onlardan bi farkin yok yani.
Toplam 193811 mesaj
«556755685569557055715572557355745575557655775578»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi